شما می توانید coronavirus دو بار ؟

توسط: AP | لندن | به روز شده: ژوئیه 28 سال 2020 3:08:42 pm مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در بر

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
توسط: AP | لندن | به روز شده: ژوئیه 28 سال 2020 3:08:42 pm
coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 us, covid 19 vaccine, russia covid 19 vaccine, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus راه رفتن را از طریق یک منطقه خرید در پکن. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

دانشمندان با اطمینان نمی دانیم که هنوز, اما آنها بر این باورند که بعید است. کارشناسان بهداشت و فکر می کنم کسانی که تا به حال COVID-19 خواهد شد برخی از ایمنی در برابر تکرار عفونت است. اما آنها نمی دانند که چقدر حمایت و یا چه مدت آن طول خواهد انجامید.

شده اند وجود دارد گزارش از مردم تست مثبت برای ویروس هفته پس از آنها اعتقاد به بهبود منجر به فکر می کنم آنها ممکن است reinfected. بیشتر احتمال دارد کارشناسان می گویند مردم مبتلا به همان بیماری یا آزمون شناسایی بقایای اصلی عفونت است. نیز وجود دارد شانس خود را آزمایش می توانست مثبت کاذب.

دانشمندان می گویند شده است وجود ندارد و مستند به عنوان مثال یک بیمار گسترش این ویروس به دیگران پس از رسیدن مجدد مثبت است.

با ویروس مشابه مطالعات نشان داده است که مردم می تواند به سقوط بیمار دوباره سه ماه تا یک سال بعد از اولین عفونت. آن را هنوز هم خیلی زود به می دانم که آیا آن را نیز ممکن است با کوروناویروس.

"این بسیار ظهور علم گفت:" دکتر فیلیپ Landrigan مدیر جهانی بهداشت برنامه در کالج بوستون.

کوچک ما مطالعه منتشر شده در هفته گذشته نیز یافت می شود آنتی بادی است که مبارزه با کروناویروس ممکن است تنها در چند ماه گذشته در افراد مبتلا به بیماری خفیف, نشان می دهد مردم می تواند تبدیل به حساس دوباره.

اما آنتی بادی نه تنها دفاع در برابر ویروس ها و دیگر قطعات سیستم ایمنی بدن نیز می تواند کمک به محافظت کند.

حل و فصل این سوال که آیا عفونت مجدد ممکن است مهم است. اگر آن را می تواند رخ دهد که می تواند به تضعیف ایده ایمنی گذرنامه برای بازگشت به محل کار. و آن را نمی خواهد به خوبی جواب به امید گرفتن طولانی مدت واکسن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن