توسط: AP | توکیو | به روز شده: 18 مه سال 2020 1:16:08 pm

Jack Ma, Jack Ma quits, Jack Ma resigns, Jack Ma Alibaba, Alibaba Group, World news, Indian Express Ma, بنیانگذاران, چینی, e-commerce, غول Alibaba شده است با تمرکز بر انسان دوستی به تازگی مانند اهدای ماسک و کیت های آزمایش برای کمک به تلاش ها در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

چینی میلیاردر Jack Ma پله پایین از هیئت مدیره از SoftBank گروه Corp., به عنوان, ژاپنی, شرکت های فناوری در تلاش بیش از آن سرمایه گذاری های مخاطره آمیز مانند اتاق-های سرمایه گذاری WeWork.

توکیو-بر اساس SoftBank اعلام کرد Ma استعفای دوشنبه پیش از انتشار نتایج مالی. آن را نمی گویند که چرا او را ترک.

Ma, بنیانگذاران, چینی, e-commerce, غول Alibaba شده است با تمرکز بر انسان دوستی به تازگی مانند اهدای ماسک و کیت های آزمایش برای کمک به تلاش ها در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

SoftBank اعلام کرد سه جدید اعضای هیئت مدیره از جمله SoftBank رئیس امور مالی Yoshimitsu رفتن و دانشگاه واسدا پروفسور یوکو کاواموتو.

یکی دیگر از عضو جدید است لب-Bu قهوهای مایل به زرد بنیانگذار والدن بین المللی یک شرکت سرمایه گذاری با تمرکز بر روی تراشه های رایانه, ابر و هوش مصنوعی است. او همچنین مدیر اجرایی هم طراحی های الکترونیکی, طراحی اتوماسیون اداری نرم افزار و خدمات مهندسی شرکت.

همچنین روز شنبه, سافت گفت که خرید خود سهم تا 500 میلیارد ین (تومان 4.7 میلیارد دلار) در ارزش به ساحل تا خط پایین خود را.

SoftBank یک سرمایه گذار عمده در Alibaba است. Ma که پیوست SoftBank هیئت مدیره در سال 2007 یک رابطه نزدیک با SoftBank بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Masayoshi پسر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de