چین آمریکا را متهم به نادرست وارد هوستون کنسولگری

توسط: AP | پکن | منتشرشده: ژوئیه 25 سال 2020 8:33:24 pm

China Houston consulate, US China relations, Trump china, آمریکا و چین روابط باید سقوط به پایین ترین سطح خود در دهه

چین وزارت امور خارجه شکایت در روز شنبه است که آمریکا مقامات اجرای قانون نادرست وارد کنسولگری خود را در هوستون بود که دستور داد تا در افزایش دیپلماتیک دشمنی.

وزارت داد بدون جزئیات اما ما ماموران فدرال بررسی کنسولگری درب و قفل ساز بود دیده می شود کار بر روی یک قفل جمعه پس از دیپلمات چینی چپ جلوتر از 4 ساعت مهلت به نزدیک است.

آمریکا و چین روابط خود را فرو برد و به پایین ترین سطح در چند دهه درگیری میان بیش از, تجارت, تکنولوژی, دلار هنگ کنگ, جاسوسی اتهام و شکایت از موارد نقض حقوق بشر علیه مسلمانان چینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد هوستون کنسولگری تعطیل این هفته, گفته, چینی, عوامل سعی به سرقت پزشکی و تحقیقات دیگر در تگزاس است. پکن در پاسخ به سفارش واشنگتن برای بستن کنسولگری خود را در جنوب غربی شهر چینی چنگدو.

“همانطور که برای ما سمت ورود اجباری به محل چینی سرکنسولگری در هوستون چین بیان قوی نارضایتی و مصمم اپوزیسیون” گفت: بیانیه وزارت امور خارجه. “چین را مناسب و لازم پاسخ به این.”

این بیانیه گفت که هوستون کنسولگری چینی بود اموال که در تحت معاهدات دیپلماتیک مقامات آمریکایی تا به حال هیچ حق ورود به.

در چنگدو تماشاگران جامعی, عکس های خارج از کنسولگری آمریکا در روز شنبه به عنوان پلیس در T-پیراهن و فولاد ماسک ایستاده در پیاده رو و بسته کردن خیابان در مقابل دیواره مرکب. یک اتوبوس سوار به مرکب اما تماشاگران دیدم چند نشانه دیگر از عمل است.

روز جمعه یک مرد بازداشت شده بود توسط پلیس پس از او مجموعه ای خاموش ترقه در خارج از کنسولگری در مورد 7 بعد از ظهر چنگدو پلیس گفت: در رسانه های اجتماعی خود را حساب. آن مرد گفت: بود و هشدار داده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>