5 چیزهایی که می دانیم امروز: Columbia جاده پل ختم غیر قانونی طرح دعوی در دادگاه در ATV, حوادث, ورزش, بیان, مراقبت در قانون بودجه

یک میانه موج گرما قرار داده است یک چنگال بزرگ پل تا حدودی از کمیسیون. کارکنان شهرستان در پنج شنبه, جولای 5, بس

توسط NEWSATROPAT در 17 تیر 1399

یک میانه موج گرما قرار داده است یک چنگال بزرگ پل تا حدودی از کمیسیون.

کارکنان شهرستان در پنج شنبه, جولای 5, بسته دو خطوط ترافیک در کلمبیا جاده و راه آهن و گذشتن از محدودیت های طراحی شده برای نگه داشتن رانندگان به دور از یک نقطه که در آن به هم پیوسته مجموعه ای از دندان های فلزی در پل شمالی پایان تا به حال تحت فشار قرار دادند تا ایجاد یک کوچک اما غیر منتظره مانع است.

Jerald رابینسون ادعا که او به اشتباه خاتمه از رالف Engelstad عرصه در سال 2016 به دلیل سن و سال او. عرصه مدیریت می گویند رابینسون در خواهد کارمند با مشکلات دیگر با عملکرد شغلی. یک تاریخ برای یک محاکمه است و انتظار می رود در هفته های آینده.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بارور, Minn., پسر مرده است و پس از یک ATV rollover در Polk County هفته گذشته است.

قربانی شناسایی شد که 16 ساله جود والتر اولسون توسط پولک شهرستان کلانتر, صبح روز دوشنبه, جولای 6.

شما ممکن است فکر می کنم این وسط یک بیماری همه گیر -- در چهارم جولای در هفته کمتر -- مطالب ورزشی ممکن است آهسته اما این مورد در تمام در این بخش است.

در بیشتر Grand Forks این هفته ما اضافه شده East Grand Forks' تابستان بیس بال برنامه به لیستی از زندگی ورزشی ارائه -- پیوستن به اقدام در رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر و بیس بال همتایان خود در سراسر رودخانه در کرافت زمینه است.

در سراسر کشور, تصاویر پر ازدحام اورژانس و گزارش از بیمارستان ها فاقد منابع برای درمان COVID-19 بیماران دیده می شود در مناطق شهری است که در ادامه برای دیدن ویروس موج.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن