فعال COVID-19 موارد همچنان رو به افزایش در داکوتای شمالی به وزارت امور خارجه گزارش 33 عفونت های جدید

وجود دارد در حال حاضر 419 ساکنان کشور شناخته شده مبتلا به این بیماری — نزدیک به 95 درصد افزایش از 22 ژوئن. داکوتای شمالی را همه گیر-بالا بودن تعداد موارد فعال آمد, مارس 21 670 ساکنان آلوده شدند.

حدود 2.7 درصد از 1,238 نتایج آزمون روز دوشنبه اعلام کرد برگشتم مثبت است. تعطیلات آخر هفته و تعطیلات معمولا تولید کم تست روز مانند یک گزارش روز دوشنبه.

هفده از موارد جدید آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. از 2,351 ساکنان که تا به حال یک بار این بیماری در این شهرستان تنها 123 در حال حاضر آلوده.

شش مورد جدید آمد از Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. این شهرستان دارای دوم شناخته شده ترین فعال موارد در دولت در 120 و در حال رشد بوده است به عنوان یک کانون بیماری در طول چند هفته گذشته است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

10 دیگر موارد جدید جمعه آمد از بارنز, Cavalier, Grand Forks, باج, استیل, Stutsman, Traill و والش شهرستانهای استان است.

این اداره می گوید 80 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از بیماری, از جمله 66 ساکنان Cass County است. پنجاه و شش نفر از مرگ و میر آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

متخصصان پزشکی مشخص شد که COVID-19 شد علت مرگ نه نفر بودند که هرگز آزمایش برای بیماری در حالی که آنها زنده بودند. نه اهالی داکوتای شمالی از جمله هفت Cass County ساکنان گنجانده شده در دولت رسمی تعداد مرگ.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: دولت از ظرفیت انجام 5,000 آزمون در روز, و او به خواست ساکنان به دنبال تست اینکه آیا آنها باید علائم یا نه. دولت قرار است در تست توده حوادث در دولت بزرگترین مناطق مترو برای حدود یک ماه است.

در مجموع 3,849 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما 3,350 بهبود یافته اند. 22 وجود دارد ساکنان بستری با بیماری است.

دولت اعلام کرده است که نتایج حاصل از 202,533 اما برخی از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de