به عنوان COVID-19 مورد صعود در داکوتای شمالی مقامات ایالت تعطیلی در حال رفت و آمد مکرر گذشته

وجود دارد در حال حاضر 302 داکوتای شمالی ساکنان شناخته شده مبتلا به این بیماری — 36% افزایش از هشت روز پیش. این رقم حتی نیمی از دولت را همه گیر-بالا بودن تعداد فعال موارد که در مارس 21 669 ساکنان آلوده شدند.

قرار دادن در یک ملی چشم انداز دولت نوردی موارد تصویری در رادار. حداقل 35 ایالات آمریکا در حال پایدار تر شدید خوشه در موارد جدید از داکوتای شمالی به گفته نیویورک تایمز. شیوع گسترده این ویروس باعث تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا به معکوس برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که چندین ایالت دیگر فشرده مکث در برنامه های خود و نیاز به ماسک صورت پوشیده می شود ،

مایک Nowaztki سخنگوی داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم گفت: مقامات دولتی از نزدیک نظارت بر شعله ور شدن یو پی اس در سراسر کشور به اطمینان حاصل شود که موج نمی رسیدن به لحاظ جغرافیایی جدا شده داکوتای شمالی.

بورگوم یکی از معدود فرمانداران که هرگز صادر ایالت اقامت در خانه سفارش اما او سفارش میله مدارس آرایشگری و کسب و کارهای دیگر به طور موقت پس از همه گیر آمار دولت در ماه مارس است. Nowatzki گفت: فرماندار اعتماد به نفس است که مرحله لازم نیست دوباره در حال حاضر که دولت با آگاهی بهتر از آن کافی بیمارستان ظرفیت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به جای یک ایالت سفارش Nowatzki گفت بورگوم خواهد سعی کنید به هدف قرار دادن مناطق خاص و یا کسب و کار اگر او بودند به منظور کسب و کار به نزدیک و یا مردم را به قرنطینه. که راه بخش هایی از دولت تحت تاثیر شیوع می تواند انجام در حالی که کانون جدا شده است Nowatzki گفت.

Nowatzki افزود که مقامات در بورگوم دولت را مورد بحث قرار داده اند اما تا کنون تصمیم گرفتند در برابر صدور دستورات است که نیاز مسافران از هواپیمای متحده به قرنطینه پس از ورود در داکوتای شمالی. دولت سابق بهداشت افسر Mylynn steve sisko صادر قرنطینه منظور در اواخر ماه مارس برای مسافران از کشورهای با میزان بالای جامعه گسترش, اما بعدها به اصلاح اعمال می شود تنها برای مسافران بین المللی از ورود به دولت است.

بورگوم است موعظه “مسئولیت شخصی” در طول همه گیر و Nowatzki گفت: ماسک-پوشیدن و شستن دست و اجتماعی فاصله باقی می ماند کلید نگه داشتن COVID-19 رای از گسترش کم در دولت است. Nowatzki گفت: “خوشنودی است که یک نگرانی” در این نقطه در همه گیر است اما پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شده است که لازم است به عنوان همیشه.

Nowatzki اشاره کرد که خیلی از تعهد به سخت کوش باقی می ماند نهفته است با بزرگسالان جوان است. نیمی از در حال حاضر آلوده ساکنان در داکوتای شمالی بین 20-39 سال, با توجه به وزارت بهداشت. بزرگسالان جوان گسترش این ویروس به شدت منجر به شیوع بیماری در جنوب و جنوب غربی.

بیسمارک منطقه عفونت در حال افزایش است

دولت وزارت بهداشت در روز سه شنبه 30 ژوئن اعلام کرد 38 نفر از COVID-19.

سیزده از موارد جدید آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. از 2,245 از ساکنان که تا به حال یک بار این بیماری در این شهرستان تنها 112 شناخته شده هستند و در حال حاضر آلوده.

ده از موارد جدید آمد از مورتون County, در حالی که نه آمد از Burleigh شهرستان است. این شهرستان که شامل بیسمارک-مندن شهری منطقه یک ترکیب 91 شناخته شده فعال موارد است.

دیگر شش مورد جدید جمعه آمد از بنسون, Mountrail, Pierce و والش شهرستانهای استان است.

این گروه می گوید: 79 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از بیماری, از جمله 66 ساکنان Cass County است. این گروه همچنین اشاره می کند که نه مردم و نه شامل رسمی تعداد مرگ شد  اند و از COVID-19 اما تست مثبت در حالی که آنها زنده بودند.

پنجاه و شش نفر از مرگ آمد در خانه های سالمندان و دیگر مراقبت طولانی مدت, امکانات, اما شیوع بیماری در امکانات مخروطی به عنوان مقامات بهداشتی هدفمند آنها را برای تست. وجود دارد در حال حاضر تنها پنج فعال موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات و هیچ خانه سالمندان بیش از یک مورد است.

برای بیشتر از سه ماه گذشته اعضای خانواده را تنها مجاز به بازدید از کسانی که زندگی در خانه های سالمندان در “پایان زندگی” اما دولت گسترش یافته است که تعریف شنبه عبارتند از ساکنان که در برگزاری نمایشگاه نشانه های شدید روانی یا پزشکی کاهش است.

اما بورگوم اعلام کرد در ابتدای ماه تمام خانه های پرستاری در دولت مجاز به باز کردن برای انتصاب-تنها, هوای آزاد, ملاقات است. بیش از نیمی از خانه های پرستاری در وزارت امور خارجه می تواند در حال حاضر اجازه ملاقات در امکانات خود را پس از جلسه دولت با استانداردهای داشتن تعداد محدودی از فعال COVID-19 مورد در اطراف شهرستان و هیچ مورد جدید در میان ساکنان این تسهیلات است.

این گروه اعلام کرد فقط 1,709 نتایج آزمون سهشنبه, اما آخر هفته ها معمولا تولید پایین تر تست آمار و ارقام. حدود 2.2 درصد از آزمایشات برای بیماری برگشتم مثبت است.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: دولت از ظرفیت انجام 5,000 آزمون در روز, و او به خواست ساکنان به دنبال تست اینکه آیا آنها باید علائم یا نه. در دو هفته گذشته دولت آغاز ارائه رایگان تست توده حوادث در دولت بزرگترین مناطق مترو.

گزارشگر آدم ویلیس کمک به این گزارش.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>