Austin پیرس حفظ دامداری سرعت در به طرز وحشیانه ای شب داغ در رودخانه به نقل جاده سریع السیر

در یک تصادف در آخر هفته گذشته در وست فارگو اساسا خود را نابود ، شب بعد او دوباره غرق در RCS.

یک هفته در فروشگاه, با این حال پرداخت برای پیرس که جمعه شب 25-lap با حداکثر سرعت دویدن ویژگی در RCS قبل از بیش از 1 ، 000 طرفداران در یک داغ و گرم شب در صحنه یا میدان گاوبازی. گرما شاخص 106 درجه در هنگام شب مسابقه شروع

“من در کار من 50 ساعت در این هفته و من احتمالا مشغول به کار 40 ساعت یا بیشتر در ماشین گفت:” پیرس که آغاز شده و در ردیف جلو در اواسط فصل قهرمانی شب. “این یک خرد کردن و من نمی توانستم آن را انجام داده اند بدون خدمه. آنها با تمام وجود با من.

“و من واقعا نمی تواند آن را انجام داده اند بدون همسر من, پایین نگه داشتن خانه با ما چهار بچه.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پیرس برنده برای پنجمین بار در این فصل در RCS. وید Nygaard به پایان رسید دوم 1.007 ثانیه پشت پیرس. باب مارتین سوم به پایان رسید و به دنبال آن توسط تیم Estenson و جید هیستینگز.

برای هفته دوم در یک ردیف پرچم قرمز بیرون آمد و سه بار در طول این ویژگی است. تصادفات در زمان ژاک Omdahl برندان مولن و جک Croaker که در حال اجرا بود تا با پیرس زمانی که او بدبختانه عقب راست-دور نیمه راه از طریق چهره.

این بود عمده تمرین را برای هر راننده در صحنه یا میدان گاوبازی به عنوان گرما سخت بود که مسئولیت رسیدگی به. گرما شاخص هنوز 91 درجه و زمانی که برنامه به پایان رسید در 9:43 بعد از ظهر 30 دقیقه یا تا قبل از بارش باران و ضربه زدن به آهنگ.

“آن را وحشیانه در ماشین” پیرس گفت: از گرما. “من موتور در حال اجرا بود حدود 230 درجه است. نشسته پشت که در آن پرچم های قرمز سخت بود. من و Nygaard شد و گفت چقدر بد ما می خواستیم آب در آن نقطه است. ما تا به حال سوخت متوقف می شود اما نه آب متوقف می شود. من واقعا به امید آب ،

پیرس سریع ترین زمان دامان شد 11.259 ثانیه و او را ضرب و شتم Nygaard به پرچم ایستاده 2.174 ثانیه است. با وجود این گرما مسابقه سطح نسبتا سریع است. در دو گرما مسابقات پنج رانندگان در هر گرما تبدیل شده و در زیر 11 دوم دور.

داستین رشته نیز سریع بود برنده 20-lap مدل اواخر از ویژگی های او به عنوان مانور هموار از طریق شوربا ترافیک برای تقریبا نیمی از مسابقه.

رشته آغاز شده و در ردیف جلو به همراه براد Seng. دو ساخته شده در آن دو مسابقه به عنوان رشته لبه Seng توسط 1.007 ثانیه است. رشته سریعترین دامان شد 12.885 ثانیه است.

رشته هم گفت: گرما سخت بود که مسئولیت رسیدگی به.

“این باور نکردنی در ماشین گفت:” رشته. “در واقع شما ممکن است احساس آن را به عنوان مقدار زمانی که شما در حال مسابقه اما به محض زرد بیرون می آید و یا مسابقه به پایان رسیده است شما wringing ، این داغترین شب ما تا به حال در این سال است.

“این امر می تواند خوب برای یک برنامه کاهش وزن. من احتمالا از دست داد 5 یا 6 پوند امشب.”

رشته برنده برای سومین بار در مدل اواخر این فصل است.

“من نوع نگرانی ما می شود بیش از حد سست اما ماشین کامل بود,” او گفت:. “این یک کمی سخت تر به مانور. وجود دارد مقدار زیادی از کشش در برخی از نقاط و آن را لغزنده در نقاط دیگر. شما تا به حال به را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در آن شما را وارد کنید و ترک گوشه و کنار.”

جیمی Dietzler برنده میانه modifieds ویژگی در نظر گرفتن نفع خود از ردیف دوم. Nate Raasakka به پایان رسید دوم 1.683 ثانیه سرعت. رایان Schow سوم شد و به دنبال مت Schow و Reise Stenberg.

آن Dietzler سوم حرفه پیروزی در صحنه یا میدان گاوبازی.

رایان جانسون برنده خیابان از ویژگی های شروع در قطب و پیشرو تمام 15 دور. تاکر Pederson به پایان رسید دوم 0.944 ثانیه پشت کارلستاد, Minn., راننده است.

6

رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر

جمعه نتایج

خیابان

گرما — 1. جان Halvorson; 2. ست Klostreich; 3. جیمز Meagher

دوم گرما — 1. تاکر Pederson; 2. Ryan Johnson; 3. آلن لین

از ویژگی های-1. Johnson; 2. Pederson; 3. Klostreich; 4. لین; 5. Meagher

میانه modifieds

گرما — 1. جیمی Dietzler; 2. کول Neset; 3. جان Halvorson

دوم گرما — 1. مت Schow; 2. لنس Schill; 3. Reise Stenberg

از ویژگی های-1. Dietzler; 2. Nate Raasakka; 3. رایان Schow; 4. مت Schow; 5. Stenberg

Sprints

گرما — 1. Austin پیرس; 2. وید Nygaard; 3. نیک Omdahl

دوم گرما — 1. جک Croaker; 2. جید Hastings; 3. برندان مولن

از ویژگی های-1. پیرس; 2. Nygaard; 3. باب Martin; 4. تیم Estenson; 5. جید هیستینگز

اواخر مدل

گرما –1 . داستین رشته; 2. تام کورکوران; 3. رایان کوربت

دوم گرما — 1. براد Seng; 2. بردی Troftgruben; 3. براندون فولر

سوم گرما — 1. جوی Pederson; 2. Steve Anderson; 3. نیک Minske

از ویژگی های-1. رشته; 2. Seng; 3. کورکوران; 4. Troftgruben; 5. Pederson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de