8 راه‌هایی که استخر بادی می‌تواند شما را ورشکست کند - سریع!

عاقبت به یک شهربازی مناسب رسیدم از فهرست بهترین شهربازی های بندر عباس که در مجتمع تجاری ستاره جنوب در بندرعبا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

عاقبت به یک شهربازی مناسب رسیدم از فهرست بهترین شهربازی های بندر عباس که در مجتمع تجاری ستاره جنوب در بندرعباس دیده میشود. استخرهای کوچک تر، بیشتر از آن برای بچهها مناسب است. تنها کافی است حلقههای استخر را باد کنید، در صورتی که استخر بزرگ است میلههای فلزی مربوط به آن را نصب کنید و سپس درون استخر آب بریزید. در این بخش از مقاله بهترین شهربازی های بندر عباس از شهربازی کوچکی در بندرعباس مینویسم که هر ساعت و هر زمان به آنجا بروید، میتوانید از وسایل بازی مانند استخر توپ، ماشینهای شارژی، قصرهای بادی و از اینجور چیزهایش استفاده کنید. البته ستاره جنوب از شهربازی های بندر عباس میز بیلیارد و سالن بولینگ و بازیهای رایانهای و از این جورچیزها هم دارد که بعد از سرگرم کردن خودتان، اگر هوس یک فیلم سینمایی کرده باشید، میتوانید به سینمایی که در طبقه آخرش دیده میشود، بروید و یک فیلم سینمایی هم ببینید.

بعد از اینکه از طبقه اولش که طلا و زیورآلات به فروش میرسد و از طبقه دومش که پاساژهای تجاری قرار دارند، بگذرید و از خرید در مراکز خرید، خوردن غذا در رستوران سنتی و فودکورت و کافیشاپ و فستفودهایش لذت بردید، آنوقت است که میتوانید کودکتان را به شهربازی آنجا از شهربازی های بندر عباس در طبقه سوم ببرید تا برای مدتی سرگرم دنیای خودش شود. این شهربازی هم یکی دیگر از شهربازی های بندر عباس محسوب میشود که اوقات خوشی را برای فرزندانتان مهیا میکند و حتی خودتان هم میتوانید یک گوشه و کناری بنشینید و حرفتان را با همسرتان بزنید و خیالتان هم از خوشگذرانی کودکتان با ماشین و موتور شارژی، سرسره، لگوبازی، جورچین، استخر توپ، تاب، تور پرشی و… طبق مطالعات دبی سالیانه ۴،۰۰۰ ساعت باد دارد، با جمع کردن نیروهای هر توربین در نهایت به ۱،۲۰۰،۰۰۰ کیلووات ساعت انرژی خواهیم رسید. این استخرها میتوانند کودکان را در شرایط امن، برای ساعت ها سرگرم کنند. ​Post w᠎as created with the help of GSA C on tent Generator Dem᠎oversi​on​!

با اینکه شهربازی فرشتهها هم یکی دیگه از شهربازی های بندر عباس در نظر گرفته میشود، اما به اندازه شهربازیهای دیگر ایران اطلاعاتی از آن در دسترس نیست و نتوانستم چیز دندانگیری از امکاناتش پیدا کنم؛ نه آدرس سایت، نه صفحه اینستاگرام و نه ساعت کاری. با این تنوع، هرکسی میتواند استخری مطابق سلیقههای خود پیدا کند. برپایی استخر در حیاط خانه باعث میشود که خانواده شما در زمان استفاده از استخر، احساس امنیت کند. همچنین استخر تنها توسط شما و اطرافیانتان استفاده میشود که به نظافت آن کمک میکند. همچنین به همراه بسیاری از محصولات، دیویدی و دفترچه راهنما نیز عرضه میشود که به راه اندازی آسان تر آن ها کمک می کند. منحنی نا پایدار (به انگلیسی: UNSTABLE) در این پمپها ممکن است به ازاء هد پمپاژ بیش از یک دبی موجود باشد؛ یعنی اگر خطی از هر هد دلخواه موازی محور دبی رسم کنیم ممکن است در بیش از یک نقطه منحنی را قطع کند.

البته این تفاوت قیمت برای افرادی که دوست دارند یک استخر بادی با کیفیت را داشته باشند چندان مورد مهمی نبوده و سعی بر این دارند که استخر های بادی اصل و با کیفیت را خریداری کنند تا بتوانند سال ها از آن استفاده کنند . انرژی خورشیدی، یعنی نور تابشی و گرمای خورشید، با بهکارگیری دامنه گستردهای از فناوریهای در حال تکامل مهار میشود، از جمله: گرمایش خورشیدی، فتوولتائیک، انرژی خورشیدی متمرکز (CSP)، فتوولتائیک متمرکز (CPV)، معماری خورشیدی و فتوسنتز مصنوعی. در کشورهایی که بیشترین درصد برق را از طریق انرژیهای تجدیدپذیر تولید میکنند، ۵۰ کشور برتر عمده انرژی خود را از طریق برق آبی تأمین میکنند. با توجه به ابعاد و نوع طراحی خود به سه دسته نوزاد ، کودک و بزرگسال یا همان خانوادگی تقسیم می شوند . همچنین با توجه به اندازه کوچک آنها، گرم نگهداشتن آب استخر کار چندان سختی نیست. همچنین بعضی از آنها را میتوان به راحتی حمل و در مسافرت و مقاصد تفریحی استفاده کرد. همچنین این استخرها به شکل شخصیسازی شده نیز در بازار عرضه میشوند. از امکانات این جا، از شهربازی های بندر عباس هم نمیتوانم بگذرم که در کنار امکانات ویژه مابقی پارکها مانند پارکینگ و سرویس بهداشتی و…

آخرین مطالب