یک سال پس از NDSCS می شود ‘مشکل’ ممیزی مدرسه دارای برنامه ریزی در محل به حرکت رو به جلو

هیئت دولت آموزش عالی حسابرسی کمیته به اتفاق آرا تصویب اولیه در طول چهار شنبه, ژوئن 29, جلسه ویژه ای به این طرح که به منظور بهبود روش در NDSCS. این انتظار می رود قبل از کامل هیئت مدیره در روز سه شنبه.

“ما آن را ارزشمند برای رفتن از طریق” NDSCS رئیس جمهور جان Richman گفت. “آن است که مدت آن طولانی است اما من فکر می کنم در بسیاری از خوب است از این ممیزی و پاسخ به ممیزی.”

312 صفحه طرح که شامل 32 اقدامات اجرا شده در مدرسه بود که در پاسخ به یک دولت ممیزی منتشر شده در مارس 2019. به این نتیجه رسیدند تونی Grindberg, North Dakota State College of Science, معاون رئیس جمهور از نیروی کار و امور فاش نمی کند بر روی کاغذ است که همسرش کارن, است, رئیس امور مالی برای گروه فلینت شرکت در این مدرسه استخدام به ترویج یک پیشنهاد شغلی نیروی کار آکادمی در Cass County است.

دولت حسابرس جاش Gallion همچنین گفت NDSCS موفق به تولید صدها نفر از ایمیل های مربوط به آکادمی و سنگ چخماق گروه زمانی که مدرسه گفت که مکاتبات وجود ندارد. حسابرس را بعد از دریافت آن ایمیل یک درخواست مشابه به داکوتای شمالی دانشگاه سیستم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

NDSCS رقابت این یافته ها و ادعاهای دیگر در ممیزی اما توافق برای همکاری با این معاونت به منظور توسعه یک طرح عمل برای رفع این مسائل است. این SBHE رای به اجازه کار برای آغاز این طرح در 27 ژوئن 2019.

بسیاری از اسناد در این بسته ارائه شده دوشنبه گزارش این کمیته در حال حاضر بررسی صدراعظم علامت Hagerott گفت. صدها نفر از صفحات نمایش ارزش یک سال از کار و استراتژی برای بهبود چگونه NDSCS عمل, او گفت:.

هیئت مدیره و NDUS کارکنان به مقدار زیادی از توجه و انرژی به ممیزی Hagerott گفت. این کار کمک کرده است NDSCS تیز آن اصطلاحات و روش های Richman گفت.

ممیزی شد “قابل توجه و نگران کننده” دولت و آموزش عالی عضو هیئت مدیره کتی Neset گفت: اما او افزود: او امیدوار است آن کمک کرده است و منجر به قوی تر برنامه ها و روند بازرسی آرا در NDSCS.

“آن را به خوبی برای دیدن یک چیز مثبت بیرون آمدن از چنین نگران وضعیت و گزارش,” او گفت:.

برخی از سوال که آیا NDSCS مقامات باید اتهامات اما دولت قوه مقننه نیست رو به جلو ممیزی به دادستانی کل برای بررسی. Cass County وکیل دولت توس Burdick نیز کاهش یافته است به دنبال یک پرونده جنایی متصل به حسابرسی.

قانونی حسابرسی و مالی کمیته بررسی است و انتظار می رود دوباره ممیزی در جولای 7.

“ما به دنبال به جلو به رسم برخی از بسته شدن به این” Richman گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>