2 مرگ در تصادف غرب روچستر

روچستر, Minn. — دو نفر در یک تصادف در کلمر شهرستان غرب روچستر هنگامی که یک راننده تلاش برای عبور اتومبیل های متعدد در Valleyhigh جاده ها در روز شنبه, مارس 23.

با توجه به Olmsted شهرستان کلانتر, تصادف رخ داده و در حدود ساعت 11 صبح هنگامی که کایل عشق, 29, از کلر تگزاس, تلاش برای عبور وسایل نقلیه متعدد و برخورد نزدیک سر با ماشین دیگری می زنیم شرق.

عشق رانندگی بود یک جگوار SUV و عنوان غرب Valleyhigh جاده زمانی که او ظاهرا در تلاش برای عبور دیگر westbound رانندگان و برخورد با گری Eisentrager, 73, Byron, Minn., بود که رانندگی یک Vue زحل.

معاونین کلانتر در پاسخ به سقوط بایرون آتش گروه بایرون اولین پاسخ دهندگان مایو کلینیک خدمات آمبولانس کار می کرد برای ایجاد ثبات در یکی از رانندگان مجروح در صحنه اما ناموفق بودند در زندگی صرفه جویی در تلاش است. هر دو راننده اعلام شد مرده در صحنه با توجه به Olmsted شهرستان کلانتر دفتر.

محققان هنوز در حال کار برای تعیین اگر استفاده از کمربند ایمنی یا استفاده از مواد مخدر شد و عوامل سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>