پیروزی دیگر برای سنین; تام کورکوران طول می کشد مدل اواخر ویژگی در RCS و در حال حاضر موفق به کسب یک ویژگی در هر یک از شش دهه گذشته

اما East Grand Forks راننده اضافه شده یکی دیگر از نقطه عطف به حرفه خود جمعه شب در رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر.

کورکوران رهبری از آغاز تا پایان در پیروزی 20-lap مدل اواخر از ویژگی های قبل از نزدیک به 2000 نفر از طرفداران. او برنده بسیاری از مسابقات در طول زندگی حرفه ای او اما این یکی ایستاده بود. با پیروزی کورکوران در حال حاضر برنده یک مسابقه در هر یک از شش دهه قدمت به خود برای اولین بار در سال 1972 است.

زاهدان شروع شده است در قطب و تحت سلطه باز کردن سرب از 3.280 ثانیه در این زمینه در نیمه راه از طریق مسابقه.

“این دور از آسان است” گفت: کورکوران که برگزار کردن جوی Pederson توسط 0.690 ثانیه است. “من تا به حال به من ضربه, علامت. من می دانستم که من تا به حال بود و من در آنجا ماند. من احتمالا تضعیف یک یا دو بار و آن شد.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مسابقه سبز باقی مانده تا دامان 17 یک احتیاط پرچم که کورکوران نمی خواهید برای دیدن به دلیل خود بزرگ منجر شود. “زرد من مطمئن هستم که اگر آن را به من صدمه دیده است یا نه, به ویژه هنگامی که من تو را دیدم جوی پشت سر من. من فکر کردم من می خواهم که به بعد از آن.”

کورکوران سریعترین دامان شد 13.522 ثانیه آینده روی نوت 3. جفری Massingill سوم به پایان رسید و پس از استیو اندرسون و براد سهام در هفته گذشته را از ویژگی های برنده.

هفته گذشته با حداکثر سرعت دویدن راننده جید Hastings شب به پایان رسید با یک تصادف.

بازگشت جمعه شب ساخته شده است که برای سقوط — و خیلی بیشتر.

هیستینگز برنده 25-lap با حداکثر سرعت دویدن ویژگی چهارم خود را در برنده شدن در RCS و هشتم به طور کلی.

او شروع شده است در قطب و رهبری کل راه اما تا به حال برای زنده ماندن برخی از سخت اتهامات از نیک Ranten کریس Ranten و آستین پیرس که تا به حال برنده سه ویژگی از فصل در RCS.

هیستینگز برگزار کردن کریس Ranten توسط 1.165 ثانیه است. برای سومین هفته Ranten تا به حال سریع ترین ماشین در طول مقدماتی تنظیم زمان بالا از 10.384 ثانیه است.

برای Hastings برنده شد فوق العاده ویژه.

“که احتمالا به یاد ماندنی ترین پیروزی من در مدتی گفت:” هیستینگز بود که با تعدادی از دوستان در پیروزی خط. “آن من بود اواخر روز تولد مادر دیروز. و من نمی تواند شادتر. این بهترین شب زندگی من است.”

Grand Forks NOSA sprints driver Jade Hastings (left) celebrates his first place win in the class' feature race Friday night at the Bullring. Nick Nelson / Grand Forks Herald

چنگال بزرگ NOSA sprints راننده جید هیستینگز (سمت چپ) و جشن خود مقام اول برنده در کلاس’ از ویژگی های نژاد جمعه شب در صحنه یا میدان گاوبازی. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

برای خیلی از مسابقه Hastings تا به حال به نگه کردن نیک Ranten که جدی اجرا می شود در سرب در دامان 12 و 14.

“نیک بود واقعا سریع گفت:” هیستینگز. “او ساخت پایین کار واقعا خوب است. یک بار من او را دیدم, من می دانستم که من تا به حال به شروع به مسدود کردن او و یا رفتن سریع تر.”

پیرس سوم به پایان رسید و به دنبال آن نیک Ranten و اردن Adams.

جان Halvorson برنده میانه modifieds ویژگی برگزاری جیمی Dietzler توسط 0.471 ثانیه است. Jory برگ سوم شد و به دنبال آن پرستون کار و ناتان Raasakka.

وجود دارد یک برنده برای اولین بار در خیابان های کلاس.

ست Klostreich برنده 15-lap رویداد برگزاری Halvorson توسط 0.489 ثانیه است. دانیل Aberle سوم شد و به دنبال رایان جانسون و Trey هس.

Grand Forks driver Seth Klostreich waves the checkered flag as he cruises past the main grandstand at River Cities Speedway Friday night after clinching his first career feature race win. Nick Nelson / Grand Forks Herald

Grand Forks راننده ست Klostreich امواج پرچم شطرنجی او به عنوان کشتی های گذشته اصلی ترین جایگاه را در رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر جمعه شب پس از عقد اولین حرفه ای از ویژگی های مسابقه برنده شوید. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

این نمایش به تعویق افتاد دو بار پس از سقوط در یک با حداکثر سرعت دویدن گرما نژاد و یک مدل اواخر گرما مسابقه. توپ را روی گوه جوان و باب مارتین درگیر شدند در با حداکثر سرعت دویدن گرما سقوط به عنوان هر دو بدبختانه در مقابل جایگاه.

شاون مایر زخم در هود در اواخر مدل, تصادف نیز در مقابل جایگاه. هیچ آسیب وجود دارد.

6

رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر

جمعه نتایج

خیابان

گرما — 1. Trey هس; 2. جارد نخل; 3. گرگ خوزه

دوم گرما — 1. آلن لین; 2. ست Klostreich; 3. تعقیب Boen

از ویژگی های-1. Klostreich; 2. جان Halvorson; 3. دانیل Aberle; 4. Ryan Johnson; 5. هس

میانه modifieds

گرما — 1. لنس Schill; 2. جان Halvorson; 3. تایلر McCellan

دوم گرما — 1. مت Schow; 2. Jason رشته; 3. پرستون Carr

سوم گرما — 1. ناتان Raasakka; 2. جیمی Dietzler; 3. بلیک Higginbotham

از ویژگی های-1. Halvorson; 2. Deitzler; 3. Jory Berg; 4. Carr; 5. Raasakka

Sprints

گرما — 1. وید Nygaard; 2. کریس Ranten; 3. تام Egeland

دوم گرما — 1. نیک Ranten; 2. شین Roemeling; 3. برندان مولن

سوم گرما — 1. جید Hastings; 2. Austin پیرس; 3. اردن Adams

از ویژگی های-1. هیستینگز; 2. کریس Ranten; 3. Austin پیرس; 4. نیک Ranten; 5. آدامز

اواخر مدل

گرما — 1. Steve Anderson; 2. رایان کوربت; 3. جفری Massingill

دوم گرما — 1. براد Seng; 2. داستین رشته; 3. تام کورکوران

سوم گرما — 1. جوی Pederson; 2. براندون فولر; 3. لنس Schill

از ویژگی های-1. کورکوران; 2. Pederson 3. Massingill; 4. Anderson; 5. براد Seng