پس از فلوید مورد کمک های مالی باتلاق غیر انتفاعی

که فوران پشتیبانی در پاسخ به جورج فلوید مرگ در روز یادبود و تظاهرات گسترده که به دنبال.

اگر چه این حرکت آغاز شده در شهرهای دوقلو و در نهایت به صحنه بین المللی جایی در امتداد راه مینه سوتا آزادی صندوق به عنوان یک ارزش باعث بالا بردن پول زیادی است که آن را در واقع تا به حال به مردم بگویید که برای جلوگیری از اهدا.

به عنوان پول شروع به رول با-نام مشاهیر مانند جاستین تیمبرلیک خواستار کمک های مالی عضو هیئت مدیره Jared Mollenkof به یاد می آورد که از طریق یک پالت پر از احساسات است.

هیجان زده. غرق شده است. وحشت زده

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“تمام کسانی که همه چیز در یک بار” Mollenkof گفت. “این یک مسئولیت بزرگ را در دانستن است که چنین یک سازمان کوچک بود که واگذار شده توسط بسیاری از مردم با پول زیادی.”

در تلاش برای شفاف مینه سوتا آزادی صندوق افشا در توییتر در اوایل این هفته که آن را در حال صرف بیش از $200,000 از پول مطرح شده که بلافاصله موجب انتقاد از مردم گفت: آن را تقریبا به اندازه کافی.

که به طور کلی واکنش معقول و منطقی بود با توجه به Mollenkof, که گفت که او درک می کند که چرا بسیاری از مردم خواستار شفافیت در حال حاضر. پس از همه, مینه سوتا آزادی صندوق محلی است غیر انتفاعی که قبلا هرگز شکسته $200,000 در سالانه کمک های مالی.

“من به طور کامل دریافت کنند که در این لحظه در حال رفتن به شرکت تصمیم گرفتند با مردم آن ندارد و منافع از فعالان در قلب” Mollenkof گفت. “مردم وجود دارد که واقعا می خواهید به نگه مردمی پاسخگو در خدمت جنبش قرار است که من را خسته نمی کند در تمام.

چه زحمت Mollenkof مردم فشار بیشتر تفرقه و بس.

“من فکر می کنم این واقعیت است که تعدادی از جناح راست سازمان های درگیر در سازماندهی برخی از خشم و نسبتا واضح با نگاه به من (رسانه های اجتماعی) اشاره” Mollenkof گفت. “این نا امید کننده است که مردم پریشان مردمی که درگیر شدن در ایمان خوب گفتگو.”

وجود دارد همچنین گسترش اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی گفت: هیئت مدیره تشکیل شده عمدتا مردم سفید. که اطلاعات منسوخ شده و با توجه به Mollenkof که اضافه شده است که چهار نفر از هفت نفر اعضای هیئت مدیره فعلی افرادی هستند که از رنگ.

اما در مورد مینه سوتا آزادی صندوق قصد دارد برای رسیدگی به تعداد بی سابقه ای از کمک های مالی Mollenkof تاکید کرد که آن را به گرفتن برخی از زمان. در حالی که این bailed هر معترضی آن را تبدیل به آگاه از بیش از چند هفته گذشته به آن نیاز دارد برای ادامه رشد به را حتی بزرگتر تاثیر پایین جاده.

به تازگی به عنوان آخرین ماه های محلی غیر انتفاعی — که تاسیس شد در سال 2016 و پرداخت وثيقه اوراق قرضه بیشتر برای زندانیان رزرو در سطح پایین هزینه — تا به حال یک کارمند تمام وقت و پاره وقت کارمند. آن را در حال حاضر دارای دو کارمند تمام وقت و پاره وقت کارمند در کارکنان و متعهد به گسترش رسیدن به آن در سراسر کشور.

در حال حاضر وجود دارد ملموس نشانه هایی از رشد را با توجه به Mollenkof که گفت مینه سوتا آزادی صندوق bailed 50 نفر دقیقا در چند هفته گذشته. برای بافت این یو بی اس در بازار فقط خجالتی از 130 نفر در مجموع از سال جدید روز به روز یادبود.

“فقط یک افزایش در نرخ که در آن ما در حال نجات مردم از” Mollenkof گفت. “ما در ادامه به انتخاب کنید تا حرکت بیش از حد است که هیجان انگیز برای ما است.”

که تا حد زیادی با توجه به هجوم در کمک های مالی که Mollenkof هنوز هم به بررس در طرح بزرگ از چیزهایی. این بود یک گروه را انتخاب کنید از میلیاردرهای است که قطع یک دسته چک های بزرگ. این بود که بیش از یک میلیون فرد اهدا کنندگان که می خواستم برای ایجاد یک تفاوت.

“من فکر می کنم آن را چیزی شبیه به 46 دلار برای ما میانگین اهدا” Mollenkof گفت. “فقط تعداد باور نکردنی از افرادی که مایل به انجام کاری در این لحظه و سپردن ما را به کمک به آنها را انجام دهد.”

شاید بزرگترین چیزی که Mollenkof می خواهد مردم را به درک این است که غیر انتفاعی محلی ایجاد شد و در پاسخ به اعتراضات. مینه سوتا آزادی صندوق هدف نهایی همواره به لغو یک “تبعیض آمیز اجباری و ظالمانه” سیستم پول نقد وثیقه که به طور نامتناسبی مجازات افراد کم درآمد است.

“ما می خواستیم به قید وثیقه از معترضان و ما اجازه دهید مردم می دانند که ما قرار بود به قید وثیقه از هر معترض (که) دستگیر شدند” Mollenkof گفت. “ما نجات مردم قبل از این که, اگر چه, و ما در حال رفتن به نگه داشتن نجات مردم تا زمانی که دولت لغو این ناعادلانه عمل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de