‘100 سال گذشته,’ متهم متجاوز عفو در مینه سوتا

مینه سوتا هیئت عفو به اتفاق آرا پاک میسون در جمعه 12 ژوئن در طی آن بهار جلسه بود که جریان در وزارت مینه سوتا اصلاحات’ Facebook صفحه. کسانی که طرفدار حرکت شامل مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دادستان کل کیت الیسون و رئیس دادگستری Lorie Skjerven Gildea.

میسون محکوم به 30 سال زندان برای تجاوز به ایرنه Tusken — که یک دکتر هیچ شواهدی از در بلافاصله پس. مرد آلاباما که کشیده بود از صف کارگران از جان رابینسون سیرک پس از سفر گروه منتقل شده بود به ویرجینیا, Minn.

سه نفر دیگر از کارکنان جان رابینسون سیرک بودند را به اتهام تجاوز به Tusken در حالی که برگزاری یک مرد با زور اسلحه. در 15 ژوئن سال 1920 Duluthians گران به زندان کشیده و الیاس Clayton, Elmer جکسون و اسحاق McGhie به نور پست نزدیک به یک بلوک دور. هر یک به دار آویخته شد در مقابل از مخاطبان از حدود 10 ، 000 نفر.

“این است که در 100 سال گذشته,” Walz گفت. “با پرداختن به این کار ادامه نژادپرستی نظاممند آن مجاز چیزهایی که اتفاق افتاده است به اتفاق می افتد. وجود دارد یک خط مستقیم بین حداکثر میسون و کلیتون جکسون و McGhie. وجود دارد یک خط مستقیم به آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید در خیابان مینیاپولیس. ناتوانی برای ما به آدرس لکه در کشور ما برای مدت طولانی منجر به آن شرایط است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این کلیتون جکسون McGhie کمیته یادبود سال ها صرف کار بر روی یک عفو برای Mason. گنج جنکینز عضو کلیتون جکسون McGhie یادبود هیئت مدیره گفت: عفو دفاع — یک گام کوچک به سمت اذعان به سیاست های نژادپرستانه در این کشور است.

“آن احساس می کند مانند یک گام به سوی گفتن حقیقت,” او گفت:. “این یک نمادین بیانیه ای تبدیل می شود که لنز آن تغییرات لنز از فرهنگ غالب به طور مستمر اهریمنی مردم با قهوه ای یا سیاه پوست. مردم آفریقایی تبار مکزیکی تبار بومی تبار باید به اندازه دسترسی به عزت و احترام به عنوان هر کس دیگری. آن دیر شده است.”

یک قرن است که یک مدت زمان طولانی به صبر برای عدالت گفت: Mike Tusken, Duluth, رئیس پلیس و بزرگ-برادرزاده ایرنه Tusken.

“این یک روز بزرگ برای حداکثر میسون و خانواده اش که عدالت شد و در نهایت در خدمت البته با تاخیر” Tusken گفت. “او undeservingly دستگیر و متهم و محکوم شد اما امروز روز او در عدالت است.”

Tusken صحبت در این جلسه با عفو هیئت مدیره. او گفت که او نمی یاد از خانواده اش اتصال به lynchings تا سال 2000. او در توصیف این مورد به عنوان یکی از شرم — نه فقط در خانواده بلکه در داخل شهر. به عنوان یک افسر پلیس از 28 سال رئیس برای نزدیک به پنج Tusken نیز نامیده می شود از اجرای قانون مقامات درگیر که “حقایق را نادیده گرفته و با اتکا کاملا بر حدس و گمان حدس و ارعاب.

“نه تنها این محکومیت ناعادلانه; حقایق فاقد پایه و اساس دستگیری در وهله اول” Tusken گفت: در این جلسه. “گفته شده است” عدالت تاخیر عدالت است را تکذیب کرد.’ عدالت رد شد آقای حداکثر میسون در طول عمر خود. اما این هیئت مدیره این فرصت را به حق این اشتباه است.”

نحوهی ساخته شد بین وقایع سال 1920 و 2020 — هنگامی که فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت به بازداشت او را به اتهام استفاده از یک لایحه تقلبی. مینیاپولیس وکیل جری بلکول در ارائه به هیئت مدیره آزادی مشروط از طرف ماسون افزود: نام دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که کشته شده اند — Philandro کاستیا, Ahmaud Arbery, Jamar Clark امت تا.

“آقای میسون یک قربانی که بسیار فضای نژادی تروریسم و عدالت کیفری روند که مغرضانه علیه او و که شکست خورده او,” بلکول گفت.

به اتهام دروغین لابی در برابر کلیتون Jackson McGhie و ماسون بودند “هیچ متفاوت از امی کوپر 911 تماس بگیرید اما بدون تلفن همراه” بلک ول گفت: مرجع مورد یک زن گرفتار در دوربین ساخت یک تماس اضطراری از پارک مرکزی نیویورک در مورد یک آمریکایی آفریقایی تبار که پرنده نگری.

راجر Gregoire از طرف کلیتون جکسون McGhie یادبود خواسته هیئت مدیره برای روشن شدن میسون نام به طوری که افرادی که هنوز بر این باورند جرم ممکن است رخ داده است که کلیتون جکسون و McGhie شده است باید بدون محاکمه اعدام هستند را تکذیب کرد شایستگی.

“ما نیاز به حذف از ذهن همه کسانی که مردم در مینه سوتا و در سراسر جهان بر این باورند که وجود دارد این است که برخی از موضوع حمایت از این تصور وجود دارد که ممکن است جرم” او گفت:. “تنها مدرکی برای آن مفهوم است که این اعتقاد از حداکثر میسون.”

گوش دادن به صوتی کامل از عفو زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de