2 سیدنی مجسمه های انگلیسی, اکسپلورر جیمز کوک تخریب

توسط: AP | سیدنی | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 1:01:00 pm

sydney james cook, james cook statue, racial james cook, racism australia طبخ آمد در ساحل در این منطقه در سال 1770 در چه بود برای تبدیل شدن به سایت از اولین مستعمره بریتانیا در استرالیا.

استرالیا دولت رهبر گفت: او با توجه به قوانین شدیدتر برای حفاظت از بناهای تاریخی پس از دو مجسمه از اکسپلورر جیمز کوک شد تخریب در سیدنی. دو نفر به اتهام defacing یک مجسمه با اسپری رنگ در مرکز شهر هاید پارک بیش از پنج شنبه شب.

یکی دیگر از مجسمه کشف شد اسپری رنگ در شرق حومه رندویکک در صبح روز یکشنبه در یک نامربوط حمله, پلیس گفت:. شهرستانها در سراسر جهان در حال برداشتن گام برای حذف مجسمه که نمایندگی فرهنگی یا نژادی و ظلم و ستم.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: او را در نظر سفت قوانین برای جلوگیری از آینده خرابکاری.

“من آرزو می کنم آن را نمی آمد به این و من می خواهم به استرس است که آن را تنها یک درصد بسیار کمی از مردم که درگیر شدن در این فعالیت اکثریت قریب به اتفاق از ما نیست از آن چشم پوشی ما فکر می کنم آن را بی احترامی آن را سازمان ملل متحد-استرالیا,” او گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون در هفته گذشته عذر خواهی کرد برای کلمات او هفته گذشته برای رد تماس برای سیدنی انتخاباتی منطقه طبخ می شود تغییر نام داد. طبخ آمد در ساحل در این منطقه در سال 1770 در چه بود برای تبدیل شدن به سایت از اولین مستعمره بریتانیا در استرالیا.

موریسون برای عذر خواهی کرد و گفت استرالیا شده است colonised بدون برده داری بعد از منتقدان با اشاره به این که ده ها هزار نفر از جنوب جزایر اقیانوس آرام شده بود مجبور به کار در استرالیا مزارع نیشکر در قرن 19 و بومی استرالیا است که مجبور به کار برای دستمزد است که هرگز پرداخت می شود.

پاره وقت کارمند جزئی سبزی, پارتی, Xiaoran شیعه, 28 و اتهام همدست Charmaine Morrison-آسیاب 27 بودند با قرار وثیقه از سیدنی دادگاه روز یکشنبه به اتهام آسیب رساندن به اموال و داشتن یک گرافیتی اجرای بیش از هاید پارک مجسمه. سبزی مجلس دولت دیوید Shoebridge برای آنها شیعه کار می کند گفت که او آگاه از اتهامات.

“آنها درگیر در اشتغال در زمان حادثه رخ داده است که به خوبی در خارج از ساعات کار” Shoebridge در بیانیه ای گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de