به عنوان شیوع بدتر داکوتای شمالی آن را نگه می دارد COVID-19 شماره گیری 'سبز'

اول-اصطلاح جمهوری خواه گفت: دوشنبه 29 جولای دولت این است که ماندن در یک "کم خطر" بیماری همه گیر طراحي حتی به ع

توسط NEWSATROPAT در 11 مرداد 1399

اول-اصطلاح جمهوری خواه گفت: دوشنبه 29 جولای دولت این است که ماندن در یک "کم خطر" بیماری همه گیر طراحي حتی به عنوان تست مثبت افزایش نرخ عفونت های جدید کوه و دیگر شهرها و ایالات متحده خیال داکوتای شمالی یک نقطه داغ برای ویروس.

ارزیابی دولت ها در سطح خطر یک کار پیچیده است که نیاز به دولت برای در نظر گرفتن چند به طور مداوم در حال تغییر متغیرهای بورگوم گفت. فرماندار اشاره کرد که "اعداد در حال حرکت در مسیر درست" اما او گفت: رسما پریدن از یک سطح خطر است نه یک تصمیم ساخته شود به آرامی به دلیل تاثیر آن بر کسب و کار و مدارس در دولت است.

بورگوم دموکراتیک-NPL چلنجر شلی لنز گفت: او گمراه کننده است ساکنان با امتناع از اذعان به رشد شدت شیوع.

"وجود دارد بسیاری از سردرگمی در پشت خطر (از COVID-19) و ما در حال رفتن به ساخت برخی از تصمیمات بزرگ به عنوان مدارس شروع به بازگشایی" لنز گفت. "آنها در حال ساخت یک اشتباه مهلک با ساخت یک ارزیابی دقیق از خطر است."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

زمانی که بورگوم پرده برداری از یک COVID-19 خطر سطح سنج در مه, او گفت که شماره گیری می تواند حرکت به بالاتر یا پایین تر سطح خطر بسته به گسترش ویروس در دولت اما شماره گیری در پنج رنگ همه گیر فشارسنج نشده نقل مکان کرد و از "پایین" و یا سبز پس از 29 ماه مه زمانی که او اعلام کرد که کسب و کار با خیال راحت می تواند وارد یک مرحله جدید از بازگشایی.

سنج که نشسته در نزدیکی بالای دولت اصلی COVID-19 صفحه وب است که به منظور اطلاع رسانی لازم در سطح محدودیت در کسب و کار و مدارس و مجامع عمومی برای حفظ امنیت عمومی با توجه به 25-صفحه سند است که به تشریح دولت بازگشایی طرح است.

The dial on North Dakota's official risk level gauge sits in the green category. Screenshot of North Dakota Department of Health webpage

شماره گیری در داکوتای شمالی رسمی خطر سطح سنج نشسته در سبز دسته. تصویر از داکوتای شمالی, وزارت بهداشت, صفحه وب

در "بحرانی" red سطح بدون کنترل جامعه گسترش ویروس تیره و تار بیمارستان ظرفیت و افزایش مرگ و میر منجر می شود به دولت تحمیل "مهم ترین استراتژی های کاهش" مانند یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. در انتهای دیگر این طیف جدید "عادی" آبی سطح حاکی از آن است که این ویروس را تحت کنترل است و قبل از همه گیر فعالیت های کسب و کار می تواند از سر گرفت.

نظری حرکت از سبز به زرد به معنی توصیه برای ظرفیت در کافه ها و رستوران ها کاهش می یابد از 75 درصد به 50 درصد در حالی که این توصیه برای ضیافت و عروسی کاهش می یابد از 75 درصد اشغال و به عنوان بسیاری از 500 شرکت کنندگان به 50 درصد اشغال و تا 250 شرکت کنندگان در بورگوم سخنگوی مایک Nowatzki گفت. این توصیه ها توسط قانون مورد نیاز نیست.

با وجود داکوتای شمالی را در زمان تعیین دولت را برآورده نمی, حداقل دو تا از معیارهای خود را برای یا سبز یا زرد سطح خطر با توجه به بازگشایی طرح است.

معیارهای گویند که سبز و زرد سطح قابلیت رو مدار به صورت مستند COVID-19 موارد و مثبت رای دادن بیش از یک دوره 14 روزه اما هر دو روند باید اشاره کرد به سمت بالا در دو هفته گذشته. دولت نیز دیده می شود فعال موارد آمار جدید بالاترین رکورد در نزدیکی صورت روزانه در طول ماه گذشته.

Nowatzki گفت: "تمام معیارهای در نظر گرفته شود و آنها یک جزء از فرایند تصمیم گیری" اما برخی از متغیرها مانند بستری شدن در بیمارستان, مرگ و میر, رای مثبت و فعال, موارد, هستند, وزن بیشتر به شدت. بورگوم گفت: روز شنبه نیز وجود دارد نیاز به یک "عامل انسانی" در قضاوت متغیر به جای از پیش تعریف شده به صورت خودکار آستانه برای حرکت به بالا یا پایین در این مقیاس است. Nowatzki افزود: "ما می خواهیم به تایید دراز مدت روند قبل از تغییر سطح خطر."

بورگوم همچنین می تواند تعیین یک شهرستان یا شهرستان با شیوع شدید در معرض خطر در سطح اما او تا کنون تصمیم گرفتند به جای آن به شکل نیروهای وظیفه در فارگو و بیسمارک مناطق شده اند که دولت را در سخت ترین ضربه با COVID-19 موارد است.

لنز که دارای مدرک دکترا در neuropharmacology و دکترای دامپزشکی گفت: فرماندار کاربرد رنگ سنج "غیرعلمی" و از تماس با جریان همه گیر شرایط.

"بورگوم استفاده خودسرانه اندازه گیری است که او ساخته شده خود را. او هیچ معیارهای روشن از حرکت دادن آن به یک سطح به سطح دیگر" لنز گفت. "بی معنی است مثل یک حیله بازاریابی."

لنز با اشاره به داکوتای شمالی را تعیین به عنوان یک خطر دولت با دولت های دیگر در سراسر کشور به عنوان یک مثال از ناهماهنگی بین بورگوم ارزیابی از دولت شیوع و بقیه کشور. حداقل 10 شهرها و ایالات متحده به تازگی برقرار اجباری قرنطینه سفارشات برای بازدید از داکوتای شمالی ساکنان — حرکت می کند که بورگوم انتقاد کرده است که از اینرو دولت برای تاکید بر آزمایش و تماس با ردیابی.

Shelley Lenz, right, Democratic candidate for North Dakota governor, meets local voters during a picnic in June at Lincoln Park in Grand Forks. At left is Sheryll Weisenberger. Forum News Service file photo

شلی لنز راست نامزد حزب دموکرات برای داکوتای شمالی با فرماندار ملاقات محلی رای دهندگان در یک پیک نیک در ماه ژوئن در پارک لینکلن در گرند فرک. در سمت چپ Sheryll Weisenberger. فروم اخبار سرویس عکس فایل

گزارش فدرال به دست آمده توسط نیویورک تایمز در اوایل این هفته نیز قرار داده داکوتای شمالی در میان 21 کشور در "منطقه قرمز" برای این ویروس به دلیل آن است که اخیرا گزارش روزانه به طور متوسط بیش از 10 مورد در هر 100,000 نفر. این گزارش اشاره می کند که داکوتای شمالی است که در "منطقه سبز" برای آن رای مثبت آزمون, حمایت از بورگوم ادعای که حجم بالایی از تست در حال کمک به دولت را تعیین به عنوان یک COVID-19 نقطه داغ, خارج از دولت. هنوز هم دولت را 14 روز میانگین متحرک رای مثبت بیش از دو برابر شده در ماه گذشته.

لنز گفت که با بودن "بی اعتنا" از خطر واقعی سطح بورگوم است و باعث سردرگمی برای پدر و مادر که در حال حاضر به پیچیده تصمیم گیری که آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه برای فرد در این آموزش قرار می گیرند.

او گفت: فرماندار تفسیر سطح خطر است که منجر به ضعیف تصمیم گیری در سیاست و اضافه کرد که او را موظف ماسک-پوشیدن در هفته پیش در اذعان چگونه سریع این ویروس در حال گسترش است. بورگوم به شدت تشویق ماسک-پوشیدن, اما او تا کنون گفت: او نمی خواهد نیاز آنها توسط ساکنان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب