به عنوان موارد افزایش در مناطق روستایی شاهد افزایش نیز

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020 8:19:04 am

coronavirus, coronavirus latest news, lockdown, india coronavirus cases, coronavirus today news, lockdown extension news, corona cases in india, lockdown india, india news, coronavirus news, covid 19 india, coronavirus live news, corona news, corona latest news, india coronavirus, coronavirus live news, coronavirus latest news in india, coronavirus live update, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, covid 19 tracker live, corona cases in india, corona cases in india این روند نگران کننده مورد افزایش نیز اتفاق می افتد در مکان هایی مانند کانزاس که در آن دام بیشتر مردم است. (AP Photo/Achmad ابراهیم)

برای بسیاری از ایالت ها و استان ها در ایالات متحده روز تاریک از coronavirus همه گیر در مارس باز شدن در صفحه تلویزیون خود نه در درب خانه خود.

اما در حال حاضر برخی از مکان های که به نظر می رسد برای اجتناب از بدترین شاهد موج از عفونت به عنوان نگرانی های تغییر از شهرهای بزرگ به مناطق روستایی است.

در حالی که بسیاری از تمرکز از نگرانی هایی است که ایالات متحده در حال تجربه یک خطرناک موج دوم شده است در Sunbelt متحده که در حال گزارش هزاران نفر از موارد جدید در روز “مانند تگزاس و فلوریدا” این روند نگران کننده است نیز اتفاق می افتد در مکان هایی مانند کانزاس که در آن دام بیشتر مردم است.

در اوایل ماه ژوئن کانزاس نگاه به آوردن آن شیوع بیماری تحت کنترل است, اما آن را روزانه مورد گزارش شده تعداد به بیش از دو برابر در هفته های اخیر. در ژوئن 5, هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی ماند در حدود 96; جمعه که رقم 211.

سنبله متقاعد کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس به منظور کارکنان و مشتریان از کسب و کار به پوشیدن ماسک زمانی که 6 فوت (حدود 2 متر) از جدایی ممکن نیست “ساخت رسمی چیزی در این شهرستان شده است توصیه در حالی که برای.

“مورد اعداد در کانزاس سیتی در ادامه به افزایش است و ما در حال بدست گرفتن تمام مراحل را ما می توانیم برای اطمینان از بهداشت عمومی و ایمنی” او گفت:.

آیداهو و اوکلاهما دیده می شود به طور مشابه, درصد, افزایش, البته از پایین و نقطه شروع. در اوکلاهما هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی صعود از حدود 81 در تاریخ 5 ژوئن به 376 روز جمعه سه هفته بعد. در طول همان دوره آیداهو متوسط شروع به پریدن کرد از حدود 40 تا 160.

بسیاری از مناطق روستایی شهرستان در ایالت از جمله کالیفرنیا, آرکانزاس, میسوری کانزاس تگزاس و فلوریدا دیده اند خود را تایید موارد بیش از دو برابر در یک هفته از 19 ژوئن تا جمعه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Lassen, شهرستان, کالیفرنیا رفت از فقط نه موارد به 172 و چشمه های شهرستان آرکانزاس رفت از 46 مورد به 415; هر خوشه نسبت داده شد به شیوع بیماری در زندانها. موارد در مک دونالد County, Missouri, بیش از سه برابر شده پس از Tyson Foods انجام شده امکانات گسترده آزمایش در یک مرغ گیاه وجود دارد.

روزانه تعداد تایید عفونت در ما رسید به تمام زمان بالا از 45,300 در جمعه گرفتی بالا از 40,000 مجموعه قبلی بعد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که این افزایش تا حدودی نشان دهنده گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی معضل در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش هایی از کشور و درصد بیشتری از ویروس آزمون آینده مثبت است.

مرگ و میر در حال اجرا در حدود 600 در هر روز از یک قله در حدود 2,200 در اواسط ماه آوریل است. برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح است که به دلیل پیشرفت در درمان و از آنجا که بسیاری از عفونت اتفاق می افتد در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس جان در مورد 125,000 کشته و نزدیک به 2.5 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور در آمریکا توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

اما مقامات بهداشتی بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت است که حدود 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با نزدیک به 10 میلیون نفر.

تجدید حیات در ما شده و نگرانی از خارج از کشور. اتحادیه اروپا به نظر می رسد تقریبا قطعی به بار آمریکایی ها در کوتاه مدت از ورود به بلوک که در حال حاضر طراحی جدید سفر قوانین اتحادیه اروپا دیپلمات تایید شنبه.

اما ما تنها نیست. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان شنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به مراتب بیش از. هند گزارش داد بیش از 18,000 موارد جدید هل دادن آن تجمعی در مجموع بیش از نیم میلیون علامت چهارم بالاترین سطح جهان پشت ما برزیل و روسیه است.

مقامات آلمانی تمدید یک مستند در یک منطقه غرب در حدود 500000 نفر در هفته گذشته پس از حدود 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19 در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش در سراسر منطقه است.

“خطر ناشی از ویروس است که هنوز هم جدی است,” مرکل گفت.

“این آسان برای فراموش کردن چون آلمان واز طریق بحران به خوبی تا کنون, اما این بدان معنا نیست که ما محافظت می شود که خطر شده است بازداشتند; که این مورد به عنوان نشان داده شده است در این منطقه شیوع بیماری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de