برزیل coronavirus Hunger Games: جوامع بومی و مبارزه خود را برای زنده ماندن

با کروناویروس عفونت شدت افزایش برزیل در حال حاضر دوم بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در سراسر جهان پس از ایالات متحده است. امروز برزیل آمریکای لاتین ویروس کانون با موارد بیش از 1 میلیون و با مرگ و میر بالای 50000 تا کنون بالاترین در تمام آمریکای لاتین است. برزیل را خارج از کنترل بیماری همه گیر که به اوج خود در چند هفته آینده افزایش نگرانی از ایمنی برزیل; و بیش منطقه ای و امنیت بین المللی.

از آغاز جهانی همه گیر راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro عنوان تهدید مطرح شده توسط این ویروس اعلام شد “جزئی سرد” و بیان کرد که او نگران ابتلا به ویروس به دلیل “هیکل های ورزشی.” او خود را متهم به سیاسی دشمنان و مطبوعات برای “فریب شهروندان” در مورد تهدیدات ناشی از کوروناویروس.

فقط در یک ماه Bolsonaro به ریاست اداری هرج و مرج است. او بعد از یک وزیر بهداشت و باعث شد دیگر به استعفا واگرا views اجتماعی فاصله اقدامات و برای عدم بازگشت Bolsonaro خود را در حمایت از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای coronavirus بیماران. این جنس بنجل جایگزینی و اقدام های بهداشتی وزیر ادواردو Pazuello سابق به طور کلی با هیچ آموزش پزشکی.

در بسیاری از Bolsonaro را coronavirus پاسخ شبیه به خود ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او ایدئولوژیک دستور کار, با این حال, ممکن است به اثبات می شود حتی بیشتر ویرانگر به برزیل نهادهای دموکراتیک و گروه های اقلیت. با دادن جهانی همه گیر یک چرخش ایدئولوژیک دولت به خطر بیافتد برزیل پاسخ به بحران ایجاد گسترده سیاسی و نهادی هرج و مرج است. یک نکته نادیده گرفته شده در این فاجعه است که این موضوع از برزیل مردمان بومی در میان همه گیر.

جوامع بومی در معرض خطر

رئیس جمهور Bolsonaro خود را شناخته شده است ایدئولوژیک پلت فرم در هنگام برخورد با برزیل جوامع بومی. او اعلام کرد: از همان ابتدا که او را “ادغام” مردم بومی است. سال گذشته Bolsonaro اظهار داشت در توییتر که برزیل را بومی هستند “سوء استفاده” توسط موسسات بین المللی. در کلمات: “بیش از 15 درصد از قلمرو ملی است و مشخص به عنوان بومی زمین. کمتر از یک میلیون نفر زندگی می کنند در این مکان های جدا شده در برزیل, بهره برداری و دستکاری شده توسط سازمان های غیر دولتی”. Bolsonaro همچنین اظهار داشت: “ما باید یک منطقه بزرگتر از منطقه جنوب شرقی برزیل به عنوان بومی زمین. این Ianomami مرکزی است و دو برابر اندازه, Rio de Janeiro فقط با 9,000 مردم بومی. نمی کند که به نظر می رسد اشتباه است؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de