ترفند های بازی پابجی

10 روش مخصوص بازی Pubg برای رسیدن به شام ​​مرغ
این بازی برای تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید توسط Bluehole Studio طراحی شده است که یک بازی جذاب و پرطرفدار در سراسر جهان است. بازی Pubg به دلیل بارگیری بیش از 50 میلیون ، تأثیر زیادی در اینترنت داشته است.

اگر فکر می کنید این بازی یک بازی ساده و آسان است و به راحتی می توانید برنده آن شوید ، به شدت اشتباه می کنید! زیرا آنها گیمرهای بسیار باتجربه ای هستند که به راحتی شما را شکست خواهند داد. در اینجا 10 راه برای خارج شدن از این بازی و برنده شدن در Chicken Dinner آورده شده است:

1- نظر شخص اول یا شخص سوم
برای انتخاب بین نمای اول شخص (FPP) و شخص سوم (TPP) ، باید روی گزینه TPP کنار صفحه کلیک کنید. انتخاب این زوایا در این بازی بسیار مهم است زیرا می توانید بازی را با دقت بیشتری جابجا کنید و حتی ممکن است دلیل تغییر زاویه دید گاهی اوقات با تعجب صورت گیرد.

2- کیفیت گرافیک

هرچه کیفیت گرافیک بازی بالاتر باشد ، گیم پلی نیز بهتر خواهد بود ، بنابراین سعی کنید کیفیت بخش گرافیک را در بخش FPS تنظیم کنید.

3- گزینه Peek And Fire را فعال کنید

در بخش تنظیمات می توانید این گزینه را فعال کنید. با فعال کردن این گزینه ، از چشم دشمنان پنهان خواهید شد و می توانید با دید کمتری به سمت دشمن شلیک کنید.

4- گزینه Aim Assist را فعال کنید
در بخش تنظیمات بازی می توانید گزینه Aim Assist را بررسی کنید و در صورت غیرفعال بودن ، این گزینه را فعال کنید. با این کار می توانید دقت در هدف گذاری را افزایش دهید.

5- گزینه Left-Side Fire را انتخاب کنید
در بخش تنظیمات و در زیرمنو Basic می توانید گزینه Left-Side Fire را انتخاب کنید که باعث افزایش سرعت و عملکرد شما در بازی Pabji می شود.

محتوای مرتبط: آموزش نصب بازی Fortnite برای اندروید

6. گزینه باز کردن درب اتوماتیک را فعال کنید

می توانید این کار را در تنظیمات و در زیرمنوی Basic انجام دهید و گزینه Auto Open Doors را انتخاب کنید. با این کار درها به صورت خودکار باز می شوند و سرعت بازی افزایش می یابد ، فقط کافیست اشاره کنید که انتخاب این گزینه برای مواقعی که می خواهید حریف خود را غافلگیر کنید گزینه خوبی نیست و این یک دردسر خواهد بود!

7- تنظیم دکمه های کنترل

شما می توانید این کار را در بخش تنظیمات ، در قسمت Controls و در زیر دسته Customize انجام دهید. با این کار می توانید موقعیت دکمه های بازی را تغییر داده و سرعت عملکرد خود را در بازی افزایش دهید.

مقالات مرتبط: بازی gta v

8- تنظیم خودکار گرافیک را انتخاب کنید
با فعال کردن این گزینه ، بازی به صورت خودکار گرافیک را در موقعیت های مختلف بازی تنظیم می کند که باعث می شود مهمترین قسمت های بازی بهتر به نظر برسد.

9- پیدا کردن منطقه فرود با غنیمت ترین

یافتن زمینه های خاص برای به دست آوردن غنایم در بازی بسیار مهم است و هنگام ورود به بازی باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید. مکان های بزرگ ، زندان ها و مدارس برخی از مکان هایی هستند که می توانید غنیمت خوبی کسب کنید.

10 – مکان صحیح را انتخاب کنید

با انتخاب موقعیت مناسب در موقعیت های حساس می توانید دشمن را شکست داده و همچنین زنده بمانید.

حتما آنها را روی لبه ها قرار دهید تا بتوانید از منظره اطراف خود بهتر استفاده کرده و با دقت بیشتری عکس بگیرید. توجه داشته باشید که با قرار دادن نامناسب نمی توانید حریف را شکست دهید ، همچنین به راحتی توسط دشمنان مورد حمله قرار خواهید گرفت.

ترفندهای بازی Pabji ، نکات جالب بازی Pabji ، تنظیمات بازی موبایل pubg
نکات جالب بازی Pabji ، تنظیمات بازی pubg موبایل ، ترفندهای بازی Pabji

سایت مرجع