بیمه شخص ثالث فن بیمه سامانه خرید آنلاین بیمه مقایسه و خرید انواع بیمه

در این شرایط شخص خاطی بایستی بیمه‌نامه ‌شخص ثالث دارای اعتبار تنظیم نماید و علاوه بر پرداخت جریمه دیرکرد، هزینه پارکینگ را نیز بپردازد. تعهد کمپانی بیمه در برابر سرنشینان خسارت خرید بیمه ارزان دیده برابر اصلی حاصل‌ضرب گنجایش اتومبیل در سقف تعهدات بدنی بیمه مطابق حالت بیمه‌نامه است. تعداد جنین و اطفال زیر ۲ سال درون وسیله نقلیه به ظرفیت خودرو طولانی تر می‌شود.
همچنین، در هر زمان که راننده بخواهد بیمه شخص ثالث بخرد، می بایست جریمه دیرکرد آن را که قابل عفووبخشش نیست، بپردازد. اهمیت اعتنا به ناخواسته بودن همین بیمه طومار که از سال 1347 به ثبت رسیده است و جزو مسئولیت دولتی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در قبال اشخاص ثالث تلقی مشود چنانچه شما اتومبیل خود را بیمه نکنید طبق قانون شامل جریمه دیر کرد خواهید شد. سقف جریمه دیرکرد به مدت یک‌سال خواهد بود به این مفهوم که اگر شما به مدت دو سال نیز خودرو خویش را بیمه نکنید جریمه دیرکرد به مدت 1 سال از شما دریافت خواهد شد. اما اضطراری به ذکر میباشد که همین مبلغ جریمه دیرکرد به حساب کمپانی بیمه ای ای که شما در آن مبادرت به تمدید بیمه طومار میکنید نمیرود ، بلکه در صندوق خسارات بدنی عده آوری میشود. از گزاره مدارکی که به جهت اتومبیل اضطراری است، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، معاینه فنی است، ولی بیمه فرد ثالث فقط بیمه ایست که برای هر وسیله نقلیه ناخواسته می باشد .
پوشش بیمه حوادث راننده تنها به جهت جبران خسارت‌های بدنی (معادل دیه‌­ی جراحات و نقص‌عضو و فوت) وارده به راننده‌­ی اتومبیل مسببِ اتفاق است. بله موتور سیکلت ها نیز مثل سایر وسیله های نقلیه موتوری می بایست بی تردید بیمه فرد ثالث داشته باشند تا در دوران بروز رخداد بتواند ضرر و زیان های جانی و مالی را از کمپانی بیمه منتخب پوشش دهند .موتور سیکلت ها هم در شکل عدم تمدید بیمه نامه شامل جریمه دیرکرد خواهند شد که روزمره حساب میشود. در همین نوع بیمه، مالک وسیله نقلیه که به عنوان بیمه گذار شناخته می شود شخص اولیه است.
همچنین کاربری های صنعتی، آمبولانس، آتش نشانی و … نیز باید بیمه بیشتری را بایستی پرداخت کنند. قانون فوق مشتمل بر ۶۶ ماده و ۵۵ تبصره در جلسه علني روز دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ مجلس شوراي اسلامي تصويب شد و در ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ به تأييد شوراي پاسبان رسيد. شركتهاي بيمه مكلفند ذخايرتأييدشده از سوي بيمه مركزي را در دفترها و صورتهاي مالي خود، مطابق دستورالعمل بيمه مركزي ثبت كنند. در شکل احراز تخلف شركتها و مؤسسات مذكور توسط مراجع يادشده، پروانه فعاليت آن‌ها از يك ماه تا يك سال معلق و در رخ تكرار تخلف يادشده براي توشه چهارم به شکل دائم لغو مي شود. قوه قضائيه نيز مكلف می باشد داده ها مربوط به آراي قضائي راجع به حوادث رانندگي را در سامانه مذكور قرار دهد.
کاربری وسیله نقلیه ,بعلت ارتقاء یا کمتر دادن ریسک وقوع اتفاق هم از دیگر میزان های تعیین ارزش است.پرواضح میباشد که به کارگیری شخصی از اتومبیل ریسک کمتری نسبت به به کارگیری مسافربر یا آژانس دارد. میزان مخاطره اتومبیل به جهت بروز اتفاق و همچنین مقدار هزینه مرسوم و معمول در یک سانحه رانندگی با دسته کاربری خودرو (مانند آمبولانس، آتش‌نشانی، بارکش و …) رابطه مستقیم دارد. به طور مثال خودروهای حساس کاربری تدریس رانندگی (15 درصد حق بیمه بیشتر) و آژانس (20 % حق بیمه بیشتر) به ادله ارتقاء احتمال پیدایش اتفاق تصادفات بایستی هزینه بیشتری بابت بیمه فرد ثالث پرداخت نمایند. در تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث هیچ محدودیتی برای گزینش شرکت بیمه وجود ندارد. به همین مفهوم که خریدار می‌تواند فارغ از توجه به شرکتی که سال قبلی زیر پوشش آن بوده هست در سال جدید بیمه‌نامه خود را (با مراقبت تخفیفات عدم ضرروزیان آن) از یک شرکت نو خریداری نماید. حداقل ميزان پوشش مالي تعيين شده از جانب بيمه مركزي در سال 98، 9 ميليون تومان است.

  • ۱- بیمه حوادث راننده تنها به جهت جبران «خسارت‌های جانی» وارده به راننده میباشد و سایر «خسارت‌های مالی» را پشتیبانی نمی‌کند.
  • یکی از موضوعاتی که نشان میدهد حساس بیمه فرد ثالث چیست برابری بررسی و پرداخت حق بیمه به جهت زن و مرد است.
  • مانند خسارتی که در اثر تصادف دو وسیله نقلیه به جهت وسیله نقلیه شخص ثالث رخداد می افتد.
  • بخشي از هزينه بيمه شخص ثالث در ابتدا بايد به شکل پيش‌پرداخت واريز شود.
  • از آنجائیکه بیمه‌نامه فرد ثالث به جهت همه دارندگان وسایل نقلیه موتوری ناخواسته می باشد فقط در دو وضعیت تحت ابطال آن امکان‌پذیر است.

برای چاپ و استعلام بیمه نامه اساسی کدیکتا می توانید از سامانه آنلاین سنهاب بیمه مرکزی به کارگیری نماید. شما می‌توانید برای اطلاع از اصالت بیمه نامه و چاپ بیمه طومار اصلی استعمال از پیوند تحت و ورد به سامانه استعلام اصالت بیمه نامه بیمه مرکزی “سنهاپ” مبادرت به استعلام بیمه نامه فرمائید. در همین صورت حضور ماشین طرفین تصادف و رانندگان به جهت بررسی صدق تصادف کلیدی به یار داشتن بیمه‌نامه و کارت وسیله نقلیه الزامی است. در صورتی که مدارک بیمه‌گزار کامل باشد و دادگاه رأی را مبنی بر پرداخت خسارت از طرف کمپانی بیمه صادر کرده باشد، بیمه‌گر در شکل تأخیر بایستی روزی مساوی نیم هزارم مبلغ خسارت، جریمه پرداخت کند. هر مدت زمانی که درتمدید بیمه طومار وقفه بیفتد بیمه نامه صادر می‌گردد و سابقه بیمه آن هم منتقل می شود اما جریمه دیرکرد را بایستی پرداخت کنید.

