دانلود کتاب رمان

اگر جزو طرفداران خواندن رمان هستید و از انبوه کتاب های موجود در منزل خود خسته شده اید، بهتر است سری به کتاب ها

توسط NEWSATROPAT در 19 آذر 1399
اگر جزو طرفداران خواندن رمان هستید و از انبوه کتاب های موجود در منزل خود خسته شده اید، بهتر است سری به کتاب های رمان الکترونیک بزنید. کتاب های رمان الکترونیک نه تنها فضایی را اشغال نمی کنند، بلکه در وقت و هزینه شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. کتاب های رمان فارسی زبان اغلب به صورت رایگان در دسترس هستند. اما در مورد کتاب های زبان های خارجی این موضوع متفاوت است. در این مطلب به راهنمای دانلود کتاب رمان می پردازیم.
دانلود کتاب رمان
دانلود کتاب رمان

دانلود کتاب های رمان زبان اصلی را از چه سایتی انجام دهیم؟

همانطور که گفته شد این کتاب ها عموما باید با پرداخت هزینه دریافت شوند. کتاب های رمان زبان اصلی را می توانید با جست و جوی نام آن ها در فضای اینترنت پیدا کنید. تعداد زیادی از سایت های خارجی این کتاب های الکترونیک را به فروش می رسانند. برای دانلود کتاب های رمان از این سایت ها باید به درگاه های مخصوصی که برای پرداخت هزینه آن ها در نظر گرفته شده وارد شوید.

آیا می توانم کتاب های رمان زبان اصلی را از طریق درگاه های بانکی ایرانی خریداری کنم؟

این مشکلی است که برای اغلب خریداران ایرانی وحود دارد. تمام سایت های فروش کتاب های رمان زبان خارجی در هنگام پرداخت شما را به درگاه هایی متصل می کنند که برای استفاده از آن ها باید یک کارت بانکی بین المللی داشته باشید.

چگونه کتاب رمان زبان المللی را از سایت های مرجع بخرم؟

این موضوعی است که افراد زیادی با آن رو به رو هستند. تعداد بسیار زیای از کتاب ها در سایت های خارجی موجود هستند و کاربران ایرانی اجازه دسترسی به آن ها را ندارند. سایت های مختلفی در فضای اینترنت وجود دارند که موضوع خرید رمان از سایت های خارجی را به طور کامل حل کرده اند. ایران پیپیر جزو کامل ترین سایت های فروش کتاب های اورجینال زبان اصلی است. دیگر برای خرید کتاب مورد نیاز خود نیازی به مراحعه به سایت های خارجی و پرداخت هزینه های بالا نخواهید داشت. این سایت کتاب های مورد نظر شما را به روش مختلف در اختیارتان قرار می دهد:

۱٫ دانلود کتاب رمان زبان اصلی با کیفیت به صورت رایگان از ایران پیپر:

سایت ایران پیپر به طور تقریبی نیمی از کتاب های موجود در آرشیو خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای دریافت کتاب های رایگان از سایت ایران پیپر کافی است وارد سایت (https://iranpaper.ir) شوید. در صفحه اصلی سایت بخشی را برای وارد کردن نام کتاب مشاهده می کنید. در کنار این قسمت یک منوی کشویی قرار داده شده است. پس از وارد کردن نام کتاب، از این منو، گزینه کتاب های رایگان را انتخاب و بر روی جست و جو کلیک می کنید. اگر کتاب شما در بین کتاب های رایگان باشد، لینک دانلود برای شما به نمایش در می آید. با کلیک کردن بر روی لینک دانلود کتاب مورد نظرتان می توانید آن را دریافت کنید.

۲٫ دانلود کتاب رمان زبان اصلی با پایین ترین قیمت:

روش دوم خرید کتاب است، اما با قیمتی باور نکردنی… ایران پیپر تمام کتاب های خود را با ۸۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی آن در سایت های مرجع به فروش می رساند. برای خرید کتاب رمان مورد نظرتان باید مانند مراحل قبل نام کتاب را در بخش مربوطه وارد کنید و این بار از منوی کشویی کناری، گزینه سایر کتاب ها را انتخاب کنید. اکنون شاهد کتاب هایی خواهید بود که برای دانلود آن ها باید هزینه در نظر گرفته شده را پرداخت کنید.
دانلود کتاب از آمازون
دانلود کتاب از آمازون
برای این کار کتاب را به سبد خرید اضافه می کنید. پس از پرداخت هزینه از طریق درگاه های معمول، لینک دانلود آن در عرض ۱۲ ساعت در اختیار شما قرار داده می شود.

۳٫ سفارش کتاب رمان های کمیاب از سایت ایران پیپر به صورت رایگان:

روش دیگر دانلود کتاب رمان از سایت ایران پیپر سفارش آن کتاب هاست. اگر کتاب رمانی را در نظر داشتید که در آرشیو ایران پیپر موجود نبود می توانید به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن را به ایران پیپر سفارش دهید. برای سفارش کتاب در مرحله اول نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت. ابتدا باید از ناموجود بودن آن درون سایت مطلع شوید. این کار را باید با جست و جوی کتاب رمان مورد نظرتان در سایت انجام دهید. اگر کتاب شما در آرشیو ایران پیپر موجود نباشد، پس از جست و جو با گزینه سفارش کتاب رو به رو می شوید. اکنون می توانید بر روی این گزینه کلیک کرده و فیلدهای مربوط به کتاب را پر کنید.
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
ایران پیپر پس از دریافت مشخصات کتاب شما، به سایت مرجع آن مراجعه کرده، قیمت آن را تخمین می زند و به شما اعلام می کند. در این مرحله باید هزینه کتاب را پرداخت کنید. پس از پرداخت لینک دانلود کتاب طی ۱۲ ساعت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بهتر است این موضوع را نیز اضافه کنیم که تمام کتاب موجود در سایت ایران پیپر با همان کیفیت اصلی در سایت مرجع به شما ارائه می شود. source link
آخرین مطالب