برزیل احساس عواقب ناشی از همه گیر پوپولیسم

تنها تعجب در مورد Jair Bolsonaro را تشخیص COVID-19 بود که آن را در زمان او تا زمانی برای تست مثبت است. برای رئ

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

تنها تعجب در مورد Jair Bolsonaro را تشخیص COVID-19 بود که آن را در زمان او تا زمانی برای تست مثبت است. برای رئیس جمهور برزیل مسخره سلامت احتیاطی اصرار هموطنان خود برای بازگشت به کار به جای. با وجود این کشور شاید caseload از عفونت و مرگ و میر Bolsonaro دوری ماسک پیوست, عمومی, تظاهرات هواداران خود را تکذیب کرد شواهدی وجود دارد که این ویروس تهدید و دفاع و پشتیبانی اثبات نشده درمان به صورت زنده از تلویزیون. به جای ترغیب شهروندان به مراقبت و یا ابراز همدردی خود را در مورد ظالمانه مرگ و میر او spewed بیشتر اطلاعات غلط در مورد افراد سالم بودن ایمن از ویروس.

همه گیر مردمی را نشان می دهد نشانه کمی تغییر ، به خلاف این بیماری همه گیر را فراهم می کند خوش آمدید انحراف از انباشته تحقیقات جنایی است که او را تهدید می کند در انتخابات ریاست جمهوری.

اگر چه رئیس جمهور می تواند برنده همدردی از پایگاه خود را به صورت پیمانکاری به ویروس و بازمانده آن می تواند علامت شروع از پایان از مهمترین و پر هرج و مرج دولت برزیل در تاریخ است. دولت او در پاسخ به همه گیر شده است مشخص شده توسط بی کفایتی بی توجهی و ظلم و ستم وجود دارد و هیچ نشانه ای از این بیماری اجازه ، امروز ملی برزیل پاسخ این است که نظارت یک وظیفه فعال ژنرال ارتش با تجربه در بهداشت عمومی.

با وجود ثبت بیش از 2.1 میلیون موارد گزارش شده و 81,000 مرگ و میر - کارشناسان بر این باورند که اعداد می تواند 10 تا 15 برابر بالاتر Bolsonaro کابینه هنوز به کوه هماهنگ استراتژی از جمله آزمایش جدی و تماس با ردیابی استراتژی است. به عنوان یک نتیجه, برزیل, ثبت دوم بیشترین تعداد افراد آلوده در دنیا و می تواند پیشی ایالات متحده در چند ماه آینده.

به جای صف آرایی در کشور پیشرو و هماهنگ پاسخ Bolsonaro است به جای آن به دنبال خط خارج پيشگيري را وادار به این کشور 27 فرمانداران و صدها نفر از شهرداران به دفع کردن برای خود. برخی از رهبران دولت بودند تمیز کاری بازارهای بین المللی برای پایه دنده محافظ تنها به محکوم از سوی رئیس جمهور برای پرداخت قیمت های متورم به امن ماسک و دستکش و راه حل شور. این کشور بسیار مورد توجه و مزمن تحت بودجه نظام سلامت و خود را از 300.000 بهداشت حرفه ای است که کمانش تحت فشار با بیمارستان ها در برخی از نقاط کشور در آستانه سقوط است. با وجود تعمیق بحران Bolsonaro خواسته است تا کسب و کار برای باز کردن به جای آن که تضمین بحران بدتر خواهد شد.

رئیس جمهور Bolsonaro پاسخ به همه گیر است که یک تراژدی پیشگویی. برای ماه, برزیل رهبر برکنار جدیت COVID-19 توصیف آن به جای به عنوان یک کمی آنفولانزا و لیبرال ، او علنا تمسخر اقدامات پیشگیرانه انجام شده توسط ایالات و شهرستانها اصرار برزیل به اولویت بندی اقتصاد به جای. او را نادیده گرفته و دستور دادگاه به پوشیدن ماسک مورد تمسخر فیزیکی فاصله و خواست هواداران خود را برای حمله به امکانات بهداشتی برای اثبات بیماری پر از شکوفه شد.

فعال و مقاوم در برابر پایه سلامت اقدامات و تشویق شهروندان برای جلوگیری از گرفتن پایه اقدامات احتیاطی ممکن است او را محکوم کرده اند ده ها هزار نفر از آنها به مرگ زود هنگام. برزیل مطبوعات ابراز خشم و انزجار بیش از رئیس جمهور بی مبالاتی و بی مسئولیتی و حتی خود را به عنوان مدافعان تجمع در اطراف او.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن