بوریس جانسون اعلام $446 میلیون بودجه برای کاهش گازهای گلخانه ای

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 1:50:28 pm

Coronavirus, London coronavirus, coronavirus london lockdown, london facemasks, Boris Johnson “آن را مهم تر از همیشه است که ما نگه دارید تا به سرعت تغییر به سوخت سبز و بهبود پایدار به عنوان ما به بازسازی از این بیماری همه گیر” جانسون در بیانیه ای گفت:.(AP Photo/مت Dunham)

بوریس جانسون اعلام کرد که 350 میلیون پوند ($446 میلیون دلار) از بودجه برای کمک به درایو کردن انتشار گازهای گلخانه ای از صنایع سنگین و ساخت و ساز و فضا و حمل و نقل به عنوان او به دنبال تقویت خود محیط زیست اعتبار و افزایش و انگلستان بهبود اقتصادی از coronavirus.

پول نقد را به پروژه های به مقیاس استفاده از هیدروژن به عنوان سوخت, توسعه جذب و ذخیره سازی کربن تکنولوژی و رانندگی استفاده از “مواد نوآورانه” در صنایع سنگین جانسون گفت که اواخر روز سه شنبه در بیانیه ای. روز چهارشنبه لیگ برتر برگزار خواهد شد اولین جلسه دولت جدید جت صفر شورای اسلامی برای کمک به کاهش پرواز انتشار گازهای گلخانه ای.

انگلستان در تلاش است تا decarbonize اقتصاد خود را تا سال 2050 به دیدار خود از نظر قانونی الزام آور “شبکه صفر” هدف هر دو جانسون و صدراعظم از خزانه Rishi Sunak متعهد شده اند برای اطمینان از بهبودی از بیماری همه گیر کوروناویروس یک “سبز” است. آخرین بودجه به شرح زیر 3 میلیارد پوند سرمایه گذاری در عایق های اعلام شده توسط Sunak در اوایل این ماه.

“آن را مهم تر از همیشه است که ما نگه دارید تا به سرعت تغییر به سوخت سبز و بهبود پایدار به عنوان ما به بازسازی از این بیماری همه گیر” جانسون در بیانیه ای گفت:. “انگلستان در حال حاضر یک فرصت بزرگ برای سیمان جای آن که پیشتاز نوآوری سبز تنظیم یک مثال در سراسر جهان در حالی که رشد اقتصاد و ایجاد مشاغل جدید است.”

آخرین بسته شامل:

  • 139 میلیون پوند برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در صنایع سنگین از بودجه حذف هیدروژن و کربن جذب و ذخیره سازی برنامه های
  • 149 میلیون پوند به رانندگی با استفاده از مصالح نوین در صنایع سنگین از جمله استفاده مجدد از زباله های خاکستر در صنعت شیشه و سرامیک و در حال توسعه قابل بازیافت فولاد
  • 36 میلیون پوند برای توسعه ساختمان جدید تکنیک ها و فن آوری است که کاهش انتشار کربن در صنعت ساخت و ساز
  • 15 میلیون پوند از انگلیس آژانس فضایی از جمله 10 میلیون پوند برای پروژه برای نظارت بر تغییرات آب و هوا
  • 10 میلیون پوند برای تحقیقات و توسعه در بخش خودرو برای کمک به شرکت ها را کارآمد تر موتور الکتریکی یا باتری قوی تر

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de