حملات در بازار, کاروان کمک های ترک 35 مرده در بورکینا فاسو

توسط: AP | اوآگادوگو (بورکینا فاسو) | منتشر شده در تاریخ: 1 ژوئن 2020 12:35:23 pm

Attacks on market, aid convoy leave 35 dead in Burkina Faso خشونت مربوط به افراط گرایان اسلامی و دفاع محلی گروه های نظامی و مبارزه با آنها است موجی در سراسر بورکینا فاسو. (منبع: نقشه های گوگل)

مسلح ناشناس افتتاح شد آتش سوزی در یک بازار گاو در شرق بورکینافاسو کشته شدن حداقل 25 نفر در مرگبارترین حمله در خصوص خشونت آخر هفته در فرار از کشور مقامات و شاهدان گفته اند.

در این کشور در یک حمله جداگانه یک محموله بشردوستانه تحت آتش در Sanmatenga استان و ادعا جان پنج غیرنظامی و پنج تن از نیروهای امنیتی با توجه به بیانیه دولت.

یک ناگفته تعداد افراد مفقود شده است. هر دو حمله صورت گرفت شنبه. خشونت مربوط به افراط گرایان اسلامی و دفاع محلی گروه های نظامی و مبارزه با آنها است موجی در سراسر بورکینا فاسو.

حدود 2000 نفر در سال گذشته و عصری برای زمین به طور فزاینده ای در حال قطع با توجه به نا امنی. آخر هفته حملات یک روز پس از 15 نفر دیگر کشته در شمال زمانی که مقامات گفت: افراط گرایان کمین یک کاروان از معامله گران روز جمعه که شامل کودکان است.

“در حالی که معلوم نیست چه کسی پشت این کشتار غیر نظامیان هستند یک بار دیگر گرفتار در وسط یک درگیری های خشونت آمیز باقی می ماند و اصلی ترین قربانیان گفت:” رضا Lyammouri ارشد همکار و ساحل محقق در مرکز سیاست های جدید غرب, مراکش یک-بر اساس فکر می کنم تانک.

مقامات گفت: در روز یکشنبه در بازار گاو حمله در Kompienga استان در روز شنبه انجام شد توسط افراط گرایان. یکی از بازماندگان به اسوشیتد پرس گفت او به رسمیت شناخته شده مهاجمان به عنوان اعضای Burkinabe نظامی.

“مردم وحشت زده شدند و شروع به در حال اجرا گفت:” مرد که نمی خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. او همچنین گفت: مرگ و میر بیش از 50 قربانیان دو برابر رقم رسمی داده شده است.

یک ارتش رسمی بود که مجاز به صحبت با خبرنگاران را تکذیب کرد که ارتش به عهده دارد. خشونت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای پیچیده در میان نبرد برای جلوگیری از جهادگران: در مارس نظامی گزارش کشته شدن 31 غیرمسلح مردان در این کشور با توجه به دیده بان حقوق بشر.

غیر نظامی و دفاعی شبه نظامیان نیز متهم به کشتن غیرنظامیان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>