یک تماس جدید اروپایی قرارداد اجتماعی

در ده سال گذشته بوده است آسیب زا برای مردم اروپا و اتحادیه. سه عامل اصلی بحران های مالی و اقتصادی و پناهندگان و در حال حاضر همه گیر به چالش کشیده اند که به خوبی موسسات و ارزش های اتحادیه اروپا صلح و همبستگی. هر سه باید توسعه یافته در زمینه توسعه زیست محیطی و آب و هوا اضطراری است.

واکنش نخبگان به این بحران شده است ناکافی تکه تکه و مشروط. عدم روشن و رویایی رهبری فرسایش اعتماد اروپایی ها است و منجر به افزایش ethnopopulist بیگانه و انتصاب جناح راست تهدید آینده اتحادیه.

در بحران مالی جنوب موظف شد به معرفی سیاست های ریاضت اقتصادی که ویران وضعیت اجتماعی و اقتصادی حقوق تضعیف شأن و منزلت مردم و یکپارچگی خدمات عمومی است. در این پناهندگان بحران ارزش همبستگی رها شده بود توسط رهبران که در تلاش برای بازگشت مهاجم حاکمیت ملی. در این بیماری همه گیر مرزهای قلعه اروپا در حال تبدیل شدن به مرزهای داخلی تقسیم شمال را از جنوب جدا کردن مردم در این ساعت از وجودی خطر و تضعیف ارزش ها و ایده های که بر اساس آن در اروپا تاسیس شده است.

به عنوان کشورهای اروپایی خود را آماده خروج از این مستند آن است که زمان برای باز گفتن ما ارزش های اساسی و عمل به آنها. جوامع ما اب و هوای همه گیر توسط بسیج خدمات عمومی و دولت مهمترین ملی سیستم های بهداشتی و تماس با ما و سنت های غنی از همبستگی برابری و عدالت اجتماعی و نوعدوستی بود. همبستگی حفاظت از شأن و منزلت از همه مساوی های از مزایا و بار اتحادیه دموکراتیک تجدید باید راهنمای پست-همه گیر جهانی است.

برای این منظور ما تماس بگیرید برای ایجاد یک اروپایی دموکراتیک و مترقی جبهه است که احیای ارزش بنیادی اتحادیه و اعتماد شهروندان است. این جبهه شروع خواهد شد عمده بحث های عمومی با جوامع مدنی و سیاسی نیروهای جنبش های اجتماعی و اتحادیه های کارگری از کشورهای عضو خواهد شد و پیشنهاد جدید پان اروپایی قرارداد اجتماعی به راهنمای ما در دوره جدید. دومی خواهد اطمینان حاصل شود که هزینه پست-همه گیر بازسازی, برای صرفه جویی در اشتغال و سرمایه گذاری خواهد بود فضاي مشترک بین شمال و جنوب غنی و فقیر.

دموکراتیک و مترقی جبهه مبارزه خواهد کرد برای پایان دادن به نئولیبرالی ریاضت اقتصادی و کاهش نابرابری را دائمی فعلی افزایش بودجه و احترام به سلامت خدمات و کالاهای عمومی برای حفاظت و تضمین اشتغال و کار حقوق برای همه شهروندان به فشار برای سبز سازماندهی مجدد از اقتصاد ما و جوامع در نهایت به تقویت و تعمیق دموکراتیک و چارچوب نهادی اتحادیه. ما نیاز به افزایش قدرت پارلمان اروپا برای تقویت نزدیک تر و فعال تر پیوند بین آن و مجالس ملی و همچنین تقویت حرکت به سوی همگرایی در برابر غیر شفاف ‘اجرایی فدرالیسم و ملی برداشت که توسعه یافته به عنوان یک پاسخ به بحران است.

ما در نقطه عطفی حساس. اگر اروپا را برمی گرداند به آن قبلی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی تقدیر آن را به ضرب تضعیف آن در آینده. اروپا خواهد بود دموکراتیک مترقی اجتماعی و سبز و یا آن را نمی خواهد برای زنده ماندن.

استاد کوستاس Douzinas, برکبک لندن

استاد اتین Balibar, پاریس

استاد جوانا Bourke, برکبک لندن

استاد Boaventura ده سوسا سانتوس, Porto

استاد Kalypso Nikolaidis آکسفورد دانشگاه

پروفسور استیو اسمیت, آکسفورد Univerity

استاد وندی براون UC برکلی

استاد Zeynep Gambetti استانبول

استاد البنا Azmatova کنت دانشگاه

پروفسور فیونا مک میلان در دانشگاه لندن

پروفسور جورج Katrougalos آتن

استاد لورن Coyle روزن دانشگاه پرینستون

استاد Lynne سگال, لندن, دانشگاه

استاد ترزا Pullano دانشگاه بازل

پروفسور میشل Riot-Sarcey پاریس

استاد آناستازیا Anagnostopoulou آتن

استاد Ulrike Guérot اروپایی دموکراسی آزمایشگاه

پروفسور نیکولاس Kompridis دانشگاه تورنتو

استاد Giacomo Marramao دانشگاه رم III
استاد السا Stamatopooulou سازمان ملل متحد,

استاد Diogo Sardinha, کالج بین المللی de Philosophie, پاریس

استاد Frieder Snafu, برلین

پروفسور فیلیپ Aigrain پاریس

پروفسور لیندا Alcoff, CUNY نیویورک

استاد Rajeev Bhargava, مرکز مطالعات کشورهای در حال توسعه جوامع

پروفسور جوزف Carens دانشگاه تورنتو

استاد اکسل Mueller, دانشگاه نورث وسترن

پروفسور ایو Sintomer پاریس

استاد Gérard بند, پاریس

پروفسور مایکل Lowy, پاریس

استاد النی Varica پاریس

گابی زیمر, برلین

پروفسور آلیسون ویر دانشگاه تورنتو

استاد نیک Kompridis تورنتو

پروفسور میشل Kozłowski دانشگاه ورشو

استاد Frieder اتو گرگ کیل

استاد مگدلنا Zolkos, دانشگاه گوته فرانکفورت

استاد پاتریس Maniglier پاریس نانتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de