میراندا Christou هرگز پیشنهاد یک راه حل برای این مشکل از رادیکال راست اطلاعات غلط بسیار کمتر تنبیهی یکی. اما فریم – رادیکال راست ترویج اطلاعات غلط که به ترویج این ویروس باعث می شود آن را ساده ترین راه برای نگاه به دولت و یا به طور موثر دولت مانند موسسات (پلت فرم انحصار &c.) برای از بین بردن این بدون پشتوانه است. جالب اینجاست که این می تواند آینه حد دارودرمانی شده ایم گفتمان رادیکال راست خود را که می بیند خارجی ایده ها و مردم به عنوان “عفونت” ملی ” ،

متاسفانه پاسخ در این راه می تواند خطرناک باشد و همچنین بی اثر – و بسیاری از راه های آن را کمتر خطرناک آن را کمتر موثر است و بالعکس. بسیار قانون محدود سانسور تمایل به کاملا بی اثر به عنوان قوانین می توان به راحتی بدست در اطراف. برای مثال آلمان بسیار سختگیرانه قوانین صریح و روشن در برابر نازی ها سازماندهی قوانین که باقی مانده اند به خوبی تعریف شده و موجود به اندازه کافی نمی تواند به دیگر مخالف ایدئولوژی – آن است که دقیقا این ویژگی است که اجازه داده اند نه از لحاظ فنی-نازی احزاب مانند ملی حزب دموکرات یا AfD به گسترش است.

سانسور که اجازه می دهد تا بازرسان بزرگ صلاحدید می تواند کاملا موثر – اما پس از آن شما با قرار دادن قدرت های بزرگ در دست بازرسان. مقایسه کنید که به موازات قوانین علیه نازیسم وجود داشت که در شرق آلمان است. هیچ کس قادر خواهد بود برای دریافت در اطراف آن به سادگی با استفاده از برخی از حسن تعبیر و متفاوت شعاعی متقارن آرم اما دقیقا تشخیص ساخته شده است که از جمله قوانین موثر نیز آنها را بدیهی آسان برای استقرار در برابر هر مخالفی.

شاید بدترین های هر دو جهان است در clampdowns که بی اثر هستند اما ارائه فقط به اندازه کافی برداشت رسمی وحشت به من قرض بدهید frisson هیجان انگیز شورش به این سایتهای احساسات. (چرا که اثرات آن در حال نامرئی به کاربر الگوریتمی “فکر” به نظر می رسد راه حل حداقل به احتمال زیاد به ایجاد شهدا در این راه اما نگرانی در مورد آن بسیار اختیاری استفاده خواهد اگر چیزی را تشدید شود.)

که من باید با یک avowal که من نمی دانم که یک راه حل بهتر به این اطلاعاتی مشکلات از آنچه میراندا Christou مقاله در حال حاضر در حال انجام – گسترش آگاهی و ضد روایت. که البته به وضوح کافی نیست اما ممکن است که خارج از دامنه (می گویند) سیاست های اقتصادی که کاهش تقاضا برای رادیکال راست راه حل های ممکن است کمی دیگر اتاق را برای مانور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de