قانون نو تصویب داده ها گواهینامه در بیمه شخص ثالث

البته انتقال خودرو به خودرویی حساس کاربری شبیه قابلیت پذیر و به عنوان مثال شما نمی توانید تخفیف اتومبیل سواری را به بارکش منتقل کنید. در صورتی که شما نیز به دنبال آن می‌باشید که مناسب ترین بیمه فرد ثالث را خریداری کنید، مشخصات خودروتان را در بالای همین کاغذ وارد کنید، تا پایانی قیمت بیمه فرد ثالث را ببینید. خدمات بیمه فرد ثالث بوسیله همگی شرکت‌های بیمه و طبق ضابطه مصوب سال 1395 حساس نرخ‌های تقریبا یکسانی به مشتریان ارائه می‌شود. در درحال حاضر حاضر شرکت‌های بیمه به ازای هر سال عدم به کار گیری از بیمه فرد ثالث به مقدار ۵ % تخفیف به سایر تخفیفات اضافه می‌کنند. از آنجا که تخفیف بیمه ثالث به فرد تعلق دارد؛ به دو شیوه می‌توان عمل انتقال تخفیف را انجام داد.
عمومی
درصورتی‌که در تمدید آن وقفه‌ای بیفتد به شکل روزشمار پولی به حق بیمه طولانی تر خواهد شد. بیش تر شدن جریمه دیرکرد به حق بیمه به رخ روزشمار فقط تا 365 روز نظارت و اعمال می‌شود؛ به این صورت که جریمه دیرکرد یک سال دارای دو سال فرقی ندارد. کاربری خودرو تعیین‌کننده مقدار ریسک ماشین برای صورت دادن رخداد و همچنین میزان هزینه معمول در یک رخداد رانندگی است. به جهت مثال تاکسی‌ها مکلف به پرداخت 20% حق بیمه بیشتربرای بیمه فرد ثالث هستند.

نرخ بیمه ثالث ایران در سال 98 به جهت اتومبیل های غیر سواری

امكان خريد قسطي بيمه نيز وجود داراست كافي می باشد در زمان خريد بررسي كنيد از كدام شركت مي‌خواهيد بيمه فرد ثالث را به صورت قسطي بخريد. پس از تعیین و در زمانه ثبت سفارش تعداد و قيمت اقساط به شما نشان دیتا مي‌شود. بخشي از هزينه بيمه شخص ثالث در نخست بايد به صورت پيش‌پرداخت واريز شود. باقيمانده را مي‌توان طي یک سری قسط و به شکل چك صياد در فاصله‌هاي زماني چند ماه از دوران خريد بيمه به حساب شركت بيمه واريز كرد. ممكن می باشد شركتي كه سال قبل از آن بيمه شخص ثالث خريده‌ايد، بيمه‌نامه را به رخ قسطي ارايه ندهد و بدون چاره به تغيير شركت خود باشيد.
به هر گونه زخم جسمی که به اشخاص ثالث در اثر حوادث و بوسیله خودروی بیمه‌شده وارد شود و یا سبب ساز مرگ شخص شود ضرروزیان جانی گفته می‌شود. بیمه فرد ثالث خسارت‌های جانی را به وسیله پرداخت دیه یا این که ارش (ارش نوعی از دیه می باشد که مقدار آن معلوم نشده و به وسیله طبابت قانونی و رای دادگاه گزینش می‌شود) جبران می‌نماید. دیه به پیدایش هر مدل آسیب، شکستگی، نقص کاربر و ازکارافتادگی (جزیی یا این که کلی ـ موقت یا این که دائم) یا این که فوت شخص ثالث تعلق می‌گیرد و بوسیله بیمه فرد ثالث فرد مقصر حادثه یاید پرداخت گردد. در قانون جدید بیمه فرد ثالث هزینه ضرر و زیان مالی وارد شده تا سقف مشخصی توسط بیمه پوشش دیتا می‌شود.

