Anmol نرنگ می شود اول هوشیار سیک فارغ التحصیل از ایالات متحده آکادمی نظامی

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 13 ژوئن 2020 2:08:30 pm

Anmol Narang, first Sikh to graduate from US Military Academy, United States Military Academy, Anmol نرنگ گفت: “من بسیار هیجان زده و مفتخر به تحقق رویای من از فارغ التحصیلی از وست پوینت در روز شنبه.” (منبع: توییتر/@HarsimratBadal)

ستوان دوم Anmol نرنگ ایجاد خواهد شد تاریخ با تبدیل شدن به اولین هوشیار سیک فارغ التحصیل از معتبر ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت در روز شنبه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل اظهارات در سال 2020 ما آکادمی نظامی وست پوینت مراسم فارغ التحصیلی.

“من هیجان زده و مفتخر به تحقق رویای من از فارغ التحصیلی از وست پوینت در روز شنبه” 2LT نرنگ در بیانیه ای گفت: در آستانه مناسبت تاریخی.

“اعتماد به نفس و پشتیبانی از جامعه من بازگشت به خانه در گرجستان شده است عمیقا معنی دار به من و من با فروتنی که در رسیدن به این هدف من نشان دادن دیگر سیک آمریکایی ها که هر مسیر شغلی ممکن است برای هر کسی که مایل به افزایش به چالش” او گفت:.

نرنگ خود را کامل خواهد شد اساسی افسر رهبری البته در فورت سیل در Lawton, Oklahoma. پس از اتمام موفقیت آمیز از BOLC او خواهد شد و سپس سر به اولین ارسال در اوکیناوا ژاپن در ماه ژانویه سال 2021 با توجه به سازمان غیر انتفاعی سیک ائتلاف.

نسل دوم مهاجر متولد و بزرگ شده در رزول, گرجستان, نرنگ به حال اولیه قدردانی برای خدمت سربازی با توجه به پدربزرگ مادری حرفه ای در ارتش هند.

پس از او توسعه علاقه به خدمت در دوران دبیرستان او شروع روند درخواست برای غرب نقطه از خانواده بازدید پرل هاربر یادبود ملی در هونولولو هاوایی.

او با حضور در یک سال در مقطع کارشناسی در موسسه فناوری جورجیا قبل از انتقال به غرب نقطه که در آن او اقدام به مطالعه مهندسی هسته ای و دنبال یک مسیر حرفه ای در سیستم های دفاع هوایی رسانه ها انتشار گفت.

در سال 1987 کنگره آمریکا تصویب قانون ممنوع است که سیک ها و دیگر جوامع مذهبی از مقالات خود را حفظ ایمان در حالی که در ارتش با وجود سابقه خدمات متنوع و ساده امکانات رفاهی است.

سیک ائتلاف گفت که برای 30 سال قابل مشاهده است سیک, مقالات ایمان–از جمله unshorn موهای صورت و دستار–ممنوع شد, با وجود اینکه هسته اصول ایمان است.

در پاسخ برای بیش از 10 سال سیک ائتلاف به رهبری یک کمپین در همکاری با دیگر سیک مدنی و سازمانهای حقوق دادخواهی و همکاران و همفکر طرفداران برای اطمینان از برابری فرصت برای سیک ها آمریکایی ها در نیروهای مسلح ایالات متحده.

“در حالی که 2LT نرنگ مورد نیاز بدون اقامت برای مقالات خود را از ایمان او نمونه خدمات به تاریخ تأکید چگونه تنوع و کثرت گرایی باقی می ماند هسته قوت نظامی آمریکا و این کشور به عنوان یک کل” سیک ائتلاف گفت.

“من بسیار افتخار از 2LT نرنگ برای دیدن هدف او از طریق و در انجام این کار شکستن یک مانع برای هر سیک-آمریکایی که مایل به خدمت” گفت: ما ارتش کاپیتان (CPT) Simratpal Singh, یک دوست خانوادگی از 2LT نری.

“گسترده تر پذیرش سیک خدمات اعضا در میان همه خدمات شعب و همچنین در ردیف بالا رهبری فضاهای مانند West Point ادامه خواهد داد به نفع نه تنها حقوق اقلیت مذهبی افراد, اما قدرت و تنوع نظامی آمریکا,” او گفت:.

سینگ 2016 کت و شلوار بیش از حق خود برای حفظ خود مقالات ایمان در مدرسه موجب بحرانی تغییر در ارتش اقامت سیاست در سال 2017, که کارآمد تسهیلات روند سیک سربازان و تضمین است که تسهیلات را به ماندن با آنها را در سراسر زندگی حرفه ای خود را.

در سال 2020 و پس از اعطای یک سری از فردی تسهیلات به سیک نیروی هوایی در طول سال قبل نیروی هوایی ایالات متحده اجرا شده به طور مشابه به روز شده سیاست.

پس از ارتش و نیروی هوایی تغییر سیاست های خود را وجود دارد حداقل 60 ناظر سیک ها خدمت در این دو شاخه های نظامی. در ضمن این کار در ادامه برای اطمینان از برابری فرصت برای سیک ها در ایالات متحده و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی و گارد ساحلی رسانه ها انتشار گفت.

وجود حدود 500,000 سیک-آمریکایی در ایالات متحده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>