دادگاه تجدید نظر آسانسور خویشتن داری در برابر تهمت ناشر کتاب

توسط: AP | نیویورک | منتشر شده در تاریخ: جولای 2, 2020 1:09:46 pm

Appeals court lifts restraint against Trump book publisher در این Nov. 3 سال 1999 فایل عکس رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن چپ می پیوندد توسعه دهنده املاک و مستغلات و ریاست جمهوری امیدوار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رویداد در نیویورک است. (AP Photo/فایل)

نیویورک دادگاه تجدید نظر پاک راه دوشنبه برای یک ناشر برای توزیع ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده اعتراض از برادر رئيس جمهور است.

ایالت نیویورک دادگاه عالی استیناف بخش گفت: آن را لغو موقت داری که یک قاضی قرار داده Simon & Schuster یک روز قبل از آن که به دنبال جلوگیری از توزیع “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ،

اگر چه این کتاب قرار بود منتشر شده در جولای 28, Simon & Schuster گفت: هزاران نسخه از 75,000-کپی اجرای اولین کتاب در حال حاضر فرستاده شده به کتابفروشی ها و دیگران است.

تجدید نظر حکم نوشته شده توسط قاضی Alan D. Scheinkman سمت چپ در محل موانع در برابر مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نویسنده و رئیس جمهور خواهر زاده پس از رئیس جمهور برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: با موافقت اعضای خانواده به نوشتن در مورد روابط خود را بدون اجازه.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شکایت مریم تهمت برای جلوگیری از انتشار یک کتاب و ترویج شامل یک “خودی چشم انداز” از “بی شماری وعده های غذایی تعطیلات” “تعاملات خانواده” و “حوادث خانواده.”

یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شد به رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل چهارشنبه. دادگاه تجدید نظر اشاره کرد آن حاکم بود پس از شنیدن شفاهی از وکلای مریم تهمت و Simon & Schuster و قبل از وکلا برای رابرت تهمت ارسال مخالفت مقالات.

Scheinkman چپ در محل خویشتن داری است که مسدود مریم تهمت و هر عامل او از توزیع کتاب اما دادگاه روشن ساخته نبود با توجه ناشر به یک عامل هر چند که مسئله می تواند تصمیم گرفت در بیشتر رسیدگی در دادگاه پایین تر است.

“شواهد ارائه شده کافی است برای این دادگاه برای تعیین اینکه آیا شاکی است به احتمال زیاد به موفقیت در ایجاد این ادعا” دادگاه تجدید نظر گفت: در یک نظر نوشته شده توسط قاضی Alan D. Scheinkman.

در مدارک دادگاه ناشر گفت: آن آگاه نبود توافق بین مری تهمت و بستگان او تا زمانی که او بود شکایت کرد.

در یک بیانیه سیمون و شوستر گفت: آن احساس خشنودی با قرآن که در آن گفت: اجازه مریم تهمت به او بگویید داستان. ناشر گفت: این کتاب از “علاقه و اهمیت به گفتمان ملی است که به طور کامل سزاوار منتشر شود به نفع آمریکا است.”

آن افزود: “همانطور که همه می دانیم وجود دارد به خوبی تثبیت در برابر سوابق قبل از خویشتن داری و قبل از انتشار بوده و ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که دستور مقدماتی را رد خواهد کرد.”

مریم تهمت وکیل تئودور Boutrous جونیور در بیانیه ای گفت که “بسیار خبر خوبی است که قبل از خویشتن داری در برابر Simon & Schuster شده است خالی.” او افزود که به اعتقاد او یک شبیه پیدا کردن لازم بود برای مریم مغلوب ساختن پیشی جستن “بر اساس متمم اول قانون اساسی و اولیه قرارداد قانون است.”

در حکم Scheinkman گفت: مردم به مذاکره دور اول خود را اصلاح حقوق, به خصوص اگر آنها به خوبی جبران می شود که رابرت تهمت مدعی است که او بود.

اما او اشاره کرد که “در حالی که احزاب آزاد هستند برای ورود به موافقت نامه های محرمانه دادگاه لزوما موظف به طور خاص اجرای آنها.”

قاضی نوشت که “هر آنچه مشروع منافع عمومی وجود دارد ممکن است در اختلافات خانوادگی از یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و بستگان خود را ممکن است بطور قابل توجهی افزایش که توسط توسعه دهنده املاک و مستغلات در حال حاضر رئیس جمهور ایالات متحده و نامزد فعلی برای گشتند.”

وی افزود: “بیان متفاوت مشروع علاقه به حفظ اسرار خانواده ممکن است یک چیز برای خانواده یک توسعه دهنده املاک و مستغلات مهم نیست که چقدر موفق آن موضوع دیگری است برای خانواده رئیس جمهور ایالات متحده است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>