خسارت بدنی

بدیهی می باشد هر چقدر پوشش مالی بیشتری را تعیین فرمایید دارای اعتنا به این‌که کمپانی بیمه تعهد مالی بیشتری را پذیرفته هست به به عبارتی تناسب به حق بیمه طولانی تر می شود. به جهت خرید بیمه نامه فوق از بقیه کمپانی های بیمه ای دارای کلیک بر بر روی سوییچ فوق سفارش خود را ثبت نمایید. آن گاه از تصویب سفارش، کارشناسان بیمه خانه در اسرع وقت مهم شما تماس خواهند گرفت و روند صدور بیمه طومار به سرعت طی می شود. دارای خرید کردن از لینک و پیوند فوق، بیمه شخص ثالث شما در کد متعلق به بیمه منزل در بیمه سامان صادر خواهد شد. بیمه مرکزی اهمیت ارسال پیامک به آن تعداد از بیمه گذاران که به شکل الکترونیکی و یا حضوری جهت دریافت بیمه طومار مبادرت کرده، ولی بیمه نامه خودرو ایشان به برهان عدم تخصیص کد یکتا در سامانه سنهاب صادر نشده است، اطمینان بخشید که هیچگونه مشکلی در همین خصوص وجود ندارد. در شرايط متفاوتي ممكن میباشد شخص قصد انتقال بيمه فرد ثالث خود را به روش‌هاي گوناگون داشته باشد.
ضررهایی را در بر می گیرد که در جریان اتفاق به اموال و دارایی‌های حاضر در محل وارد شده باشد. شایدبرای شما جالب باشد که بدونید بیمه شخص ثالث از گونه های بیمه طومار های مسئولیت میباشد که به موجب ضابطه خریداری آن اجباری است. یکی از دست اندرکاران اصلی اثر گذاری گذار بر قیمت آخری بیمه شخص ثالث، تخفیف عدم ضرر بیمه است؛ به این معنی که به تعداد سال‌‌‌‌‌هایی که بیمه‌گذار از بیمه ثالث خود به کار گیری نکرده باشد، به بیمه‌نامه او تخفیف عدم زیان تعلق‌‌‌‌‌ می‌گیرد. در‌این صورت، زمانی که شخص بیمه‌گذار اقدام به تمدید بیمه‌نامه خویش نماید، تخفیف تعداد سال‌های عدم‌خسارت بر حق‌بیمه پرداختی نو آن اعمال می‌‌شود و مبلغ آن کاهش پیدا می‌کند.

معرفی بیمه نامه

ک- اورجینال یا تصویر برابر اورجینال خلاصه پرونده بالینی آسیب دیده یا متوفی در صورتی که در مرکزها درمانی بستری شده باشد . این روز ها ترافیک شهر های بزرگ تمایل برای موتور سواری را افزایش داده است؛ به طوری که بر پایه آمار، روزمره بیش از ۳ میلیون موتورسیکلت فقط در شهر تهران در درحال حاضر تردد هستند. در مدت زماني كه بيمه‌نامه قبلي و جديد همپوشاني دارند درصورتیکه اتفاق رانندگي صورت دهد از بيمه‌نامه قبلي به کار گیری مي‌شود. شما می توانید با عضویت در خبرنامه بیمه آسیا، از اخبار صنعت بیمه، طرح های ویژه، محصولات جدید، نهایی تخفیفات و … به آن جور از مقرراتی گفته می‌­شود که جنبه عمومی ندارند و درباره توافق‌های مختص در میان بیمه‌گر و بیمه‌گذاران است. نکته­‌ی اساسی درمورد این موقعیت بحث تقدم است، از حیث حقوقی وضعیت خصوصی مقدم بر وضعیت عمومی است؛ به این معنی که درصورتیکه در میان وضعیت عمومی و موقعیت خصوصی تعارض وجود داشته باشد، وضعیت خصوصی حاکم بر قضیه می باشد و در حل اختلاف و داوری ارجحیت دارد.
کاربری‌های دیگری نیز تعریف‌و‌تمجید شده‌است که برخی از آنها صنعتی، آمبولانس، حمل خون، آتش‌نشانی، بارکش، عمومی سازمانی و … هستند.این خودروها اهمیت کاربری غیرمعمول در بررسی نرخ بیمه ثالث جمهوری اسلامی ایران حیاتی ارتقا مبلغ بیمه‌نامه همپا هستند. براین اساس بدلیل خودداری از خسارت و ضرر ناشی از کاهش تخفیف ها در صورت وقوع حوادث احتمالی پیشنهاد میگردد فروش و بده بستان پلاک بصورت همزمان انجام شود. بیمه‌نامه شخص ثالث خسارت‌های وارد به افراد ثالث را پوشش میدهد و چون حیاتی تیتر ماشین مطرح می‌شود، خسارت‌هایی که راننده خودرو به اشخاص ثالث و اموال آنها وارد می‌نمایند، بیمه مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث وسائل نقلیه موتوری زمینی می‌نامند. شخص ثالث به همگی اشخاص اتفاق دیده به جز راننده مسبب رخداد اطلاق می‌شود.
معمولا بیمه نامه‌های ثالث یکساله می‌باشند البته قابلیت خرید بیمه طومار کوتاه مدت (یک روزه تا یک سری ماهه) هم وجود دارد. در نظر داشته باشید که خرید بیمه طومار شش ماهه به معنی پرداخت نصف حق بیمه یکساله نمی‌باشد، به این ترتیب خرید کردن بیمه طومار یکساله از نظر اقتصادی به صرفه است. برای شروع به اندازه میباشد شماره پلاک و شماره یکتای بیمه‌نامه خود را وارد نمایید تا داده ها ماشین شما سناریو داده شود. روند تمدید یا این که خرید بیمه‌نامه شخص ثالث به شتاب انجام‌شده و در کاهش از ۲ ساعت پیامکی که در آن لینک و پیوند ورژن الکترونیکی بیمه‌نامه شما وجود داراست برای شما ارسال می‌شود. بر مبنا آخری قوانین بیمه مرکزی، نیازی به ورژن فیزیکی بیمه‌نامه شخص ثالث نیست.

آیا بیمه شخص ثالث مشمول تخفیف می شود؟

در انتقال تخفیف بیمه فرد ثالث، قابلیت انتقال تخفیف ثالث صرفا برای خودروهایی حیاتی کاربری مشابه امکان پذیر است. برای نمونه انتقال تخفیف ثالث از بیمه‌نامه خودرویی اساسی کاربری بارکش به خودرو با کاربری سواری قابلیت ندارد. بعضی از شرکت‌‌های بیمه، بیمه ‌شخص ثالث را به صورت روز شمار نیز ارائه می‌دهند. به جهت مثال قیمت بیمه‌نامه شش ماهه از نصف بها بیمه‌نامه یک ساله عمده می باشد. بیمه شخص ثالث در واقع یک بیمه مسئولیت می‌باشد (بیمه مسئولیت دولتی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی) که زیر گروه بیمه‌های ماشین قرار دارد.
منظور از خسارت‌های مالي، زیان‌هایی می‌باشد که به سبب حوادث مشمول بیمه به اموال فرد ثالث وارد شود. بيمه شخص‌ثالث در اغلب كشورهاي جهان اجباري شده و در ايران نيز از سال 1347 ناخواسته شده میباشد و پوشش‌های اضافی بر سقف اجباري تصویب شده قانونی، به صورت پوشش‌هاي اختياري اضافی به متقاضيان ارائه مي‌شود. به هرکس و یا کسانی که به دلیل وسیله نقلیه (شخص مقصر) دچار ضرروزیان مالی و یا بدنی شوند به جز خویش راننده مقصر رخداد شخص ثالث گفته می شوند. دستکم پوشش بیمه در ضرر و زیان بدنی،معادل حداقل دیه یک مرد مسلمان در ماه های حرام و در بخش خسارت مالی،معادل دو و نیم % (5/2 %) تعهدات بدنی می باشد . بیمه گذار می تواند برای جبران خسارتهای بدنی و مالی بیش از دست‌کم مزبور،بیمه اضافی همینطور خریداری نماید. داشتن بیمه فرد ثالث، «اجباری» بوده و یکی از اصلی‌ترین موقعیت به کار گیری از آن، داشتن گواهینامه است. اگر صاحب وسیله نقلیه موتوری به هر ادله بیمه‌نامه فرد ثالث نخریده یا از بیمه‌نامه قبلی‌اش یک روز پیشین باشد متساوی حق بیمه به‌صورت روزشمار جریمه می‌شود. بنابر این ضابطه به تعداد سال های عدم استعمال از کد تخفیف بیمه، به شکل تصاعدی به بیمه گذار تخفیف دیتا خواهد شد. سازمان پزشكي قانوني مكلف هست مهم التماس راننده مسبب رخداد يا شركت بيمه مربوط، جور و درصد صدمه بدني واردشده را تعيين و اعلام كند. آيين نامه اجرائي و حق بيمه مربوط به اين بيمه نامه به پيشنهاد بيمه مركزي پس از تصويب شوراي عالي بيمه به تصويب هيأت وزيران مي رسد. خرید بیمه فرد ثالث اهمیت تعهدات دیه سال 1401 رخ می پذیرد و طبق مصوبه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران نیازی به الحاقیه افزایش دیه در آغاز سال آن گاه نخواهد بود.
در صورتی‌که در واقعه زیاندیده فوت نموده باشد،گزارش معاینه جسد، جواز دفن ، خلاصه رونوشت وفات و شناسنامه ابطال شده متوفی هم مورد نیاز است. منحصراً مربوط به جراحت جانی و صدمات وارده به جسم آدمی می باشد خیر موجودات دیگر بلکه صرفا انسان. حق بیمه خودرو آلات کشاورزی، ۳۰% کمتر از اتومبیل آلات خط مش سازی و ساختمانی گزینش شده است. همه دستمزد متعلق به بیمه ملت بوده و هرگونه سایت منبع اسکن برداری پیگرد قانونی دارد. اصلی گسترش و گسترش ارتباط ها اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و پیچیده‌تر شدن ارتباط ها اشخاص اهمیت یکدیگر، مراجعه به شرکتهای تخصصی حقوقی ضرورتی انکارناپذیر است. پس از سال‌ها مطالعه و باز‌نگری و دانایی از نیازهای روز جامعه، آسیب‌شناسی ظریف و به کارگیری از تجربیات با ارزش همکاران گرامی، بر آن شدیم تا مسیر جدیدی را در نظام حرفه‌ای وکالت رسم نماییم. در ضابطه جدید بیمه فرد ثالث شرکت‌های بیمه صرفا تا دو و نیم % می‌توانند برای حق بیمه تخفیف قائل شوند و بیشتر از آن تهیدست جواز بیمه مرکزی است. در صورتیکه بیمه نامه پیوسته نباشد یا تاریخ واقعه کاهش از 15 روز از شروع بیمه نامه باشد و یا این که مبلغ ضرر و زیان مالی شخص ثالث بیش از 5/2 % دیه در ماه حرام سال جاری باشد . در شرایطی که می دانید هیچ وسیله نقلیه ای را بدون داشتن بیمه شخص ثالث اتومبیل نمی اقتدار در خیابان و جاده ها به حرکت درآورد و پلیس راهنمایی و رانندگی در گزینه بیمه فرد ثالث برابر با ظوابط مبادرت به اعمال ضابطه می نماید. از آنجایی که داشتن بیمه فرد ثالث بررای همه وسایل نقلیه اجباری می باشد لذا از روزگار اتمام دارای قرارداد تا روزگار تمدید دوباره آن به ازای هر روز دیرکرد، جریمه ای به جهت بیمه گذار در نظر گرفته می شد. دست کم مبلغ بيمه مسئله قانون بيمه شخصثالث در بخش خسارت مالی معادل دو و نيم درصد تعهدات بدنی است. بيمهگذار می تواند به جهت جبران خسارتهای مالی بيشتر از حداقل مزبور، در زمانه صادر شدن بيمهنامه يا پس از آن، بيمه تکميلی تحصيل کند.
البته طبق قوانین جدید، راننده هم زیر پوشش بیمه ای اساسی عنوان «بیمه حوادث راننده»، که به طراوت چکیده از بیمه ثالث می باشد قرار می‌گیرد. بیمه حوادث راننده خسارت‌های دارای ربط مهم فوت، نقص کاربر و هزینه‌های درمان راننده مقصر را پرداخت می‌نماید. میزان تقصیر سازمان‌های گوناگون در ضرر شکل دیتا بوسیله دادگاه مشخص و معلوم می‌شود. به موجب ضابطه نو بیمه فرد ثالث، کسانی که از طرز اعمال متقلبانه و صحنه‌سازی از بیمه ضرر اخذ می‌کنند، به حبس تعزیری محکوم می‌شود و می بایست دو برابر مبلغ زیان را به عنوان جریمه پرداخت کنند. طبق قانون جدید بیمه شخص ثالث تخفیف‌های عدم اخذ زیان وابسته به بیمه‌گزار است؛ به این معنی که بیمه‌گزار می‌تواند تخفیف‌های بیمه شخص ثالث خود را به خودرویی دیگر از به عبارتی گونه منتقل کند.
شرکت بیمه آسماری در سال ۱۳۹۱‌تاسیس شده است.این شرکت با به کار گیری بیش از یک‌صد سال تجربه کارشناسی مدیران و کارشناسان سطح ‌اول صنعت بیمه در مرحله کشور،ارائه دهنده خدمات و پوشش های بیمه ای متمایز می‌باشد. همانطور که گفته شد، تخفیف بیمه نامه از شیوه فروش ماشین هم امکان پذیر است. ماده۶۴ ـ كليه آيين نامه هاي اجرائي اين قانون جز در مواردي كه به نحو ديگري مقرر شده است، ظرف مدت يك سال از تاريخ ابلاغ آن بوسیله بيمه مركزي و شوراي عالي بيمه تهيه مي شود و پس از تأييد وزير کارها اقتصادي و دارايي به تصويب هيأت وزيران مي رسد. مادامي كه آيين طومار هاي مذكور، تهيه و تصويب نشده است، آيين طومار هاي اجرائي موجود، در حدودي كه مغاير اين قانون نباشد اعتبار است. ماده۶۲ ـ هرگاه شخصي برخلاف واقع خویش را به عنوان راننده وسيله نقليه مسبب اتفاق معرفي كند به مجازات حبس مرتبه هفت محكوم مي شود؛ راننده نيز در شرایطی که در اين دستور تباني كرده باشد به مجازات مذكور محكوم مي شود.
۲- مطابق آخری تصمیمات، راننده مقصر هم می بایست به تیتر فرد ثالث محسوب شده و به این دلیل، اختلاف حیث دادگاه‌ها درباره این موضوع، به پایان میرسد. دیه براساس نرخ روز گزینش میشود، مثلا در صورتی که اتفاق در سال قبل رخ داده ولی دوران پرداخت دیه در امسال است، کمپانی بیمه باید دیه را براساس نرخ امسال گزینش کند. در حفظ از اورجینال بیمه‌نامه ‌شخص ثالث باید دقت مضاعف داشته باشیم؛ زیرا درصورت گم شدن اصل بیمه‌نامه، بیمه‌نامه المثنی صادر نمی‌شود و کمپانی بیمه‌گر فقط ‌گواهی مفقودی بیمه‌نامه را صادر می‌کند. برحسب یک عادت دیرین ‌افراد کلیه کار‌هایشان را دقیقه 90 انجام می‌دهند، این عادت را در گزینه تمدید بیمه‌نامه ‌شخص ثالث فراموش کنید. خوبتر می باشد بدانید چنانچه در تمدید بیمه‌نامه ‌شخص ثالث وقفه ‌ایجاد شود بایستی جریمه پرداخت کنید. به نقل از نمن‌الحسینی مدیریت کل دفتر برنامه‌ریزی و گسترش بیمه مرکزی، از سال ۹۶ اخذ الحاقیه بیمه ‌شخص ثالث منتفی شد.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis