از آنجا که هزینه های مراقبت های بهداشتی همچنان به مارپیچ صعودی خود ادامه می دهند ، بیمه گذاران سعی می کنند مبلغی را که پوشش می دهند از نو بپردازند. یکی از راه های انجام این کار کاهش هزینه برای رویه ها ، دستگاه ها و داروهایی است که “تجربی” تلقی می شوند. در این مقاله ، نویسندگان معتقدند كه بیمه گذاران ، از جمله مدیكر ، هزینه های مربوط به فن آوری های “تأیید نشده” را در گذشته پرداخت نمی كردند ، بسیاری از نوآوری هایی كه در آن طب آمریكایی مورد ستایش قرار می گرفت ، ممكن است عملی نشده باشند. عدم تمایل بیمه گذاران از پایبندی به این لایحه می تواند توسعه فن آوری های جدید را مختل کند و توانایی سیستم مراقبت های بهداشتی ما را در ادامه روند نوآوری های مفید تهدید کند. این مقاله حاوی یک پیشنهاد سیاست خاص برای همه ذینفعان – پرداخت کنندگان ، ارائه دهندگان ، دولت و بیماران است – تا مسئولیت این امر را بر عهده بگیرند تا از وقوع این امر جلوگیری کنند. ارل اشتاینبرگ معاون رئيس جمهور از همکاران فناوری بهداشت در واشنگتن ، D.C است و مدیر برنامه گروه مطالعات پیامد خود است. وی استاد دانشکده پزشکی دانشکده پزشکی جانس هاپکینز است و در دانشکده بهداشت و مدیریت بهداشت ، جانس هاپکینز دانشکده بهداشت و بهداشت عمومی ، جلسات مشترک اساتید را برگزار می کند. وی مدرک پزشکی خود و کارشناسی ارشد رشته سیاست های عمومی را از دانشگاه هاروارد دریافت کرد. شان تونس مدیر برنامه بهداشت در دفتر ارزیابی کنگره فناوری کنگره (OTA) بود تا اینکه در پایان سپتامبر 1995 این آژانس بسته شد. وی در سال 1992 به کارکنان OTA پیوست. تونس دارای مدرک پزشکی و فوق لیسانس بهداشت است. خدمات تحقیقاتی از دانشگاه استنفورد. دیوید شاپیرو یک تحلیلگر ارشد در کمیسیون بررسی پرداخت پزشکان است. وی همچنین پزشک معالج در بیمارستان عمومی سان فرانسیسکو و استادیار بالینی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا ، سان فرانسیسکو است. وی دارای مدرک پزشکی از دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس و دارای مدرک حقوق از دانشگاه ییل است.

چکیده: با افزایش تعداد و هزینه فن آوری های جدید ، به طور فزاینده اهمیت دارد که در حالی که تأثیرات بالینی آنها تعریف می شود ، سیاست های صحیحی برای پرداخت آن فناوری ها تدوین کنیم. چنین سیاست هایی باید در ارتقاء نوآوری ، دسترسی زودهنگام به فناوری نویدبخش ، ایمنی بیمار ، کنترل هزینه های مراقبت های بهداشتی و بازده سرمایه گذاری ، منافع اجتماعی را متعادل سازند. ما یک دلیل منطقی ، گزینه های سیاست و پیشنهادی برای پوشش بیمه فناوری آزمایشگاهی ارائه می دهیم.

موضوعات شرکت پیرایه زیست گیلان

دستگاه هاي فن آوري فن آوري و فن آوري عصب شناسي پزشکي به سازمان هاي نگهداري حاملگي و سازمان هاي نگهداري دارو
آمریکایی ها به فن آوری پزشکی علاقه مند هستند. در همین زمان ، آمریکایی ها به طور فزاینده نگران هزینه مراقبت های بهداشتی هستند و اینکه آیا بخشی از هزینه های انجام شده به خدمات ارائه می شود که ارزش کمی دارند و یا هیچ ارزشی نمی دهند یا در واقع آسیب های بیشتری را از خوب به ارمغان می آورد. 1

کمی به پیامدهای بیمه نامه هایی که فناوریهای آزمایشی را تحت پوشش قرار می دهند ، توجه داشته است یا اینکه چگونه چنین پوششهایی باید ساختاربندی شود. در این مقاله به این موضوع می پردازیم که آیا خدمات پزشکی که مزایای آن هنوز به اثبات نرسیده است (که ما به آن به عنوان آزمایش نشده یا آزمایشی ارجاع داده می شود) باید تحت پوشش بیمه های بیمه درمانی قرار گیرد و در این صورت ، تحت چه شرایطی و از چه روشی استفاده می شود.

هنگامی که یک فناوری جدید هیچ تجربه طولانی مدت ندارد؟
داوری در مورد اینکه فناوری ها بی خطر و مؤثر است و از ارزش نامشخصی برخوردار است ، باید توسط کلیه پرداخت کنندگان مراقبت های بهداشتی (و ارائه دهندگان) انجام شود. در سالهای اخیر پیامدهای مالی این تصمیمات افزایش یافته است. هم بیمه شدگان غرامت و هم برنامه های مراقبت مدیریت شده با انگیزه های جدی برای انتخاب بیشتر درمورد خدماتی که ارائه می دهند یا هزینه پرداخت می کنند ، روبرو هستند.

از نظر تاریخی ، بیشتر بیمه گذاران غرامت در قراردادهای خود زبان را گنجانده اند که نشان می دهد خدمات آزمایشی یا تحقیقاتی تحت پوشش قرار نمی گیرند. چنین زبان قراردادی بحث و جدال و اختلافات قابل توجهی ایجاد کرده است ، که تا حد زیادی به معنای این شرایط و چگونگی تعیین این طرح در مورد اینکه آیا یک فناوری خاص تجربی است ، ارتباط دارد. 2

روش پزشکی.
نحوه تصمیم گیری Medicare در مورد تجربی و از این رو پوشیده نیست ، مسئله با رویکردهای موجود برای تعریف فن آوری آزمایشی را نشان می دهد. مدیکر همچنان تصمیمات مربوط به پوشش را بر اساس معیارهای تعیین شده در قانون تأمین اجتماعی مصوب سال 1965 ، که ممنوع از پرداخت Medicare برای کالاهایی یا خدماتی است که «منطقی و لازم نیست» ، منع می کند. خدمات “معقول و ضروری” به نوبه خود به عنوان خدمات “ایمن و مؤثر ، آزمایش نشده و مناسب” تعریف می شوند. تعیین اینکه کدام فناوری ها “ایمن و مؤثر” هستند توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) با استفاده از معیارهایی که در قانون مواد غذایی ، دارویی و آرایشی فدرال در سال 1938 ارائه شده است ، انجام می شود.

روش آبی CROSS و SHIELD BLUE.
انجمن ملی صلیب آبی و Blue Shield (BCBSA) برای تعیین اینکه آیا یک فناوری آزمایشی است ، یک پروسه صریح و مبتنی بر شواهد ایجاد کرده است. این فرایند شامل پنج معیار است: (1) این فناوری باید دارای تاییدیه نهایی باشد