5 چیزهایی که می دانیم امروز: trial تاریخ مجموعه COVID موارد هوشیاری پاسگاه امنیت رقابت 2020 سرشماری

اریش Longie جونیور 42 و Tammy Longie, 45, هستند آزمایشی انتظار به نظر می رسد برای یک دادگاه فدرال در اوت. 11. آنها متهم از آسیب رساندن به چهار فرزند در توکیو, N. D., اقامت بین ژوئیه سال 2019 است و ممکن است در سال 2020 از جمله خود پرورش کودک کلاغ تامپسون 5 که از جراحات او در مارس 6.

وجود دارد در حال حاضر 297 ساکنان کشور شناخته شده مبتلا به این بیماری است. داکوتای شمالی را همه گیر-بالا بودن تعداد موارد فعال آمد در مارس 21 669 ساکنان آلوده شدند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پاسگاه آغاز خواهد شد در 8 p. m. روز شنبه, جولای 3 در یک محل از پیش تعیین شده در والش شهرستان است. نتایج حاصل از بازرسی منتشر خواهد شد در اوایل هفته آینده.

یک رودخانه سرخ تیم دبیرستان موفق به کسب مقام اول در دولت در دختران به CyberStart ملی ایالات متحده دبیرستان cybersecurity رقابت است.

هم تیمی های الکسیس جرثقیل نه Jang گلپر نادسن و Narrie Neubert رقابت در برابر بیش از 360 مدرسه دیگر تیم های است که واجد شرایط برای قهرمانی ملی در این بهار.

با توجه به داده های اخیر یکی از دست رفته و هزینه های مقیم ایالت داکوتای شمالی در حدود $19,100 و یکی از دست رفته و هزینه های خانوار داکوتای شمالی حدود 44,312.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de