5 چیزهایی که می دانیم امروز: ارزش اجاره ملک, خرید و فروش, درآمد مالیاتی سلمه Pendleton, Grand Forks, شهرستان, وکیل

در یکی از بین بردن چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون رد یک درخواست از شرکت مدیریت املاک به کاهش ارزش ارزیابی از خواص آن صاحب در این شهرستان است.

Fargo-بر اساس استرلینگ خواص WORLDS پرسید: این کمیسیون به منظور کاهش 2020 ارزش ملک از 16 خواص اجاره در گرند فرک.

فروش مالیات بر درآمد کاهش بیشتر در گرند فرک این ماه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت شهر در آورده $1.3 میلیون دلار از یک تخته سنگ از مالیات فروش در ماه ژوئن است که 33.26 درصد کمتر از $1.95 میلیون آن دریافت شده در ژوئن 2019 با توجه به یادداشت ارسال به شهرستان رهبران جمعه توسط مدیر امور مالی مورین Storstad.

سلمه Pendleton, 41 متهم کرد از باز کردن آتش بر روی دو چنگال بزرگ شهرستان کلانتر نمایندگان در ماه گذشته. این ضربات منجر به مرگ پندلتون و یک چنگال بزرگ افسر پلیس و زخمی شدن یک کلانتر معاون.

چنگال بزرگ است به یک شهر جدید وکیل.

مدت کوتاهی پس از براندون Bochenski است سوگند به عنوان شهردار در روز سه شنبه اعضای شورای شهر در حال برنامه ریزی برای در نظر تایید Bochenski طرح را دن Gaustad شهر, مشاور حقوقی.

کمتر از 48 ساعت پس از آنها وارد Grand Forks, UND رئیس جمهور اندرو Armacost و همسر خود را در حال حاضر خود را به حال اول آزمون در دانشگاه و جامعه: یک coronavirus آزمون.

Armacost و کتی Armacost مورد آزمايش قرار COVID-19 در طول روز سه شنبه پردیس تست رویداد. این اولین بار هم شده تست شده برای این ویروس اما کتی Armacost گفت: سواب گلو روند شد “سریع و آسان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>