اصلاحات جدید دفترچه کنکور سراسری علوم پزشکی

اکتشاف برتر: – تغییراتی در کتابچه راهنمای ثبت نام ، نام آزمون ، ملی ، 1397 ، دانشکده ها و سازمان ها ، آموزش پیشرفته و رشته های دارای آزمون دانشگاه آزاد اسلامی توزیع شد.

آزمون انتخابی ملی سال 1397 برای تأیید دانشجو در دوره های روزانه ، دوم (شب) ، کم کاری ، مجازی ، زمینه های خودمختاری دانشکده ها و سازمان های آموزش پیشرفته ، کالج پیام نور (یادگیری جدایی) و دانشکده ها و پایه های آموزش پیشرفته ، غیر – آموزش اداری و غیرانتفاعی در دانشکده آزاد اسلامی (کد رشته های دارای تست) برگزار می شود.

امکان ثبت نام مجدد در آزمون انتخاب از 4 تا 6 پیاده روی 1996 وجود دارد

داوطلبان آزمون انتخابی کشوری که امکان دریافت کد ثبت نام علمی یا توضیحی دیگر را نداشته اند ، امکان ثبت نام در آزمون را در داخل زمان برش تعیین شده برای زمان برش (1 فوریه تا 4 فوریه 1996) ندارند. ) می تواند از روز یکشنبه ، چهارم پیاده روی برای ثبت نام مجدد در آزمون مکان یابی اقدام کند. ثبت نام در آزمون انتخاب از طریق پایگاه داده انجمن ارزیابی تا چهارشنبه 7 پیاده روی 2006.

گزارش تغییرات خدمات بهزیستی در جزوه آزمون قرار دادن 97

اصلاحات مربوط به بخش های “f” و “g” از شرایط فوق العاده مندرج در صفحه 5 دفترچه ثبت نام (جزوه شماره 1) مطابق با اعلامیه رسمی خدمات بهزیستی ، معالجه و دستورالعملهای بالینی گزارش شده است:

ت) طبق انتخاب ژنرال جمع شده در دیوان عدالت اداری در تاریخ 28 سپتامبر 1996 مبنی بر عدم لغو انتخاب 51مین جلسه اجلاس ممتاز علوم بالینی پیش بینی 16 ژوئن 1992 ، فارغ التحصیلان کلیه سکه های نامنظم و پروژه های دکتری عمومی (دارو ، دندانپزشکی (داروخانه و داروی دامپزشکی) می توانند در پروژه های عمومی دکتری دارو ، دندانپزشکی و فروشگاه مواد مخدر فقط در زمینه های خود مدیریت و حد بیش از حد کالج های علوم بالینی ، طبق هر شرایطی که ارائه می شود متمرکز شوند) با پایان دادن به آزمون ملی.

این شرایط عدم تعهد به خدمت به ارگان یا ارگانهای رسمی و عدم تعهدات مبلغ محلی یا استاندارد سرزمینهای محروم و نداشتن محدودیت در تمرکز از منظر انجمن چارچوب تعهدات را شامل می شود.

هر یک از کسانی که در دوره های مقدماتی خود نظارت می کنند یا حد اضافی (صرف نظر از این که آنها در دوره های طولانی مدت تحصیل نیز آموزش رایگان دریافت کرده اند) ، ملزم به پرداخت هزینه های آموزش و پرورش طبق گروه رهبری هیئت امنای دانشکده ها و خدمات هستند. سلامتی و دستورالعمل بالینی.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد اسپاسموز فقط آماده رفتن به مناطق خودگردانی و محدودیت مازاد هستند.

توجه: با توجه به احتمال آموزش مجدد فارغ التحصیلان دوره دکتری دائماً از محل این جمله ، از آنجا که در بیانیه ارجاع شده بخش های ارجاع شده مشخص نشده است ، برای گذرنامه های سال 1397 امکان پذیر نیست.

ز) با توجه به انتخاب کمیسیون موضوع ماده 2 و 3 دستورالعملهای رسمی قانون پزشکان و مدیران پیراپزشکی ، مورخ 28 دسامبر 1995 ، فارغ التحصیلان رشته های لازم خدمات بهزیستی وابسته به ادارات واجب می باشند. قانون مدیریت پزشکان و مدیریتهای پیراپزشکی در آموزش های شریک و چهار ساله دانشگاهی. در صورت قبول بودن آنها در آزمون دکتری عمومی در داروخانه ها ، دندانپزشکی و داروخانه ها ، همانطور که درمورد موارد همراه ذکر شده است ، می توانند بقیه ادارات را مشمول قانون ارجاع شده بعد از اتمام امتحانات خود در اذعان کنند. رشته.

عدم وجود هرگونه تعهد برای خدمت به دستگاه یا ارگان های رسمی و عدم تعهدات استاندارد محله یا بخشی از مناطق محروم و عدم چک به موقع از منظر انجمن ثبت نام از جمله شرایط حمایت از این جمع است. نامزدهای.

هرکدام از افرادی که در دوره های زمینه های خود مدیریتی یا محدودیت مازاد (صرف نظر از این که در سال های گذشته تحصیلی داشته اند آموزش رایگان داشته اند) پذیرفته شده اند ، موظف هستند هزینه گروه آموزشی را توسط گروه رهبری معتمد دانشکده ها و خدمات بهزیستی و آموزش بالینی پرداخت کنند. .

ح) سوءاستفاده های مربوط به گواهینامه شریک نوری که قبل از سال 1389 مورد تأیید قرار گرفته اند ، در صورتی که علاقه ای به جمع آوری آزمایشی علوم آزمون داشته باشند و نمره منطقی و شرایط اساسی را کسب کنند ، می توانند در امتحانات خود در دوره بدون کنکور دانشگاهی چهار ساله ادامه دهند در اپتومتری ظرافت های بیشتر در دفترچه تعیین زمینه (جزوه شماره 2) آورده خواهد شد.

من) انجام اداراتی که با قانون مدیریت پزشکان و پیراپزشکان مشخص شده است به دلیل کمبود مدرک شریک در پروتزهای دندان و تولید پروتزهای دندانی در شریک زندگی اجباری شده است.

منبع