کشورهای آفریقایی تماس برای نژادپرستی بحث در سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر

توسط: | منتشر شده در تاریخ: 13 ژوئن 2020 12:13:23 pm

درخواست تجدید نظر می آید پس از فلوید خانواده و بستگان و دیگر قربانیان خشونت پلیس و نزدیک به 600 سازمان های غیر دولتی خواست شورای اسلامی به فوریت رسیدگی به موضوع سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. (AP Photo/T. Hadebe)

کشورهای آفریقایی روز جمعه به نام سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر به فوریت بحث نژاد پرستی پلیس و مصونیت از مجازات در حال رشد در میان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در ایالات متحده و سایر نقاط جهان است.

بورکینافاسو سفیر سازمان ملل متحد در ژنو نوشت: این نامه از طرف 54 کشورهای آفریقایی درخواست سازمان ملل متحد را بالا حقوق بشر از بدن برای “فوری بحث” در “نواخته الهام گرفته از نقض حقوق بشر خشونت پلیس علیه مردم آفریقایی تبار و خشونت علیه تظاهرات مسالمت آمیز است که برای این بی عدالتی را متوقف کند.

نامه درخواست برای مناظره برگزار می شود هفته آینده زمانی که شورای 43 جلسه رزومه پس از متوقف شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

درخواست تجدید نظر می آید پس از فلوید خانواده و بستگان و دیگر قربانیان خشونت پلیس و نزدیک به 600 سازمان های غیر دولتی خواست شورای اسلامی به فوریت رسیدگی به موضوع سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

برای چنین درخواست می شود در نظر گرفته شده توسط شورای آن نیاز به حمایت حداقل یک دولت است.

با تماس با شرکت از یک گروه بزرگی از کشورها “است که باعث افزایش شانس” آن را به جای یک شورای سخنگو به خبرگزاری فرانسه گفت.

جورج فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه مرده در بازداشت پلیس آمریکا در شهر مینیاپولیس در 25 مه پس از یک افسر kneeled فلوید گردن حدود 9 دقیقه است.

افسر شده است از آنجایی که متهم به قتل است.

“متاسفانه به سرنوشت بسیاری دیگر از قربانیان به خود جلب بدون توجه به عنوان آنها را اسیر در رسانه های اجتماعی برای همه برای دیدن” سفیر Dieudonne تمایل Sougouri نوشت: در نامه ای به شورای.

فلوید مرگ بود که در تصویری است موجب ناآرامی در ایالات متحده و سراسر جهان است.

“تظاهرات جهان شاهد هستند رد اساسی نژادی تبعیض و نابرابری که در توصیف زندگی در ایالات متحده برای مردم سیاه و سفید و دیگر مردم رنگ” در این نامه گفت.

رئیس شورای الیزابت Tichy-Fisslberger است انتظار برای اعلام پیشنهاد در روز برای بحث در روز دوشنبه. مگر اینکه وجود هر گونه اعتراض بحث است و به احتمال زیاد به جلو بروید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de