یک سال دیگر از ساخت و ساز گرم در UND

پردیس است که در دیگر مشغول تابستان چکش جرثقیل و دریل به عنوان بسیاری از پروژه های دانشگاه شکل بگیرد گفت: Brian Larson, UND مدیر از مدیریت ساخت و ساز.

مونتگمری سالن واقع بین چستر فریتز کتابخانه و سالن قمار بود پاره شده یک زن و شوهر از هفته پیش به اتاق را برای دانشگاه کسب و کار جدید مدرسه Nistler کالج lebow کسب و کار.

در هفته های آینده, قدیمی UND نیروگاه بخار خواهد شد و انتقال قدرت به ساختمان جدید واقع در جنوب غربی طرف دانشگاه.

برداشتن نیروگاه بخار را برخی از زمان با توجه به لارسون و اضافه کرد که کار تنظیم شده است برای شروع در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است. او گفت: خدمه مشغول به کار شده اند برای چندین سال برای آماده شدن برای تخریب آن را گسترش دهد “و به ترم پاییز” با بسته شدن جاده. یک جرثقیل بزرگ خواهد بود در محیط دانشگاه را از هم جدا stackhouse و دیگر عناصر ساختمان, او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این نشان می دهد که بسیاری از پیشرفت در اینجا در دانشگاه ما” لارسون گفت: این پروژه است.

Craig Machart, Steam Plant manager at UND, walks through the plant Monday. A new plant will be coming online in the upcoming months. Photo by Eric Hylden/Grand Forks Herald

کریگ Machart بخار مدیر کارخانه در UND پیاده روی از طریق گیاه شنبه. یک گیاه جدید خواهد شد در آینده آنلاین در ماه های آینده. عکس ها توسط اریک Hylden/چنگال بزرگ هرالد

این کارخانه قدیمی و جایگزین خواهد شد با پارکینگ که نزدیک به هسته ساختمان های دانشگاه. نیز وجود خواهد داشت واقعیت این جاده در نزدیکی نیروگاه بخار تا مردم دیگر نمی خواهد باید برای عبور از خیابان برای رسیدن به کلاس, او گفت:.

کار نیز ابتدا در کارنگی هال. خدمه را آغاز کرده اند که از بین بردن این دو شده و در سمت جنوب ساختمان اصلی و سپس بازگرداندن ساختمان بیرونی به اصل خود رد پا. سنگ تراشی, مرمت پنجره جایگزینی, جایگزینی سقف و ساختمان دسترسی خواهد تمام توان با این پروژه های آینده. بازسازی داخلی را به دنبال خواهد داشت در فاز دوم این پروژه لارسون گفت.

زمانی که این پروژه تکمیل شده است در حدود یک سال دیگر از آن استفاده می شود به عنوان فضای اداری.

این چستر فریتز کتابخانه است که تحت نوسازی بیش از یک سال و نیز شکل گرفتن. کار انجام شده به شمال ورودی ساختمان های جدید راه پله و همچنین ارتقاء دیگر با هدف بهبود گردش خون در داخل ساختمان.

The Chester Fritz Library is also taking shape. The north entrance of the building has a new staircase and other upgrades, which are meant to help with the circulation of the building. (Sydney Mook/Grand Forks Herald)

این چستر فریتز کتابخانه نیز در حال شکل گرفتن. شمال ورودی ساختمان جدید راه پله و ارتقاء دیگر که به معنای کمک به گردش خون از ساختمان. (سیدنی Mook/چنگال بزرگ هرالد)

جدید ویندوز و سیستم بارانی در حال نصب هستند. وجود دارد همچنین بازسازی, ساخته شده به آرام منطقه مورد مطالعه در کتابخانه.

پیشرفت نیز از ساخته های جدید یادبود ساختمان اتحادیه به عنوان خدمه امیدوارم که خیلی از کار های بیرونی پیچیده تا قبل از زمستان قبل از تبدیل به داخل ساختمان های جدید است.

Work continues on the new Memorial Union on the UND campus. (Sydney Mook/Grand Forks Herald)

ادامه کار در شرایط جدید یادبود اتحادیه UND پردیس. (سیدنی Mook/چنگال بزرگ هرالد)

“این پروژه در حال رفتن بسیار خوب” لارسون گفت. “آنها سخت کار می کرد همه را از طریق زمستان بدون توقف و تحت فشار قرار دادند و تمام راه را از طریق. در حال حاضر ما در یک مکان واقعا خوب در اینجا در اوایل تابستان به این ساختمان دکمههای بالا و ما می توانیم در پایان داخل زمستان آینده.”

کار در Gershman مرکز تحصیلات تکمیلی به رئیس جمهور است نیز ادامه دارد. پشت ساختمان وجود خواهد داشت یک پاسیو و گیاهی منطقه برای دانش آموزان به استفاده از زمانی که آن را خوب است.

Work on the Gershman Graduate Center, the old president's home, is also ongoing. (Sydney Mook/Grand Forks Herald)

کار در Gershman مرکز تحصیلات تکمیلی به رئیس جمهور است نیز ادامه دارد. (سیدنی Mook/چنگال بزرگ هرالد)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>