5 چیزهایی که می دانیم امروز: چنگال بزرگ شهرستان مرکز تادیبی رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر ظرفیت تام Wynne, باد, Ox Cart روز

سه روز پس از یک زن زندانی در گرند فرک شهرستان مرکز تادیبی آزمایش مثبت برای COVID-19 Bobbi Yanez که زندگی در یک کشور همسایه واحد است که به خوبی آگاه از جدی بودن این وضعیت است. “من نمی تواند استطاعت به COVID-19. با لوپوس سیستم ایمنی بدن من در حال حاضر در حال تغییر” Yanez گفت. “اگر من برای گرفتن COVID من قطعا در بیمارستان است.”

چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون اجازه داده است بیشتر تماشاگران برای حضور در مسابقه ماشین در رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر و به زودی می تواند به افزایش این تعداد دوباره. کمیسیون تایید توسط رای 3-2 اجازه می دهد تا RCS به اجازه از 2000 تماشاگر نشستن در غرفه برای مسابقه ماشین به طور معمول برگزار می شود در شب جمعه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هنگامی که تام وین شروع مربیگری UND تنیس تیم در 1980s پرداخت نیست بسیار خوب است. اما تازه کردن بازی حرفه ای در اروپا Wynne فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای رفتن به مادر آلما و قادر به ضربه زدن با بازیکنان برای یک کار.

بادهای توفانی شنبه, ژوئن 16, لگد کردن خاک در تازه کاشته زمینه منفجر بیش از unanchored سطل زباله و ارسال شاخه های درخت پرواز. جمعه بود و روز دوم در گذشته سه که خدمات ملی آب و هوا در گرند فرک صادر وزش مشاوره برای غرب داکوتای شمالی و غربی مینه سوتا شهرستانهای استان است.

هر چند سالانه Ox Cart روز جشنواره در کروکستون شده است به تعویق افتاد تا در سال آینده با توجه به نگرانی بیش از COVID-19 سازمان می گویند هفته Aug. 17-23 هنوز هم خاص است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de