اتریش, شاهزاده خانم, ازدواج, هندی-منبع آشپز عبور دور در 31

دهلی نو | به روز شده: 15 مه سال 2020 12:51:30 pm

شاهزاده خانم ماریا (چهارم از سمت چپ) و هندی تبار آشپز Roop سینگ (کنار او) ملاقات کرده بود در تگزاس است. (منبع: ماریا Singh Facebook)

یک شاهزاده خانم از اتریش بود که به هند-منبع آشپز Rishi Roop سینگ گذشت در سن 31 بعد از درد و رنج ناگهانی ایست قلبی در هوستون, تگزاس, گزارش فاکس نیوز. او جان سالم به در با شوهر و دو پسر.

شش روز قبل از 32nd تولد شاهزاده خانم ماریا Galitizine گذشت با توجه به کشنده قلبی و آنوریسم – پارگی قلب رگ های خونی – on May 4. یک طراح داخلی حرفه ای, ماریا ملاقات کرده بود Roop سینگ در حالی که مشغول به کار در هوستون. او دختر شاهزاده خانم ماریا-آنا و شاهزاده Piotr Galitzine. چهار روز پس از مرگ او او گذاشته و به استراحت در پارک جنگلی Westheimer گورستان در هوستون.

او مرگ غم انگیز منتشر شد در یک اگهی در هوستون کرونیکل که در آن پسرش ماکسیم توضیح داده شد به عنوان “اپل از چشم او’.

طبق اگهی ماریا جان سالم به در با سه خواهر زنیا Galitzine د Matta, تاتیانا Galitzine سیرا و شاهزاده الکساندرا و برادر شاهزاده دیمیتری و Ioann بود.

این اگهی در هوستون کرونیکل بخوانید: “ما Maria گذشت در هوستون صبح روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 از ناگهانی قلبی و آنوریسم.”

شاهزاده خانم ماریا پدر شاهزاده Piotr Galitzine یک اشراف زاده روسی, مادر او ماریا آنا دختر آرشیدوک رودلف اتریش.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>