"با تحقیر من, شما نمی خواهد در افزایش قد خود را': Oli, Prachanda spar در نپال حزب حاکم دیدار

نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 7:07:33 am در این جلسه به طو

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399
نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 7:07:33 am
در این جلسه به طور خاص برگزار و به بحث در مورد مفاد این قرارداد که دولت نپال امضا شده با هزاره چالش شرکت (MCC) (رویترز/فایل)

کمیته جلسه حاکم نپال و حزب کمونیست آغاز شد و در روز چهارشنبه با حزب chiefs —نخست وزیر K P Oli و Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' — تجارت barbs.

نشست قدرتمند 45-عضو بدن است که لغو شد دو بار در گذشته در نهایت صورت گرفت پنج شنبه پس از نصب فشار و اتهامات که Oli به حال ربوده حزب و دولت و در حال اجرا بود آن را در یک دیکتاتوری راه است.

در سخنرانی خود در آغاز این نشست که ادامه خواهد داد تا در روز جمعه — Oli گفت: حتی کار خوب تلاش خود را برای ایجاد سوسیالیسم در این کشور و تعهد قوی نسبت به ناسیونالیسم نشده بودند دفاع توسط رهبران. "با تحقیر من شما نباید احساس کنند که خود را در قد و قامت بالا رفته است," او گفت: Prachanda که از دیر آمده آشکارا در برابر نخست وزیر.

در این جلسه به طور خاص برگزار و به بحث در مورد مفاد این قرارداد که دولت نپال امضا شده با هزاره چالش شرکت (MCC) سه سال پیش که تحت آن MCC شد و به $500-میلیون دالر برای افزایش قدرت تولید و توزیع و همچنین به عنوان ساخت و ساز جاده. اما تصویب آن توسط مجلس شده است به تعویق افتاد پس از اعضای عمدتا از درون حزب حاکم ابراز نگرانی در مورد این که بخشی از ما را Indo-Pacific استراتژی است که آنها ترس خواهد سازش نپال حاکمیت ملی.

Prachanda و چند تن دیگر از اعضای کمیته دائمی هستند و از این نظر است که از آن نباید گذشت "آن را به عنوان است".

اگر چه MCC موضوع خواهد بود مورد بحث در جمعه Prachanda به نشانه روشن در روز چهارشنبه که او خواهد بود به انتقاد از Oli زمانی که کمیته دائمی طول می کشد تا ماده. "شما باید مفتخر تعهد و معامله ما امضا شده در زمان اتحاد حزب و شما در حال نمایش نفس خود را و به وضوح تضعیف حزب و سازمان" او گفت:.

Oli گفت دولت او تا به حال به خوبی انجام می شود در برخورد با Covid-19 همه گیر و اگر چه 24 نفر جان خود را از دست Covid-19 نسبت به این مرگ و میر "تا حد زیادی به دلیل رهنمودهای کسی که می گوید هر فرد مرده یافت شده اند Covid-19 مثبت باید در نظر گرفته شود coronavirus مرگ". "در واقع بیش از سه یا چهار نفر فوت کرده اند به دلیل coronavirus" Oli گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de