طراحی لبخند دیجیتال – دنتچی

شاید دندان های فرد نیاز به اصلاح کمی داشته باشد و درنتیجه هزینه درمان کمتر خواهد شد و یا در مواردی می توان با یک جرم گیری ساده زیبایی دندان را برگرداند، پس در ابتدا، شرایط دندانی تعیین کننده اصلی هزینه خواهد بود و در نهایت مکان جغرافیایی، کلینیک، پزشک و مواد مورد استفاده درمانی می تواند در هزینه نهایی ترمیم دندان تاثیر بگذارد.

در اولین گام بیمار و دندانپزشک در مورد مسائل اصلی همچون شرایط بیمار، درخواست و تمایلات بیمار همچنین در رابطه با روند کار صحبت های لازم را خواهند داشت. در هنگام مشاوره، دندانپزشک زیبایی، تمامی اینعوامل را درنظر خواهد گرفت و طرح لبخند ویژهای رابا قیمت و دستمزد مورد نظرش پیشنهاد خواهد کرد . علاوه بر این نیازهای مراجعه کننده، ساختار صورت وی نیز مورد بررسی قرار میگیرد. اساس این سیستم اندازه گیری سیستم های صورتی و دندانی در علم زیبایی است .نرم افزار با آنالیز فرم صورت نسبت طلایی، نسبت الهی، زیباترین فرم و شکل و طرح لبخند را متناسب با صورت هر شخص ارائه می دهد در این روش طراحی فرم و طرح لبخند قبل از انجام هرگونه درمانی درکامپیوتر انجام میگیرد و بیمار نتیجه ی نهایی را قبل از شروع کار میبیند .برای این کار لازم است از صورت، دندان ها و لبخند بیمار فتوگرافی تهیه شده و در نرم افزار کامپیوتری بر اساس نسبت های صورت انالیز شود.

البته عرفا دراین رابطه دستمزد بصورت واحدی اعلام میشود و پزشکان زیبایی دندان بهازای هر واحد مبلغی را اعلام مینمایند . البته این موضوع به این معنا نیست که در روش های دیگر درمانی، به هر طریقی شما مجبور به انجام کاری می شوید. دندان ها در کنار فاکتور هایی دیگر صورت نقش اساسی در زیبایی ظاهر دارند و در هنگام صحبت کردن و خندیدن نگاه را به خود جلب می کنند. این روش می تواند شامل صاف کردن دندان ها، سفید کردن دندان ها، روکش، لومینر، پیوندها و موارد دیگر باشد. بنابراین دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد گزینه (Digital Smile Design (DSD) انتخاب مناسبی است.

طراحی لبخند دیجیتال (Digital Smile Design) انقلابی جدید در دنیای دندانپزشکی زیبایی است. یکی از مواردی که باید دندانپزشک زیبایی به آن ها توجه کند، بهبود وضعیت لثه ها است که در طراحی لبخند با کامپیوتر نقش ویژه ای ایفا می کند. ایجاد هماهنگی در بین همه این موارد به عهده دندانپزشک زیبایی است تا تناسب اجزای چهره برقرار شده و لبخندی زیبا برای فرد به طراحی لبخند دیجیتالی ارمغان آورد. یک دندانپزشک زیبایی ماهر و با تجربه، اصلی ترین نکات را درباره شناخت روابط بین اجزای چهره و دهان می داند و تمرکز خود را برای هماهنگ کردن و اصلاح طرح لبخند فرد معطوف می سازد.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal