استرالیا PM تعلیق معاهده استرداد گسترش ویزا برای هنگ کنگ شهروندان

توسط: رویترز | سیدنی | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 12:53:22 pm

Australian PM suspends extradition treaty, extends visas for Hong Kong citizens هنگ کنگ شهروندان موقت ویزای کار در استرالیا نیز خواهد بود واجد شرایط برای گسترش این پنج سال و بعد از آن درخواست برای اقامت دائم. (Australian Broadcasting Corporation طریق AP)

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز پنج شنبه اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به هنگ کنگ شهروندان شروع یک زندگی جدید در استرالیا از جمله گسترش ویزا توسط پنج سال پس از پکن تحمیل امنیتی جدید قانون در مالی توپی.

موریسون نیز به حالت تعلیق در استرداد یک توافق با هنگ کنگ. تحت قانون تامین هنگ کنگ مظنون را می توان به صورت آزمایشی در حزب کمونیست کنترل دادگاه در سرزمین اصلی چین است.

موریسون گفت جدید امنیت ملی قانون معرفی شده در هفته گذشته در هنگ کنگ بود که یک تغییر اساسی از شرایط و استرالیا خواهد تعلیق توافقنامه استرداد.

“وجود خواهد داشت و شهروندان هنگ کنگ که ممکن است به دنبال به حرکت در جای دیگر برای شروع یک زندگی جدید در جایی دیگر خود را به مهارت های کسب و کار خود را” موریسون گفت.

او اعلام کرد ویزا اقداماتی که خواهد کمک به هنگ کنگ شهروندان در حال حاضر در استرالیا بماند. هنگ کنگ دانش آموزانی که فارغ التحصیل در استرالیا این فرصت را به ماندن برای مدت پنج سال درخواست اقامت دائم پس از آن زمان.

هنگ کنگ شهروندان موقت ویزای کار در استرالیا نیز خواهد بود واجد شرایط برای گسترش این پنج سال و بعد از آن درخواست برای اقامت دائم.

موریسون وجود دارد گفت: 10,000 دلار هنگ کنگ شهروندان در استرالیا ویزای دانشجویی یا کار موقت ویزا.

استرالیا نیز ساخته شده است یک گام برای بین المللی خدمات مالی, مشاوره و کسب و کار رسانه های منطقه ای با دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ نقل مکان به استرالیا و گفت: این امر با ارائه مشوق ها و ویزا بسته به نقل مکان کارکنان.

“ما می خواهیم آنها را به نگاه به استرالیا آمده به راه اندازی فروشگاه” گفت: اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge.

استرالیا تغییر آن سفر مشورتی برای هنگ کنگ که در آن حدود 100000 استرالیا زندگی و کار می گویند “تجدید نظر نیاز خود را به باقی می ماند در هنگ کنگ” اگر آنها نگران هستند در مورد قانون جدید است.

مشاوره سفر هنگ کنگ هشدار استرالیایی “ممکن است در افزایش خطر بازداشت در مبهم تعریف شده را به دلیل امنیت ملی”.

هنگ کنگ امنیتی جدید قانون مجازات اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است.

قانون جدید تحت فشار قرار دادند تا چین را آزادترین شهر بر روی یک مطلب استبدادی مسیر کشیده و محکومیت از برخی از دولتهای غربی و وکلا و گروه های حقوق بشر.

کانادا در هفته گذشته اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد با هنگ کنگ در پی قانون امنیت است و می تواند افزایش مهاجرت از این مستعمره سابق بریتانیا.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne برگزار تلفنی شبانه با همتایان خود در پنج چشم آرایش امنیتی که شامل انگلستان, ایالات متحده آمریکا, نیوزیلند و کانادا در مورد هنگ کنگ و امنیتی جدید قانون پین و انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت در توییتر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de