کلینیک برتر در زوریخ با درمان های برتر در پوست

در کلینیک پزشکی ثبت شده ما در تهران ، غرب یورکشایر ، زیبایی چشم را در پوست خود ارائه می دهیم.

روزهای خوب پوست ، مستقر در گیزلی ، در اوایل سال 2009 و با هدف تهیه استاندارد مراقبت استثنایی برای بیماران نیاز به جراحی پوست و لیزرهای زیبایی پوست انجام شد.

ما از آن زمان بزرگ شده ایم تا به بزرگترین کلینیک نوع خود در شمال تبدیل شویم ، و به دلیل کیفیت روشهای درمانی و مراقبت از بیماران ، جوایز متعددی کسب کرده ایم.

تشخیص بهترین کلینیک پوست و مو

آقای دیوید وات ، مشاور جراح پلاستیک و مدیر پزشکی روزهای خوب پوست ، تیم ما از مشاوران ، پزشکان ، پرستاران و پزشکان با تجربه را هدایت می کند ، بنابراین می توانید از لحظه ورود به کلینیک مطمئن باشید که در دستان ایمن هستید. . بیوگرافی های تیم پزشکی ما را با کلیک بر روی اینجا بخوانید.

برای این که بتوانیم با اطمینان از خود به عنوان “مرکز پزشکی ثبت شده و تنظیم شده” بنامیم ، هر دو کلینیک ما به طور مرتب ارزیابی دقیق و سختگیرانه ای را توسط کمیسیون کیفیت مراقبت ، دستگاه مدیریتی ما انجام می دهند. در آخرین بازرسی ما تمام استانداردهای مورد انتظار را رعایت کردیم – گزارش بازرسی کامل را می توانید در اینجا بخوانید.

هدف ما این است که اولین انتخاب شما برای همه درمان های جراحی زیبایی و زیبایی باشد و بنابراین باید اطمینان حاصل کنیم که جدیدترین و موثرترین فناوری را در نوک انگشتان خود داریم. روزهای خوب پوست اکنون سیزده لیزر کلاس پزشکی CLASS FOUR دارند – استاندارد طلا برای درمان های پوست با لیزر. از نظر بالینی اثربخش بوده است ، ما به طور مداوم نتایج فوق العاده ای را برای بیماران خود به دست می آوریم. نگاهی به گالری ما قبل و بعد از ما بگذارید تا برخی از نتایجی را که به دست آورده ایم مشاهده کنید و یا احساساتی را بخوانید که از طریق توصیفاتی که مشتریان ما زمان نوشتن برای ما را گرفته اند بخوانید.

این امکانات هنری ، کادر مجرب ما و جدیدترین فناوری ممکن است با هزینه های اضافی برای ما بیاید ، اما ما آن را به بیماران خود منتقل نمی کنیم. ما اطمینان داریم که بهترین کلینیک کلینیک در شمال را ارائه می دهیم.

روشهای درمانی غیر جراحی مشهور ما شامل لیزر موهای زائد ، لیزرهای پوستی ، لیزر موهای زائد ، تزریق ضد چروک و پاک کردن + درخشان و همچنین روشهای جراحی از جمله حذف موهای جراحی و جراحی زگیل / وروکا می باشد.

همچنین متخصصان متخصص دیگری نیز داریم ، از جمله متخصص پوست و متخصص پوست برای بحث و گفتگو در مورد شرایط پیچیده تر پوست ، مانند روزاسه ، آکنه ، رگهای قرمز صورت و رگ های نخ پا. ما قادر به ارائه مشاوره با مشاوران و پزشکان خود برای بررسی و از بین بردن خال ها هستیم و می توانیم بافت آرام را برای آرامش شما ترتیب دهیم. در صورت نیاز به این خدمات ، جراحان متخصص ما ، چک های مول ، غربالگری سرطان پوست و درمان سرطان خصوصی پوست را نیز ارائه می دهند.

شما تیم دوستانه و آگاه ما را بیش از خوشحال می کنید تا به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهید ، پاسخ دهید ، بنابراین لطفاً از تماس یا ایمیل با ما امروز دریغ نکنید.