5 از جنجالی‌ترین قایق بادی جناس‌ها شما کشف خواهد کرد

دلیل این اختلاف قیمت در قایق های بادی بسیار مختلف است اول اینکه بعضی از مدل ها لوازمی همچون پاروی فلزی دارند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

دلیل این اختلاف قیمت در قایق های بادی بسیار مختلف است اول اینکه بعضی از مدل ها لوازمی همچون پاروی فلزی دارند و برخی دیگر پاروی پلاستیکی و نیز تعداد نفرات در آنها و جنس بدنه آنها و حتی قابلیت نصب موتور نیز در آنها تاثیر گذار خواهد بود ولی در کل سه نوع آخری آنها که بعنوان قایق های سری فوق العاده و قایق های جیمینی و قایق های بادی حرفه ای معرفی گشت از سایر مدل های دیگر گران ترهستند چرا که تمامی ویژگی های یک محصول خوب را داشته و جنس بدنه آنها نیز متفاوت تر است. قایق بادی در این دسته ها ابعاد مختلفی ارا به خود اخصاص داده است و یکی از محبوب ترین قایق های بادی مدل های چهار نفره آن است که تنوع بسیار خوب در بازه قیمتی مناسب دارد. به علاوه این روستا با شهر نجف آباد 60 کیلومتر و با اصفهان 90 کیلومتر فاصله دارد. Po᠎st has ᠎be en g​en erat ed wi​th G SA᠎ Con᠎tent Gen᠎er᠎ator Demov ersion!

این روستا دارای جاذبههای طبیعی بسیار زیادی میباشد که بدون شک بازدید از هر کدام از آنها، شما را از تمامی دغدغههای روزمره زندگی دور خواهد کرد و لحظههای فراموش نشدنی و لذتبخشی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در این روستا تعداد زیادی آسیاب بادی وجود دارد که بین سالهای ۱۷۳۸ تا ۱۷۴۰ ساخته شدهاند و وظیفه خارج کردن آب از زمینها و مردابهای این منطقه را داشتهاند. این دسته بندی شامل قایق های مارینو خواهد شد که بدنه ای با لبه های بادی و پهن دارد. یک شناور مشابه در دهه ۱۷۸۰ توسط جیمز هیل هاوس برای دفتر بیمه آتشسوزی امپریال در بریستول ساخته شد. این پارک موضوعی با رویکردی شبیه ژوراسیک پارک در موزه خلیج فارس کیش واقع شد است. این سوپاپ ها به دو شکل طراحی میشوند، یکی جهت دریچه سوپاپدار پستونکی و دیگری دریچه سوپاپدار پیچ شونده است. این محصولات از لحاظ طراحی بدنه، جنس بدنه، ظرفیت و شرکت تولیدکننده در انواع مختلفی تولید شدهاند؛ باید تمامی این آیتمها برای خرید یک قایق بادی مناسب مورد توجه قرار گیرند. قایقهای بادی از جمله مفرحترین محصولات بادی هستند که برای استفاده در آبهای آزاد و کم عمق طراحی شدند و به عنوان جایگزین مناسبی برای قایقهای غیر بادی عرضه شدند.

قایقهای بادی مناسب آبهای عمیق آرام: آبهای عمیق ولی آرام، آبهایی هستند که بیش از ۳ متر عمق دارند و شامل بخش بسیار گسترده و وسیعی میشوند، به طور مثال سد و دریاچه در این دستهبندی قرار میگیرند. جنس بدنه این مدل از قایق ها از pvc سه لایه است که هر سه مدل آنها دارای کف باد شونده هستند و سه جای باد مختلف در آنها تعبیه شده که ایمنی و امنیت آن را بیشتر میکنند، بدلیل رعایت همین مسائل ایمنی و امنیتی دارای استاندارد های برزو و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا میباشد، مدل یک و دو نفره این قایق بادی بدون صندلی میباشد ولی در مدل ۳ و ۴ نفره این قایق دو صندلی بادی وجود دارد. سوپاپ دریچه هوای پیچی: این سوپاپ بعد از چرخاندن دریچه باد پیچ شونده روی درب ورود باد دیده میشود، یک زائده پلاستیکی مشکی رنگ است که از قسمت وسط خود یک سوزن پلاستیکی به بالای دریچه باد فرستاده تا در هنگام باد کردن قایق به عقب رفته و بعد از از متوقف شدن باد بجای خود برگردد، بعضی از خریداران این سوپاپ پلاستیکی را کنده و تصور میکنند سدی برای ورود هوا بداخل قایق بادی است ولی در واقع باید گفت که این سوپاپ برای جلوگیری از فشار باد داخلی است.  Th is h᠎as ​been gener​at​ed wi᠎th GSA Conte᠎nt  G​enerat​or Demov ersi​on !

لازم است بدانید که رودخانه زاینده رود اطراف روستای مارکده را کاملا فراگرفته است و این بخش از رودخانه پرآبترین قسمت زاینده رود به شمار میرود، به گونهای که با سفر به این منطقه از کشور جوش و خروش و همچنین زیبایی و پرآبی رودخانه را به وضوح مشاهده خواهید کرد. تمامی این قایق های بادی ویژگی ها و برتری های خاص خود را دارند که می تواند نظر شما را به سوی خود جلب کند. فروشگاه اینترنتی پیویو این بار با فراهم آوردن یک محصول هیجان انگیز دیگر از برند معتبر اینتکس توانسته نظر شما علاقه مندان را به خود جلب نماید. برخی از محصولات حرفه ای در کنار خود دارای پارو می باشند و برخی دیگر فاقد این محصول می باشند. قایق بادی اکسکروشن کارخانه اینتکس که دارای مدلهای 3، 4 و 5 نفره می باشد، از جنس بدنه پی وی سی که دارای صندلی بادی، ساک حمل، یک جفت پارو و پمپ باد دستی در داخل بسته بندی شرکت می باشد از این مدل قایق بادی حرفه ای ارزان قیمت م قیمت مناسب می توانید برای ماهیگیری و تفریحات خانوادگی در دریا و سدها استفاده کنید و همچنین قابلیت نصب موتورهای بنزینی و برقی را نیز دارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن