سرشماری مجموعه ای برای شروع بازدیدکننده داشته است خانه در داکوتای شمالی در هفته آینده

تعدادی از خانواده های درگیر در حدود 157,000 یا حدود 38 ٪ از تمام خانواده ها در دولت با توجه به دنیس جانسون معا

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399

تعدادی از خانواده های درگیر در حدود 157,000 یا حدود 38 ٪ از تمام خانواده ها در دولت با توجه به دنیس جانسون معاون مدیر منطقه ای برای اداره آمار آمریکا.

"هدف ما این است که برای دریافت اطلاعات از هر یک از این خانواده ها" جانسون گفت: "ما قطعا تلاش و در واقع ما باید مراحل را یک تعداد از تلاش در هر خانواده برای رسیدن به افراد است."

او گفت: یک نمونه تعامل با فرد بازدیدکننده داشته است به احتمال زیاد شامل یک سرشماری یادداشت برداری ضربه زدن بر روی درب و سپس پله به دور از درب اگر کسی پاسخ در همراهی با اجتماعی فاصله پروتکل های.

سرشماری کارگر خواهد شد و سپس به عنوان خوانده شده در مورد 10 سوال از یک تلفن هوشمند آنها حمل و ورودی پاسخ به تلفن جانسون گفت:, و اضافه کردن آن معمولا طول می کشد چند دقیقه برای کل تعامل است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در پاسخ به کروناویروس همه گیر همه آمار داوطلبان در حال آموزش دیده اجتماعی فاصله پروتکل و آنها ملزم به پوشیدن ماسک در حالی که انجام کار خود را با توجه به اداره آمار که اشاره می کند که اگر کسی به نگرانی در مورد هویت یک سرشماری کارگر مراحل زیر باید انجام شود:

اول بررسی کنید تا مطمئن شوید سرشماری کارگر دارای یک شناسه معتبر, نشان, خود, عکس, U. s. Department of Commerce, علامت و تاریخ انقضا.

اگر کسی هنوز سوال در مورد یک سرشماری کارگر هویت آنها می توانید تماس بگیرید ایالتی داکوتای شمالی عملیات به صحبت با یک سرشماری نماینده. شماره تلفن 701-561-5508.

اگر آمار کارگران نمی پیدا کردن افراد خانه را ترک مواد در پشت است که مردم می توانید با استفاده از تکمیل پرسشنامه سرشماری خود به خود با توجه به جانسون گفت که اگر پاسخ این است که هنوز هم آینده تلاش اضافی خواهد شد برای پیدا کردن مردم در خانه.

خانواده ها هنوز هم ممکن است برای جلوگیری از صفحه اصلی بازدید از یک سرشماری کارگر با تکمیل و پستی مقاله پرسشنامه آنها را دریافت و یا با پاسخ آنلاین در www.2020census.gov و یا از طریق تلفن در 844-330-2020.

تا کنون حدود 62 درصد از داکوتای شمالی خانواده ها باید در پاسخ به این سرشماری است که نزدیک به پاسخ دهی در سراسر کشور.

مینه سوتا آگهی کشور در سرشماری پاسخ با حدود 72%

در داکوتای شمالی, Burleigh شهرستان شاهد بالاترین آمار نرخ پاسخ با حدود 75% به دنبال مورتون شهرستان با نزدیک به 70 ٪ است.

برای مشاهده آخرین نرخ پاسخ در سراسر کشور برای رفتن به: www.2020census.gov/en/response-rates.

اداره آمار است که هنوز هم به دنبال کارگران در سراسر غرب کشور و در استان ها که شامل سرزمین های قبیله ای.

سرشماری یادداشت برداری مواضع پرداخت از $18-$21 ساعت است.

افراد علاقه مند می توانند به صورت آنلاین در www.2020censu.gov/jobs.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب