به عنوان محدودیت سهولت Minnesotans سیل گلف

“برای گلف صنعت این است که بهترین چیزی که از تایگر وودز,” او گفت:.

پس محدودیت شده اند کاسته در مینه سوتا دوره های آموزشی در سراسر شهرهای دوقلو منطقه مترو به عنوان بسته بندی شده به عنوان آنها که تا کنون بوده است. این که آیا آن شهر دوره در مینیاپولیس و سنت پل در حومه و یا دوره های آموزشی در استیلوتر و کاتیج گرو تقریبا هر کس است گزارش افزایش فعالیت بیش از چند ماه گذشته.

“بدیهی است که ما نمی خواهیم مردم در حال مرگ; این چیزی است که من میگویم در همه” Matsche گفت. “فقط به دنبال واقعی روز به روز مسائل هر چند ما در حال دیدن شماره مانند قبل از هرگز. … آن را در سراسر هیئت مدیره.”

Matsche شده در وبلاگ نویس دنباله برای 17 سال و البته شلوغ ترین, او تا کنون از آن دیده می شود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این بار توپ را روی گوه. این درس. این آبجو. آن را پاپ. آن را آب. این divots. آن را همه چیز,” او گفت:. “به نظر من آنچه در آن جوش پایین به آن است تنها چیزی که مردم می توانید انجام دهید در حال حاضر.”

ریور اوکس مدیر کل تایلر اولسون گزارش یک روند مشابه در طول چند ماه گذشته. البته در حال حاضر انجام می شود بیش از 15000 دور تا به امروز بیش از 2000 دور بیش از سال گذشته در این زمان با وجود باز شدن یک زن و شوهر از هفته دیرتر از معمول به دلیل بیماری همه گیر.

“ما دیده می شود حداقل 20 درصد افزایش در دور و درآمد” اولسون گفت. “من شخصا بر این باورند که با بسیاری از چیزهای دیگر که بسته مانند رستوران ها, میله, ورزشی, حوادث, مردم می خواهید برای دریافت و خارج از احساس عادی برای چند ساعت.”

این چشم انداز مثبت تعجب آور نیست به جان Shimpach این PGA حرفه ای در هایلند ملی در سنت پل. او گفت: آن را تقریبا انتظار می رود پس از Minnesotans شد cooped ماه اول زمستان و سپس توسط COVID-19.

“حتی قبل از COVID-19 ضربه من فکر می کنم با مکان هایی مانند TopGolf, باز, بازی گلف بود شروع به سرد دوباره” Shimpach گفت. “البته COVID-19 رسید و همه چیز شروع به گرفتن به عنوان به زودی به عنوان مردم قادر به عقب بر گردیم در خارج.

“هیچ دلیلی وجود دارد یک گروه از دوستان نمی تواند رفتن به زمین گلف و حفظ اجتماعی فاصله تمام وقت است. به همین دلیل مردم در حال انجام آن است.”

به دنبال به طور خاص در سنت پل دوره های عمومی مانند کوهستانی ملی Phalen و Como را شروع کرده اند فاصله سه بار 10 دقیقه از هم جدا به جای معمول 8 دقیقه. در حالی که کاهش در تعداد سه بار در دسترس در هر روز داده شده Highland ملی گزارش 14,757 دور به تاریخ ژوئن 30 — تنها در حدود 100 دور کمتر نسبت به سال گذشته در این زمان.

“اگر آب و هوا خوب ما معمولا در ظرفیت” Shimpach گفت. “ما تا به حال 100 درصد روز که در آن وجود ندارد توپ را روی گوه زمان بود. که بسیار شسته و رفته برای ما. ما بیش از 90 درصد بیشتر از زمان.”

در سراسر رودخانه در مینیاپولیس شده است وجود دارد افزایش قابل توجه ترافیک در کلمبیا ناخالص تئودور Wirth Hiawatha و مدوبروک. در برخی از روز شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک موجود سه راهی زمان و در هر یک از این دوره.

در واقع با توجه به لری Umphrey که مسئول نظارت بر دوره های گلف برای مینیاپولیس پارک ها و تفریح و سرگرمی در این دوره دیده می شود 15 تا 20 درصد افزایش درآمد نسبت به سال گذشته در این زمان با افزایش 8000 دور تا به امروز است.

“من فکر می کنم مهمترین چیز دلگرم کننده است اعداد را نمی کاهش یافته است حتی اگر چیزهای دیگر را شروع کرده اند باز” Umphrey گفت. “روشن است بسیاری از مردم به کشف بازی گلف و آنها در ادامه به چوب با آن.”

نیز وجود دارد یک گروه کشف گلف برای اولین بار. جوانان در دوره برنامه ارائه می دهد که از دور به بچه ها برای 5 دلار یا کمتر در مکان های مختلف شده است آب گرفتگی بیش از چند ماه گذشته.

این چیزی است که درست ثابت در وبلاگ نویس دنباله.

“آن متناوب مقدار بچه ها بازی گلف در حال حاضر” Matsche گفت. “ما در حال حاضر تا به حال چند بار در این سال که بیشتر در کودکان و نوجوانان نشان می دهد تا در یک هفته از خود نشان داد تا در یک ماه گذشته سال است.

“من 10 سال و 7 سال-قدیمی; بچه ها من باید هر دو بازی بیشتر گلف در این سال نسبت به قبل چرا که آنها استفاده می شود به بازی بیس بال و سافتبال و همه آن چیزهای دیگر و گزینه ای نیست که در حال حاضر است.”

با توجه به گلف مینه سوتا انجمن وارن سخنگوی رایان به عنوان از 1 ژوئیه جوانان در دوره عضویت هستند تا 142 درصد نسبت به سال گذشته (9,683 مقابل 4,000) و جوانان در دوره های دور تا 382 درصد طول همان دوره (28,423 مقابل 5,890).

“من می خواهم به این باور است که باید به خوبی تاثیر پایین جاده” رایان گفت. “این آینده است. اگر بچه ها شروع به بازی کردن و تصمیم گیری آنها آن را مانند آنها را در بازی نگه داشتن آن است. که یک دلیل برای خوشبینی در مورد آن را به عنوان یک کل است.”

به عنوان سال پیشرفت Shimpach امیدوار است این علاقه همچنان در سراسر هیئت مدیره. بدون در نظر گرفتن او را همیشه به یاد داشته باشید تاثیر coronavirus تا به حال در بازی به عنوان یک کل.

“من به یاد داشته باشید زمانی که آن آغاز شده است, آن را مانند, ‘Wow. امیدوارم ما از این طریق’ ” Shimpach گفت. “وجود ندارد بسیاری از زمین های گلف در طول آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 پس وجود ندارد بسیاری به مقایسه آن را به. این نوع از یک بار در طول عمر وضعیت. در حال حاضر که به نظر می رسد مانند یک سال پیش که (گلف) نگران بودند در مورد ساخت آن است.”

که گفت: Matsche هنوز در تلاش خود را برای نگه داشتن مردم آگاه باشید که coronavirus به مراتب بیش از. تا آنجا که او می خواهد برای لذت بردن از گلف بازان خود او نیز می خواهد آنها را به پیروی از پروتکل های لازم که در خارج وجود دارد.

“در حال حاضر آن را در مورد یادآوری کند:” هی ما نیست از جنگل و در عین حال ” او گفت:. “ما نمی خواهید به پایان با یک شیوع در اینجا. ما هنوز مطمئن شوید که ما در حال امن است. که مهم ترین چیز در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de