بمیجی صاحب کسب و کار صحبت می کند در حمایت از رژیم صهیونیستی است. Walz ماسک صورت دستور

بمیجی — هنگامی که مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز چهارشنبه اعلام کرد سرپوشیده دستور ماسک برای دولت او تا به حال به کمک در ارائه پیام از یک صاحب کسب و کار بمیجی

هانا Peura صاحب قطب نما, رز صحبت کرد در این مراسم که در آن Walz اعلام کرد به منظور اجرایی نیاز به Minnesotans به سایش پوشش صورت در محیط داخلی کسب و کار و تنظیمات عمومی. دستور می رود به اثر چهار شنبه, جولای 25. با توجه به انتشار اخبار دولت بخش کمک خواهد کرد در توزیع ماسک به محروم کسب و کار و جوامع است.

Walz اعلام درست مدتی کوتاه پس از شهرستان از بمیجی تصویب یک ماسک دستور اصلاح آن را اضطراری اعلام دوشنبه, جولای 20. در حدود همان زمان Peura خواسته شده بود برای پیوستن به این رویداد با Walz.

“من تا به حال حدود 48 ساعت به آمادگی قبل از سخنرانی پس از آن بسیار سریع وضعیت” Peura گفت. “هر فرد کسب و کار است بسیار شخصی, بنابراین من می خواستم مطمئن شوید که من صحبت کردن برای دیگران است. من می خواستم تا مطمئن شوید که برای به اشتراک گذاشتن داستان مبارزات کسب و کار و تکامل در چه احساسی در مورد پوشیدن ماسک و داشتن آنها را لازم الاجرا است.”

Peura گفت: او را انتخاب کرده اند به صحبت در این مراسم زیرا او شماره 1 pro-ماسک صاحب کسب و کار در دولت است. در واقع برای یک زمان او تا به حال شده است برای اجازه دادن به مردم برای انتخاب در این زمینه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“اخیرا با هجوم گردشگران در شهر ما و با COVID بودن بیشتر شایع در شهرستان ما آن را ساخته شده من تغییر ذهن و تکامل احساسات من در مورد پوشیدن ماسک” Peura گفت. “در این مرحله من احساس می کنم آن را یک ناراحتی کوچک به چه عواقب ناشی می شود.”

با بمیجی در حال حاضر تحت قیمومیت و دولت گرفتن خود Peura گفت که او امیدوار است جامعه با هم می آیند و حمایت از ماسک صورت تلاش است.

“به عنوان صاحبان کسب و کار در حال حاضر آن است که موظف به آن کمک نمی کند برای ما به جر و بحث با یکدیگر” Peura گفت. “من امیدوارم که برای یک بمیجی است که می تواند قوی تر از طریق این بیماری همه گیر به جای تقسیم شده است. با دیدگاه های سیاسی کنار من امیدوارم که ما می توانید انجام دهید چه چیزی بهترین را برای جامعه به عنوان یک کل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de