اتهامات عنوان شده در یکشنبه بن بست آینده به عنوان پلیس در ادامه به بررسی آدم ربایی اتهامات

برخورد در سمت شمال از چنگال بزرگ منجر به پنج ساعت بن بست که شامل متعدد سازمان های پلیس از جمله چنگال بزرگ منطق

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

برخورد در سمت شمال از چنگال بزرگ منجر به پنج ساعت بن بست که شامل متعدد سازمان های پلیس از جمله چنگال بزرگ منطقه با مگس کش زدن تیم. هنگامی که آن به پایان رسید در حدود 9 p. m. پلیس می گویند که آنها در بر داشت متعدد از سلاح گرم در خانه است.

ادوارد هارپر جونیور, 33, گرفته شده است, مسالمت آمیز بازداشت توسط پلیس سهشنبه شب پس از barricading خود را در یک محل اقامت در 2200 بلوک 12th Avenue North. هیچ تفهیم اتهام نشده است در برابر هارپر برای بن بست, اما او بازداشت چند فعال حکم. اولیه آدم ربایی اتهام باقی مانده در دست بررسی توسط پلیس.

دوم مرد در خانه با هارپر کسر آلبرتو کروز, 34, نیز دستگیر شد برای نامربوط حکم با توجه به پلیس. هر دو نفر رزرو در گرند فرک شهرستان مرکز تادیبی.

بن بست به پایان رسید پس از استفاده از سه فلش-چتری چند دور از گاز و جزئی تخریب از مقابل خانه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به گفته پلیس این حادثه گزارش مربوط به هارپر واصل شد صبح روز سه شنبه ادعا ممکن است یک آدم ربایی است. افسران هنوز در حال بررسی صحت این گزارش.

گزارش پلیس می گویند که زمانی که ماموران اقدام به قرار هارپر به صحبت با او در مورد اتهام آنها آموخته که او احتمالا مسلح. که در آن نقطه, پلیس صادر اضطراری پخش به ساکنان محله های اطراف 3:30 بعد از مشاوره آنها را به پناهگاه در محل.

هارپر بود که در نزدیکی گورستان در دروازه در اطراف درایو 2 p. m. و چراغ پلیس بر روی یک پا و پیگیری. مدتی بعد او اعتقاد بر این است که شکسته 12th Avenue North اقامت جایی که او در آنجا ماند تا زمانی که حدود 9 p. m. هنوز مشخص نیست که چگونه کروز درگیر شد در این وضعیت است.

کروز تایید شد در محل اقامت با هارپر حدود سه ساعت به بن بست. بعد از پلیس شروع خواستار کروز به خروج از خانه او پیروی مدت کوتاهی پس از, شد و به زندان گرفته شده برای نامربوط حکم.

هارپر خارج خانه فقط قبل از 9 p. m. و را بازداشت گرفته شده برای فعال حکم.

با توجه به چنگال پلیس رها سوم که در ابتدا تا به حال شده است در محل اقامت خارج از خانه در اوایل بست. این مرد شناسایی شد سخن گفته و فرستاده می شود در راه خود را با توجه به پلیس.

اسناد دادگاه نشان می دهد هارپر سه فعال حکم. اخیرا یک حکم برای هارپر بازداشت صادر شده در فوریه. 12 به اتهام سرقت از یک اعتبار دستگاه.

دو نفر دیگر فعال در حکم جداگانه در سال 2019 پرونده های جنایی که هارپر در حال حاضر دریافت کرده قضاوت. در دسامبر. 6, 2019, هارپر التماس کرد گناه را به دو اتهام بزه جلوگیری از دستگیری و امتناع از توقف و همچنین التماس کرد گناه را به یک دوم نامربوط اتهام ارعاب بزرگسالان قربانی. با توجه به اسناد دادگاه را مشروط لغو شد در این ارعاب در مورد ژوئن 25 و حکم دستگیری او صادر شد در ژوئن 26. حکم واصل شد در بزه مورد در ژوئن 30.

دو حکم برای کروز بازداشت صادر شده در ژوئن 22. این حکم صادر شده در دو پست قضاوت تخطی از قانون جنایی را برای عدم پرداخت جبران و هزینه ها جمعا به مبلغ 685.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب