منتشر شده در تاریخ: 6 مه سال 2020 5:05:28 pm

Mike Pompeo, US China coronavirus, China coronavirus origin, Wuhan China coronavirus, Indian express world news وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo. (NYT/فایل)

چین روز چهارشنبه جرأت وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo برای نشان دادن “شواهد زیادی” او ادعا باید ثابت کند که رمان coronavirus نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان و گفت هیچ مدرکی وجود ندارد تا خود را ادعا می کند.

در مه 3, Pompeo گفت که آمریکا “شواهد زیادی” را به نشان می دهد که coronavirus آغاز شد و در ووهان موسسه ویروس شناسی و پکن را رد کرده است و به دانشمندان بین المللی دسترسی به یادگیری آنچه که اتفاق افتاده است.

“او (Pompeo) گفت: “شواهد زیادی’. پس از آن ما نشان می دهد” چینی سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: رسانه های توجیهی را در اینجا.

“Pompeo نمی ارائه هر گونه شواهد از آنجا که او نمی باید هر گونه” هوآ گفت. “این موضوع باید توسط دانشمندان و متخصصان به جای سیاستمداران از سیاسی داخلی نیاز دارد؟.

او گفت: رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که ما نه مدرکی برای آن تا کنون به آن ادعا.

“در مورد مسئله منشاء coronavirus مردم باید نظرات مختلف. من فکر می کنم ردیابی منشاء یک موضوع بسیار جدی است. که باید تحقیق توسط دانشمندان و متخصصان” او گفت:.

“تقریبا همه بالا و دانشمندان از جمله کسانی که در ایالات متحده بر این باورند که این ویروس در آمد از طبیعت است نه انسان ساخته شده و امکان وجود دارد که آن را به بیرون درز از یک آزمایشگاه” گفت.

“این که مقامات همچنین گفت: همه شواهد نشان داد که این ویروس است نه انسان ساخته شده?, او گفت:.

هوآ همچنین گفت: همه کشورها باید بررسی گزارش می دهد که موارد COVID-19 گزارش شد در برخی از کشورها در ماه های سپتامبر و دسامبر سال گذشته است.

او گفت: گزارش های اخیر گفت: coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده در ماه اکتبر سال گذشته است. گزارش ها از فرانسه صحبت از coronavirus مورد شناسایی شده از یک بیمار در ماه دسامبر سال گذشته هوآ گفت.

در پرتو این “همه کشورها باید دوباره بررسی موارد ظهور در سال 2019?, او گفت:.

او همچنین به چالش کشیده Pompeo برای نشان دادن شواهد برای اثبات اتهام خود را که ویروس ها در گذشته نشات گرفته از آزمایشگاه در چین است.

“دقیقا کجا و در کدام آزمایشگاه در چین رو شکست چنین” او پرسید و خواستار رسیدگی به آمریکا در استفاده از سلاح های باکتریایی در گذشته است.

“آمریکا با استفاده از سلاح های باکتریایی در جنگ کره و عامل نارنجی در جنگ ویتنام. در دهه های اخیر, آمریکا مسدود کردن پروتکل رژیم به سلاح های بیولوژیکی کنوانسیون?, او گفت:.

و اشاره کرد که ما CDC در سال گذشته به حالت تعلیق در تحقیقات بر روی عوامل بیماری زا در ارتش آزمایشگاه او گفت: “آنها شده اند سکوت خود به اهداف و ایمنی. بنابراین ما امیدواریم که ما می تواند عمل به شیوه ای مسئول و پاسخ به تماس های بین المللی را قبول تحقیقات و پاسخ به نگرانی است.”

رمان coronavirus تا کنون به کشته شدن بیش از 2.5 لاخ مردم و آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سطح جهان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de