برنامه های کاربردی برای ما بیکاری کمک به سقوط هنوز بالا 1.48 میلیون

توسط: AP | ایالات متحده آمریکا | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 7:02:41 pm

us jobless aid, us unemployment, coronavirus unemployment, unemployment due to lockdown, indian express تعداد افرادی که در حال دریافت بیکاری کمک نیز کاهش یافت و هفته گذشته شواهدی وجود دارد که کارفرمایان rehiring برخی از کارگران که تا به حال گذاشته شده است از اواسط ماه مارس. (AP Photo/جان Minchillo)

تعداد گذاشته و کارگران اعمال می شود که برای مزایای بیکاری کاهش یافته است کمی به 1.48 میلیون در هفته گذشته 12th مستقیم قطره و نشانه آن است که اخراج می کند اما هنوز هم در دردناکی سطح بالا است.

به کاهش مداوم در ادعا نشان می دهد که بازار کار را آغاز کرده است به آرامی بهبود از این بیماری همه گیر است که توقیف کسب و کار و فرستاده نرخ بیکاری به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. تعداد افرادی که در حال دریافت بیکاری کمک نیز کاهش یافت و هفته گذشته شواهدی وجود دارد که کارفرمایان rehiring برخی از کارگران که تا به حال گذاشته شده است از اواسط ماه مارس.

در عین حال آخرین رقم نیز همزمان با تجدید حیات ناگهانی COVID-19 نفر در ایالات متحده به ویژه در جنوب و غرب که تهدید به از خط خارج شدن یک نوپای اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

روز شنبه, ملت تنظیم یک رکورد جدید کروناویروس موارد است. بسیاری از کشورهای در حال احداث سوابق خود را به صورت روزانه عفونت از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس و اوکلاهما. موارد coronavirus نیز شروع به پریدن کرد در فلوریدا و گرجستان است.

باید آن روند ادامه متحده ممکن است reimpose برخی از محدودیت در کسب و کار است که به احتمال زیاد باعث کاهش کار. آیا با انتخاب و یا توسط دولت به منظور کمتری مصرف کنندگان خواهد shop, سفر کردن و بازدید از میله های زندان و یا در ورزشگاه. همه آن حالات را در نتیجه تجدید اخراج و مانع اقتصاد است.

عصبی سرمایه گذاران ارسال می شود قیمت سهام کاهش یکشنبه بیش از افزایش ترس که اقتصاد را دچار آسیب بیشتر از این بیماری است. بحران بهداشت و درمان در ادامه به بازیگران سایه تیره بر چشم انداز اقتصادی گفت: باب شوارتز یک اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد یک پیش بینی شرکت است.

قبل از این هفته افزایش نگرانی در مورد بیماری همه گیر بسیاری از اقتصاددانان بوده است نسبتا خوش بینانه است. در ماه مه نرخ بیکاری به طور غیر منتظره کاهش یافته است هر چند هنوز بالا 13.3 درصد است. مصرف کنندگان شروع به گذراندن دوباره ارسال خرده فروشی پریدن با یک رکورد مقدار. و فروش خانه های جدید رز به عنوان رکورد-نرخ وام مسکن کم سوخت خریدار علاقه.
در مارس کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل تعجب به دست آورید. هنوز هم که استخدام نمایندگی فقط یک نهم از تمام کارهایی که از دست داده اند پس از همه گیر رخ داد. و حدود 30 میلیون آمریکایی بیکار باقی می ماند.

این رشد اقتصادی در 5 درصد نرخ سالانه در سه ماه اول سال دولت حدود پنج شنبه.
در عین حال اقتصاددانان پیش بینی یک مقدار واضح تر شیرجه رفتن در مه-ژوئن چهارم — نرخ تا 30 درصد خواهد بود که بدترین پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1948. تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم این سال قبل از بالقوه به دست آوردن آن قبل از همه گیر سطح در اواخر سال 2021 در اولین.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de