بندر: پاره کردن این گاو

که چه ؟ شما هرگز شنیده از آن بچه ها به خاطر همه که تاریخ شده است پاک شود ؟ به همین دلیل ما نیاز به مجسمه ناتان بدفورد, Forrest, Stonewall, Jackson, Robert E. Lee و دیوید دوک. این تنها راه برای حفظ تاریخ و دانش است. به همین دلیل ما می دانیم که خیلی در مورد آن مجسمه ابوالهول شخص.

در حالی که ما در آن هستیم به یاد داشته باشید که قلدر در مدرسه ابتدائی و پنجه J. Bloodstone? کسی است که شکست خود را بینی در زنگ تفریح به سرقت برده پول ناهار خود را و به شما سرد عرق کابوس نیاز به سال از درمان است ؟ شما باید راست یک مجسمه از او در حیاط جلویی خود را. شما می دانید به شما یادآوری چرا شما فقط می توانید تنفس از طریق یکی از سوراخ بینی.

اما اگر بعد از آن شما تصمیم به قرار دادن یک کلاه فرنگی یا gazebo یا برخی دیگر بطور غیر عادی و مرموز به نام ساختار? تا آنجا که شما ریور که مجسمه پنجه J. Bloodstone و تمام علاقه دوران کودکی خاطرات این باعث آن را مانع پیشرفت است. خوب شما فقط می تواند با قلاب ورود به سیستم زنجیره ای به خود Prius اما شما باید از طریق قانونی مناسب کانال. که در این مورد سریع تر خواهد بود. و ironclad.

برای مثال 1868 پیمان لرمی به این سو این عمل به سیاه تپه در ابد. “Signed, sealed, delivered, آن را مال شما” در این سند جزئیات همراه با برخی از در حالی که به رو است و بدین ترتیب در مورد کوکی ها و کپی رایت و مانند. سو شد بسیار سپاسگزار آنها حک چهره چهار رئیس جمهور آمریکا را در کوه مقدس. که تمام تاریخ من می دانم. اگر تنها ما تا به حال بیشتر مجسمه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

من نمی دانم اما با توجه به عادلانه و متعادل اخبار که غلط مردم از رنگ در اتوبوس با کلینگون cloaking تکنولوژی در حال تحمل پایین در Mt. Rushmore به burn it down با 4th of July fireworks. آن را نگه دارید! جواب منفی که رئیس جمهور.

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem یک فارغ التحصیل از میشل باخمان مدرسه از تفکر عمیق است که به دفاع از این بنای تاریخی از سو قدردانی به عنوان شور و نشاط به عنوان ایالت داکوتای شمالی در دفاع از سو گورستان برابر نفت خطوط لوله. روند قانونی عمدتا شامل سفید مردمی است. چرا که آنها بهتر است در کاغذ بازی. چرا که آنها تمام مجسمه ها. آن را به عنوان معلوم خطوط لوله بیشتر مقدس از گورستان.

نبرد کوه راشمور نباید خیلی از مبارزه ، اگر چه ده ها تن از اتوبوس در حال تحمل پایین در کیستون در حال حاضر هر یک تنها چهار مسافر روی عرشه کشتی. چرا که همه آنها را مجبور به نشستن در پشت. اما را در سگ ها و مخازن. و firehoses. آنها را در مفید آمده پس از آتش بازی.

این یک شیب لغزنده. یک روز مادر خود را به فروش می رساند خود را Lincoln Logs در زیر و رو کردن فروش و پس از آن شما کاملا خالی زمانی که به کسی می پرسد که آزاد ، پاسخ? جمهوری خواهان. و در حال حاضر آنها می خواهند آنها را به عقب.

چه بعدی ؟ (به زور گرفتن دست) اگر عدم تحمل لاکتوز آنارشیست ها به New Salem سو سال از هم اکنون که wilkinson به سیاه و سفید گاو برتری قطع شده است توسط یک ناوگان از Priuses خود را نوه ممکن است پرسید: “شیر کردم؟” و پاسخ خود را خواهد بود “چه خبر؟”

یک شیب لغزنده در واقع.

تونی بندر می نویسد منحصر به فرد در ستون هفتگی برای فروم سرویس خبری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de