آموزش مرحله به مرحله تعویض ترموکوپل فر اجاق گاز در خانه

در بعضی از اجاقها نازل به شیر متصل نیست و ابتدا لولههای رابط به شیر متصل شده و بعد در نزدیکی مشعل، نازل طوری نصب شده که همان مخلوط هوا و گاز را بوجود میآورد. همان طور که گفته شد در اجاقهای جدید مشگل تنظیم گاز مشعل به ندرت اتفاق میافتد و احتیاجی به تنظیم مخلوط هوا و گاز نیست ولی در صورت مناسب نبودن شعله مشعل، مشکل میتواند از گرفتگی سوراخ نازل و یا گشاد شدن آن باشد که نازل را تمیز یا تعویض میکنیم. در صورت مشاهده مشکل با افراد متخصص برای رفع مشکل تماس بگیرید.

دیجی سرویس با داشتن متخصصترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات اجاق گاز با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیرات بهروز در این زمینه باشد.دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای اجاق گاز بوش می باشد .نمایندگی اجاق گاز در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. بر روی این لوله شیرهای اجاق نصب شده است در انتهای شیرها نازلها قرار دارند که گاز را به داخل لولههای رابط میپاشد چون نازلها اندکی با لولههای رابط فاصله دارند هوا را به دنبال خود به داخل لولههای رابط میکشند و مخلوطی از هوا و گاز که لازمه احتراق است بوجود میآید.

قطر سوراخ نازلها (اوریفیس) و فاصله آنها از لولههای رابط حساب شده است و تقریبا احتیاجی به تنظیم و تعمیر ندارند ولی در اجاقهای قدیمی در ابتدای لولههای رابط محفظهای با درب متحرک وجود دارد که به توسط باز و بستن درب (صفحه) میتوان مقدار درصد هوا در مخلوط گاز و هوا را تنظیم نموده تا شعله مناسبی را داشته باشیم. برای تغییر مقدار هوا، پیچ تنظیمکننده مخلوط هوا را شل کنید و صفحه مخلوطکن را تغییر دهید تا اندازه سوراخهای محفظه مخلوطکن تغییر کند و هوای بیشتر یا کمتری وارد محفظه شود.

برای تعمیر المنت ها حتما باید اجاق گاز را از برق بکشید. دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز نمایندگی اجاق گاز یکی از تخصصیترین مراکز سرویس و تعمیرات اجاق گاز در تهران بزرگ میباشد که سالهاست بهصورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد. بهتر است برای انجام تعمیرات گاز رومیزی به نمایندگی تعویض اجاق گاز مراجعه کنید. شعله اجاق گاز با قابلیت نظیم میزان حرارت، امکان طبخ انواع غذا را قیمت بوبین ترموکوپل اجاق گاز فراهم میک ند. حتما بخوانید: مشکلات رایج انواع فرها چیست؟

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme