بایدن و تهمت موافق: نوامبر انتخابات می تواند فاسد

توسط: AP | آتلانتا | انتشار: 1 جولای سال 2020 8:52:33 am

Donald Trump, Joe Bidem, SU elections, Us news US covid-19 cases, world news, Indian express بایدن اشاره کرد و گفت تهمت خود رای دادند و با استفاده از پست الکترونیکی آراء اخیرا با استفاده از فلوریدا غایب روند به بازیگران خود را جمهوری خواه اولیه رای گیری در ماه مارس است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رقیب جو بایدن پیدا کرده اند چیزی است که آنها معتقدند در انتخابات ماه نوامبر می تواند مملو از فساد از آنجا که چگونه مقامات رسیدگی به روند رای گیری.

البته جمهوری وقت و دموکراتیک رقیب محل نگر سرزنش در مکان های مختلف. هر یک از نقاط دیگر ،

“من واقعا واقعا واقعا معتقدم که ما در آستانه چه چیزی می تواند فاسد ترین مراحل است که ما دیده ایم در یک انتخابات اگر ما نظارت بر این در هر ثانیه تنها” بایدن گفت: اهدا کنندگان شنبه شب را به عنوان او در مورد تهمت و بسیاری از جمهوری خواهان’ مخالفت با گسترش اولیه رای گیری و پست الکترونیکی-در رای گیری میان COVID-19 بیماری همه گیر.

که شبیه زبان به چه تهمت توییتی است به میلیون ها نفر از پیروان رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. “پست الکترونیکی-در رای گیری . منجر به فاسد ترین انتخابات در ایالات متحده آمریکا تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد.

رئیس جمهور قبلا استدلال کرد که پست-انتخابات رای دهندگان اجازه می دهد تا به “تقلب”. یکی از این توییت جلب نادر تگ خاص از توییتر است که به کارگردانی خوانندگان به پست الکترونیکی رای گیری حقایق در آن موقع توجه کرد رئیس جمهور ادعای پشتیبانی نشده در مورد تقلب انتخابات. وجود موارد تقلب انتخابات در ایالات متحده اغلب در بر داشت در محلی و یا کوچکتر قضایی انتخابات, اما هیچ شواهدی از تقلب گسترده که شیب ایالتی یا ملی نتایج.

بایدن اشاره کرد و گفت تهمت خود رای دادند و با استفاده از پست الکترونیکی آراء اخیرا با استفاده از فلوریدا غایب روند به بازیگران خود را جمهوری خواه اولیه رای گیری در ماه مارس است.

مشابه انتخاب کلمه, کنار, بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن متفاوت فریم از رای گیری از طریق پست آهنگ های طولانی در حال اجرا تا حد زیادی حزبی مبارزه با بیش از رای گیری دسترسی و تامین امنیت انتخابات. جمهوری خواهان در سراسر کشور را تحت فشار قرار دادند تهاجمی حذف از رای دهندگان رول شناسایی مورد نیاز است که بسیار دشوار برای برخی از رای دهندگان دقیق و امضا و شاهد قوانین به صورت غیابی. مذاکرات مقامات بازیگران این قوانین در صورت لزوم پیشگیری از تقلب; دموکرات آنها را سیستمیک رای دهندگان سرکوب.

“ما باید برای نگه داشتن زنگ زنگ در مورد این همه راه را برای انتخابات” بایدن گفت که مبارزات انتخاباتی خود و حزب دموکرات قرار داده اند با هم یک تیم از صدها نفر از وکلا و داوطلبان به تمرکز بر روی رای دهندگان حفاظت و آموزش و پرورش. “این بزرگترین نگرانی من” بایدن گفت: “نه فقط برای مسابقه اما برای مسابقه بالا و پایین انتخابات.”

بایدن خاص مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به تزریق فدرال کمک به خدمات پستی ایالات متحده. “او صحبت کردن در مورد defunding اداره پست به طوری که آنها نمی تواند ارائه پست الکترونیکی-در برگه های رای می شود.”

پستی آژانس نمی کند در واقع دریافت مستقیم مالیات دهندگان برای حمایت از عملیات عادی به عنوان بایدن حفاری پیشنهاد شده است. اما COVID-19 ویران شده است خود را در حال حاضر متزلزل مالی و کنگره در نظر گرفته شده است یک بسته کمک. مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مسدود شده یک نجات تلاش در اوایل این سال و می خواهد به ضمیمه رشته به هر مالیات دهندگان کمک.

در آن زمان بایدن گفت که به اعتقاد او تهمت بود هل دادن یک روایت به ابر نتایج در ماه نوامبر باید رئیس جمهور از دست بدهند. بایدن تا آنجا پیش رفت که در مارس 23 رویداد به عنوان نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات است. بایدن ارائه هیچ مدرکی دال بر این ادعا.

علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به ایمیل آراء بایدن شنبه اعلام کرد که ده ها تن از پیشنهادات از قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور به میزان “Jim Crow-نوع تلاش برای محدود کردن دسترسی به رای گیری.” او نداد. اما او وعده داده شده به “بازگرداندن قانون حق رای” در سال 1965 حقوق مدنی قانون است که تا سال 2013 حکم دادگاه عالی مورد نیاز بسیاری از ایالت های جنوبی و برخی از شهرستانهای خارج از جنوب به فدرال تصویب برای همه تغییرات به انتخابات قوانین و روش های.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de